Stavební spoření modrá pyramida

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 22. 1. 2010 09:55

germi123:no pokud ma nekdo smlouvu se st.podporou 4500 a uz se vyznamne blizi cilovce, tak to muze byt zajimave, ale jinak logicky vubec ne.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod germi123 22. 1. 2010 21:06

S474N: Myslel jsem trošku něco jiného viz. diskuse zde viewtopic.php?f=309&t=1046085&start=60

Na trhu jsou ještě staré smlouvy s úročením 3% +bonus 50 % z dosud připsaných úroků, který se vyplací až po skončení smlouvy pokud si nevezmeš úvěr)...Pokud by jsi přistoupil ke zvýšení CC a využil akci, tak o ten bonus příjdeš...A to jsou desetitisíce...
germi123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 22. 1. 2010 21:09

germi123: ano, to samozrejme vim, taktez jedna z mych smluv ma tebou zminovane parametry. Nicmene ta nabidka o ktere jsem mluvil se tykala jine me smlouvy - jednu z novejsich, nez tebou zminovana.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod diblik75 1. 3. 2010 21:43

S474N píše:germi123: ano, to samozrejme vim, taktez jedna z mych smluv ma tebou zminovane parametry. Nicmene ta nabidka o ktere jsem mluvil se tykala jine me smlouvy - jednu z novejsich, nez tebou zminovana.

zdravím, otázkou však je, když se využije jejich nabídka "Prodloužení plus" co se stane se smlouvou po vypršení té 3 resp. 6-leté lhůty? to jsem se nikde nedočetla - aby po jejím vypršení ty úroky náhodou nesnižovali!?
diblik75
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 2. 3. 2010 08:37

diblik75: a opravdu se ti o tom vubec vyplati premyslet? Staci jednoduchou matematikou si to spocitat. Me to vyslo, ze pri stavajicim rozsahu sporeni (maximalni moznou castku pro vyteznost) bych musel myslim 10-11 let sporit.

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod outdoor1 12. 3. 2010 06:52

ja se byl letos informovat na svoji smlovu z roku tusim 2001 a jelikoz ji mam presporenou o nekolik tis. a jedna se o smlouvu bonusovou (v mem pripade asi 7tis.bonus), tak sam nevim co dal....

akce PRODLOUZENI PLUS je fajn, ale clovek prijde o bonusy(pripad bonusovych smluv), uroceni 3% zustava, resp. st. podpora taky (coz neni muj pripad)...

bylo mi doporuceno, pokud penizky nepotrebuji, zatim vyckat, pry hrozi nejaka akce...

nemate nekdo info, zda se opravdu neco chysta (i na bonusove smlouvy)? ja ty prachy ted nepotrebuuji, jen me toci ten bonus...
outdoor1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 12. 3. 2010 07:52

outdoor1: pokud mas starou smlouvu, tak NIC. Nemaji to osetreny ve VOP, takze pokud love nepotrebujes, tak to tam v klidu nech dal.

BTW v kazdym pripade bych zvazil nejaky terminovany sporici ucet, kde se dostanes na podobna ci lepsi procenta nez 4,5%, napriklad:
:arrow: http://www.unibonsud.cz/cze/terminovane-vklady.htm

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod outdoor1 12. 3. 2010 08:14

to uz jsem taky slysel, ze tato smlouva ma pry hodne zajimave podminky...
a zda se mi, ze ta smlouva je celkem dost vyhodna, ze ani nemam moc chut to davat jinam....

i kdyz o terminovanych taky dost uvazuji...ale zaroven se jich dost bojim...(mozna i zbytecne)
outdoor1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 12. 3. 2010 08:43

outdoor1: vyhodna je do vyse 4,5% p.a. Tim veskera jeji vyhodnost konci.

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod outdoor1 12. 3. 2010 10:26

no a nebo obecne i v tom, ze se neplati dan z uroku..
outdoor1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 3. 2010 19:51

outdoor1: ano, to je taktez pravda, ovsem ne kazdy uz ma dosporenou cilovku a "vyber penez" taky par dni trva.

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Czernin 20. 4. 2010 15:14

Do kdy musí stavební spořitelna dle zákona připsat stání podporu za minulý rok? SSČS mi ji ještě nepřipsala, před rokem ji připisovala 17.4.2009.
Czernin
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod S474N 20. 4. 2010 16:43

Dej tomu jeste par dni.

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod diblik75 26. 8. 2010 09:23

Dnes mě opět kontaktovala zástupkyně stavební spořitelny MP s tím, že mají akci (pro staré smlouvy) do konce září - při uzavření této akce prý zůstanou staré podmínky - aby se mě prý netýkali navrhované změny od 1.1.2011 (snížení státní podpory a zdanění úroků). Nevíte o tom něco? Požádala jsem ji, aby mi poslala emailem konkrétní podmínky té akce - tak jsem zvědavá, co to zase bude!
diblik75
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 26. 8. 2010 09:46

diblik75: Až budeš mít podrobnější informace, mohla bys to sem napsat? Docela by mne zajímalo, co zas vymysleli.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka