Jak si vybrat pronajem bytu praha podle ceny?

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod astrapa 18. 8. 2015 07:35

Myslím, že na některé fakulty ČVUT se nedá bez čipu dostat.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod marvy 18. 8. 2015 11:11

Hm tak já čip nemam,tak že tam se nedostanu. Kdysi to šlo, to sem si chodil pro levný bagety na CVUT :-)) Jinak schánim v Praze garzonku nebo 1+kk(1+1) a musí to být po rekonstrukci nebo v novostavbě.Spolubydlení ne. Sem nekuřák.Já na FB nechodim,ale mrknu se,to sem nevěděl, že jsou na to přimo skupiny.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 18. 8. 2015 18:57

Tak na Prahu jsou snad bezrealitky.cz dostatečné, ne?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod marvy 19. 8. 2015 11:41

Sou,já chtěl kdyby bylo ještě něco. ;-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PetanZub 23. 8. 2015 10:45

Jack111 píše:UlovDomov.cz :mrgreen: ukázkový příklad, když vymýšlíte jméno v hospodě.
a co říkáš na projekt damejidlo.cz ? 6e by byli ve stejné hospodě? :-))

-- 23. 8. 2015 11:49 --

astrapa píše:Jack111: vždyť píšu, web pro mladistvé :-) Splašili někde investory, kteří do toho nalili šílené milióny a podle toho to pak vypadá, je to prostě šité horkou jehlou, bez nějakého vlastního přirozeného vývoje. Pak se nelze divit, že jim to moc nefunguje, i když do testování něco vložit mohli. Ty reklamní kecy na titulce webu mě jako inzerenta spíše odrazují, ale je to holt zaměřené na mladistvé a ti tyhle blbiny asi mají rádi :?:
Každopádně pozitivně hodnotím tzv. tahák nájemníka, tohle může hodně posunout laické pronajímatele k větší profesionalitě, pokud si nájemníci nenechají všechno líbit. I když zase mladí nějaké své omezování asi moc neřeší...

-- 5. 8. 2015 08:47 --

Hm, tak už deset minut se mi na stránce točí kolo Načítám aplikaci... a stránka nejde zobrazit. Tyhle nevyladěné moderní věci jsou naprosto k ničemu, když to pak nefunguje a ani nemůžu zobrazit obsah. Kdyby raději zůstali u klasického HTML. Z toho důvodu mám raději "staré" inzertní servery typu Bazoš, který prostě funguje všude a za všech okolností.

Hlavně, že lezou do startup soutěží :oboze


Nebyl jsi tam jen ve špatnou dobu? Vždycky když jsem tam byl, tak to fungovalo bez problému, proto mě to překvapilo, co jsi napsal :). Ale tak stane se, to se stává dnes a denně, i těm nejlepším v oboru :-)) . Co mě se strašně líbí a kromě taháku nájemníka jsem to použil, je http://radce.ulovdomov.cz/generator-smluv/ Zkoušel jsi to? Naklikáš údaje a máš rychle a jednoduše profesionální smlouvu bez právníka. To mi příjde jako velice dobrý benefit pro lidi 8-) :-) :-)
PetanZub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukynP 18. 2. 2020 17:53

Zdravím, cena obvyklá záleží na mnoha faktorech.Hledejte na netu pronájmy a podle toho uvidíte v jakých rozmezích můžete očekávat cenu za nájem. Můžete zkusit hledat např. na https://www.eurobydleni.cz/ - jsou různé realitky,tak můžete porovnávat na jednom místě.
lukynP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 18. 2. 2020 17:58

Jdi s tou reklamou do prcinky.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků