Stavební spoření - AKCE (před koncem roku)

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 21. 10. 2018 13:12

RSTS Spořící tarif pro mladé 0 - 25 let
1,5% garantovaný výnos, min. na 6 let, tj. celkem 4,06%
platí do 30.11.2018
https://www.rsts.cz/sporici-tarif-pro-mlade/

RSTS Spořící tarif (standartní nabídka)
1% garantovaný výnos, min. na 6 let, tj. celkem 3,6%
https://www.rsts.cz/sporici-tarif/
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 21. 10. 2018 15:56

Pro děti do 15 let má zdarma smlouvu Buřinka a navíc dárek (dle věku buď lampička nebo pro starší děti powerbanka) - tj. pro pravidelné spoření vyjde lépe Buřinka (nižší úrok, ale vstupní poplatek 0), pro jednorázové vložení 120 tisíc je lepší RSTS (lepší úrok, ale platí se vstupní poplatek)

Pro všechny ostatní je v tuto chvíli nejlepší Modrá Pyramida - pro nové klienty (čistě spořící smlouva ukončena před více než 6 měsíci) smlouva bez vstupního poplatku bez ohledu na věk


Přes soukromé zprávy můžeme domluvit individuální konzultaci a založení smlouvy (mohu dělat RSTS, Buřinku, Modrou Pyramidu a Wüstenrot) - Praha + Střední Čechy
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 21. 10. 2018 17:55

Lze pres tebe primo zalozit stavebko na dalku?
Muzes ke stavebku RSTS zalozit sporici ucet, jako byl driv Zlaty ucet (tarif S 144).
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 21. 10. 2018 18:47

Jde založit spořicí - Felix - je horší než zlatý, navíc úrok jen 0,6% (pokud máš i klasické stavebko), výhodou je možnost plnění přes SIPO
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 21. 10. 2018 19:05

A jde z nej provest prevod financi pryc?
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 21. 10. 2018 21:01

Jde u RSTS odpustit vstupní poplatek? Přes sjednání online jsem snad zahlédl sleva 50% ze vstupního poplatku.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod swisst 22. 10. 2018 08:23

tomaslany píše:A jde z nej provest prevod financi pryc?

Ne, Felix neumožňuje částečný výběr naspořené částky. Je třeba smlouvu ukončit, stejně jako u běžného stavebního spoření.

-- 22. 10. 2018 09:26 --

cz01 píše:Jde u RSTS odpustit vstupní poplatek? Přes sjednání online jsem snad zahlédl sleva 50% ze vstupního poplatku.

Ano, smlouvu je možno sjednat online a při tomto způsobu je poplatek 0,5 % cílové částky (tedy poloviční). Cílová částka je všako mezena na max. 200 tis. Kč. To platí pro standardní tarif, netýká se nabídky pro děti!

Další podrobnosti najdete ve srovnavači stavebního spoření -> tarif RSTS SPOŘENÍ S 171 -> Podrobné podmínky
swisst
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomaslany 22. 10. 2018 08:41

Tak to je Felix uplne vonicem.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 22. 10. 2018 22:42

u rsts je sleva u poradců cílová částka nad 200 tisíc , sleva je 0 až 100 procent z poplatku. takže si najít jen ochotného joudu který vám to tam takhle zadá.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod linda78 23. 10. 2018 11:12

A nasel jste prosim nekdo, kde je poplatek za zalozeni nejnizsi? Stavebko nemam, ale rada bych si ho zalozila.
@tomasvlasak: Pripadne dalo by se to u Vas zalozit nejak vyhodneji? Jak rika @audiobullys s nizsim poplatkem za zalozeni? Dekuji moc.
linda78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pino 23. 10. 2018 13:15

Jak pise audiobullys, nejnizsi poplatek je 0, u nekterych vanocnich akci je mozno, ze lze neco i obdrzet ve forme napr. dalnicnich znamek. Pokud se zacne s navstevou poradcu napr od centraly RSTS, je mozno ze se na nulu za uzavreni dostanete celkem rychle. Samozrejme, ze je nutne si o tu nulu rici.
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 23. 10. 2018 13:24

já bych bral při zakládání založení zdarma jako standart a ještě chtěl něco k tomu /třeba tu dálniční známku, 500,- Kč apd... i to poradci umí (vlastní zkušenost z loňska), záleží, jak moc jsou ochotní se vzdát části svých provizí---
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 23. 10. 2018 13:24

já bych bral při zakládání založení zdarma jako standart a ještě chtěl něco k tomu /třeba tu dálniční známku, 500,- Kč apd... i to poradci umí (vlastní zkušenost z loňska), záleží, jak moc jsou ochotní se vzdát části svých provizí---
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 23. 10. 2018 14:06

Ta dalnicka zni dobre, do toho bych klidne taky skocil, samozrejme s nulovym poplatkem.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 23. 10. 2018 20:39

jak jsem již psal, tak v této oblasti dělám pro zprostředkovatelskou firmu a mám záběr na téměř všechny stavební spořitelny (RSTS, Buřinku, Modrou Pyramidu a Wüstenrot - nedělám pouze ČMSS)

na rovinu říkám, že pokud poradce dá z vlastní vůle pro klienta nulový poplatek, tak má provizi 0 Kč. Pokud se jedná o vyhlášenou akci stavební spořitelny (Buřinka pro děti, Modrá Pyramida pro nové klienty atd.), tak má klient založení zdarma a poradci provizi zůstává.

Jakým způsobem se někomu podařilo získat dálniční známku + založení bez poplatku, to mi zůstává záhadou, ale je možné, že pokud to byl člověk pracující pouze pro jedinou stavební spořitelnu nucený plnit nesmyslné plány, tak pak jedině byl asi ochotný uzavřít smlouvu i za těchto podmínek, nicméně já žádné úplatky za uzavření smlouvy nabízet ani nesmím (jako třeba zde zmiňovanou dálniční známku, 500 kč atd.)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků