AKCIE Čezu - koupit či nekoupit

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 23. 11. 2012 15:38

tom brava. Urcite neprepisknul, ja proste cekam na velmi vyhodnu cenu. A jak ukazuje dnesni vyvoj, v soucasne dobe se nedockam. Ale momentalne si muzu dovolit cekat, tak me to nervy netrha.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 11. 2012 18:12

Ve včerejších Lidovkách psali, že polské penzijní fondy, které vlastní až 10 % akcií ČEZu dostaly od polské vlády pokyn nakupovat akcie polských energetických společností a z toho důvodu se zbavují akcií ČEZu.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Strnisko 25. 11. 2012 11:17

Ta zpráva z lidovek zní docela věrohodně.
Vždy je tady spousta předpovědí a komentářů, copak si nikdo netypne, co udělá kurz těchto akcií příští týden? V pátek uzavíral na Kobosu na 661,80 Kč.
Ve čtvrtek byl nejníž jednu chvíli na 638,- Kč. Prý si je v ten den chodili kupovat i zaměstnanci ČEZu.
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarekVach 30. 11. 2012 15:29

Tak se cena vyšvihla přes 680 Kč a nyní zamířila lehce pod 650 Kč. Změnilo se za ten týden něco zásadního ? Jaký by měl být současný trend ?
MarekVach
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 30. 11. 2012 18:03

Mě by spíše zajímalo, z jakého důvodu bylo toto téma od 25. listopadu zamčené. Tenkrát jsem reagoval na příspěvek a když jsem ho dopsal, tak mě to poslalo do háje, že téma je zamčené a bylo zamčené minimálně dva dny, pak už jsem to přestal sledovat.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarekVach 30. 11. 2012 18:49

radecekh: Já jsem si toho všimnul také, že je zamčené a poté, co jsem si toho všiml, jsem psal Patrikovi, ať ho zase odemkne... Jinak by zřejmě bylo zamčené doteď...
MarekVach
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 1. 12. 2012 16:00

protoze zdejsi stranky sponzoruje CEZ a lide z CEZu nemaji radi negativni nahledy na jejich akcie :mrgreen:
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Strnisko 1. 12. 2012 16:23

Zamčené bylo aspoň týden. Můj příspěvek z 25.11. mi šlo vložit jenom kliknutím na Reagovat nebo co tam bylo u Patrikova příspěvku z 23.11 ohledně zpráv z Lidových novin.
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarekVach 4. 12. 2012 17:31

Vypadá to, že akcie začíná definitivně oscilovat kolem 650 Kč... Je to v současnosti hodně nebo málo ? :-)
MarekVach
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 4. 12. 2012 18:44

Záleží jestli chceš koupit, nebo prodat
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarekVach 4. 12. 2012 18:45

To je snad jedno, ne ?
MarekVach
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarekVach 6. 12. 2012 16:17

Během dneška bylo prolomeno další poměrně solidní několikaleté dno, cena byla 627,70 Kč / kus. Aktuální cena 632,30 Kč / kus. Trend se jeví jednoznačně, ale rozhodně nemůže padat akcie donekonečna.
MarekVach
Diskutér

Odeslat příspěvekod zbijeczka 6. 12. 2012 19:19

Marku, a co vlastně chceš tady slyšet? Investiční doporučení?

Každý, koho to zajímá, kurz akcie už dávno sleduje. Podle mě je naprosto zbytečné sem neustále dávat aktuální kurzy bez jakékoliv další myšlenky.
zbijeczka
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarekVach 6. 12. 2012 19:34

Hlásím jen dlouhodobá dna. Dnešní hodnota je nejnižší od roku 2008. Nečekám žádné doporučení, jenom tak nějak tuším, že to stejně prováhám
MarekVach
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 6. 12. 2012 19:54

Na hledání dna se vy..., drobný investor ho nikdy nechytí. A pokud toto vlákno bude sloužit jen k popisu ceny akcie ČEZ, tak raději LOCK.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka