Poraďte jak dál se stavebkem

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 12. 2007 10:12

Já reagoval na tuhle část:
"Jakmile navysite CC, okamzite Vas prevedou na nove podminky a prepocitaji zpetne vsechny uroky. Prijdete o nemalou cast uspor plus zaplatite poplatek."
Což nemusí být pravda, opět se to liší podle SS, že.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Premysl Tiser 7. 12. 2007 13:47

Nevsiml jsem si, ze by napsal konkretni sporitelnu,. jestli jsem prehledl, omlouvam se. Pokud se bavime obecne, obecne to hrozi. Pokud se chcete bavit o konkretni sporitelne, pak naopiste konkretni sporitelnu. Kecama se fakt penize nevydelavaji. Diskutujici se pta, strucne jsem ho (zdarma) varoval pred moznym rizikem. Neni duvod to pitvat. Obecne vzato problemu se vyvaruje tak, jak jsem psal: slozi takovou castku, aby neprekrocil CC, pak vybere. Fak mi prijde neekonomicke resit, zda muze nebo nemuze kousek presahnout a dostat o trochu penez vic, kdyz porusi pravidla. Myslim ze se vice penez za mene namahy a bez porusovani pravidel da vydelat jinak. V citovanem nazoru jsem asi mel pouzit frazi "mohly by vas prevest", ale to je slovickareni, na podstate to nic nemeni. Kdo chce, rozumi, kdo chce jen stourat a nic neresit, ne.
Ekonomicke poradenstvi pro male a stredni podniky, transformace a prodej firem, poradenstvi pro obce, mesta, kraje a statni spravu, vyberova rizeni, kofinancovani k fondum EU.
Premysl Tiser
Diskutér

Odeslat příspěvekod zpel 1. 6. 2008 10:06

Dobrý den, máte pravdu, pracuji ve stavební spořitelně Wustenrot, jako zástupce oblastního ředitele a mohu to 100% že je to tak, kolik si navýšíte je Vaše věc a jenom dobro pro Vás pro vašs další kroky . Podmínky a smlouva zůstává stejná. To, co tu předchozí pán nabízí s ING a připívá nesmyslným příspěvkem je s prominutím blbost, tomu bych ani dvěře neotevřela S podravem ZP
zpel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4honza 4. 6. 2008 11:43

zpel:

Ono to neni asi obecne pravidlo. V nektere stavebni sporitelne vam pri navyseni strci nove podminky (nevyhodnejsi) a pokud to nevite, naletite. Je to kus od kusu. Chovani Wustenrot je v tomto samozrejme korektni, ale vsichni nemaji vase sporeni. Napriklad moje stavebni sporitelna neumoznuje navysovat CC bez zmeny smlouvy, nastesti jsem tam dal na zacatku dostatecnou rezervu, takze mohu jeste 4 roky sporit s podporou 4500 rocne :)
A jestli tuhle podporu mezitim zrusi nebo nejak vyrazne omezi tak davam na SS okamzitou vypoved - sporeni mam uz dele nez 5 let.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 4. 6. 2008 12:13

Zeptejte se Štorka, co s penězi ze skončené stavebka :tleskani :tleskani
Se divím, že mu za ty jeho IŽP ještě nikdo nerozmlátil držku
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Diskutér

Předchozí stránka