XTB a podobní

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Janul 10. 10. 2008 11:39

Ty vůbec nečteš to co jsem napsala. Psala jsem, že penízky investuji přes Blue chip, Až budu dostatečně připravená, začnu obchodovat sama. Nechci se zaměřit na komodity, ale na měnové páry. Když mě nepřipraví knihy, semináře ani firma, tak kdo mě připraví na obchodování? To by mě teda zajímalo. V ZFP se daří a právě proto chci investovat.

Taky jsem byla zaměstnána, ale pro mě to bylo utrpení, možná záleží na člověku jak je náročný. Já nechci poslouchat žádného šéfa, nechci mít finanční strop, nechci stávat podle nějakého rozvrhu, nechci dělat něco podlé nějakého určitého plánu, nechci plnit sny svému zaměstnavateli, ale sobě“ Nechci poslouchat to, že dělám méně než ostatní, nebo že mi zvedli výplatu a někomu ne. Nechci se obávat toho, že mě propustí a že si budu muset zvykat někde jinde. Zaměstnanec má jedinou výhodu nemusí se o nic starat a co se týče jistoty, tak jistota není nikde. Zaměstnanec bude vážně dlouhodobě nemocný, kdo ho bude finančně držet. Co když bude mít vážný úraz a do žádné práce ho už nevezmou? Právě proto si chci vybudovat pasivní příjem, který mě bude živit až do smrti a nezáleží jestli budu nemocna a nebo budu na vozíku. Zaměstnanec = závislost , jednou se chci dostat do kvadrantu investor, nedělám pro peníze,ale peníze dělají pro mě, určitě znáte. Co se týče krachu, tak právě zaměstnaný člověk ať chce nebo ne, ten to pocítí i když byl šikovný a hodně se snažil, bohužel jeho šef se snažil málo.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 10. 2008 12:03

no a až bluechip dopadne vedle apl, tak si povím, jaké to bylo investovat do "forexového obchodníka"
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flees 10. 10. 2008 15:25

janul ver ze ctu - bluechip neznam a ani znat nepotrebuju pokud investujes pres nekoho nikdy nevydelas tolik co sama za sebe
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Janul 10. 10. 2008 21:45

Flees
To jsem taky nikdy netvrdila, ale právě naopak, psala jsem něco podobného. Stačí si moje komentáře všechny přečíst, ale chápu, komu by se chtělo.

Dopadnou jako APL nemůže, protože Blue chip má licenci a APL licenci neměla.To co se stalo společnosti APL je hnusárna ze strany našeho státu, udělala něco na co neměla oprávněni“ zablokovala účty klientům, zadržela rázným způsobem všechny majitele. Přitom si nikdy žádný klient nestěžoval na to, že by přišel o nějaké peníze, ale právě naopak, všichni si výnosy chválili. Kdo uškodil klientům nebyla společnost APL ale...... No a co televize, ta tvrdila věci které se nikdy nestali. Byl to prostě dost hustý úlet, ale já to chápu, jak penízky nejdou přes naše banky a točí se penízky někde jinde, tak to časem někomu může začít vadit. Jinak je spoustu společností které nemají licenci a nikomu to nevadilo, proč, protože se penízky točí na domácí půdě, ale chraň bože pokud by se penízky kutálely do zahraničí.

PatrikChrz
Asi máš pravdu, tak šikovná jako ty určitě nejsem a ani nebudu. Ale i kdybych byla, tak si stále nemohu vytvářet pasivní příjem. No a co děláš hezkého?
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 11. 10. 2008 13:57

Tak jo uznávám, že neumím slovně přesně vysvětlit problém. Ten kdo investoval peníze přes společnost APL tak měl jednu dobu zablokované účty. Kdo přesně měl oprávnění k zablokování účtu přesně nevím, ale asi národní banka, ne? Přesně nevím jak jsou banky propletené a jak to chodí, rozhodně APL to nebyl. Pokud mám správné informace, národní banka varovala a pak jednala. Teď nedávno opět varovala, že jsou na území ČR společnosti, jako jsou dubajské fondy, které nemají České oprávněni nebo co. No ale abych tady nedělala trapas, tak se zeptám rovnou borečka který v APLU byl.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 10. 2008 14:35

Ondrasz píše:Ruprechte 1000%? Tak to byla určitě kachna. Nevěřím tomu. V případě že, ne bych ho chtěl v poznat a vědět v které investici konkrétně takové prachy vydělal.

Patriku o jakou soutěž šlo?


Tak mi právě přišlo vyhodnocení za další týden:

Výherci osobních přenosných počítačů se stali:

· pan Tomáš (login: 32681) z Libereckého kraje s týdenním zhodnocením 8385.74%

· pan Miroslav (login: 22752) z Banskobystrického kraje s týdenním zhodnocením 2153.09%




Výhercům gratulujeme!
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janul 14. 10. 2008 15:32

Mám výsledky ohledně soutěže Porsche (FOREX Investování)
Top 10 nejúspěšnějších soutěžících:
Login Jméno Kraj Země Majetek Zhodnocení
3112 Michal Žilinský Slovakia 12032511.47 4998.52%
39819 Markéta Karlovarský kraj Czech Republic 8329406.86 4064.70%
4430 Pavel Jihomoravský kraj Czech Republic 6947542.37 3373.77%
21853 Kamil Ústecký kraj Czech Republic 6074462.17 2937.23%
4707 Pavel Plzeňský kraj Czech Republic 5993022.82 2896.51%
35900 Dan hlavní město Praha Czech Republic 5572116.4 2686.06%
32681 Tomáš Liberecký kraj Czech Republic 5146887.3 2473.44%
22752 Miroslav Banskobystrický Slovakia 5725715.08 2326.15%
1315 František Olomoucký kraj Czech Republic 4167274.2 1983.64%
3965 Rostislav Liberecký kraj Czech Republic 4120928.8 1960.46%
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 14. 10. 2008 15:35

Účastníci soutěže nejvíce obchodovali pár EUR/USD nebo USD/JPY a GBP/USD, z komodit pak ropu a zlato. Jednoznačně ale mezi nejlepšími účastníky vede v oblíbenosti forex neboli měnový trh. V minulém týdnu účastníci začali více spekulovat na pokles, když to bylo až 45 procent obchodů uskutečněných na příkaz prodej, zatímco v předminulém týdnu to bylo jen 38 procent obchodů. Ve srovnání s předešlým týdnem ale účastníci zadávali podstatně méně příkazů, přibližně jen 175 tisíc oproti 240 tisícům v předešlém týdnu. Účastníků v soutěži o Porsche je už 33 tisíc.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 14. 10. 2008 15:39

:-) :-) :-) :-) Ja chci taky takové auto. Jenomže když se dívám na ty výsledky, tak si myslím, že jsou to jenom hráči a to mi nic nepřinese, možná jenom teda to auto.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 17. 10. 2008 18:12

Ahoj, dnes jsem byla na semináři v Olomouci, ohledně obchodování na forexu. Moje hlava je nafoukla jako balon. Bylo to docela fajn, jenom bylo málo přestávek. Mohu jenom doporučit, ale jenom těm, kteří opravdu pro svůj život něco chtějí udělat. Ti kteří chtějí jenom jako že zkoušet, je to ztráta času. Na demu jsem vydělala za jeden týden 5241eur to je asi 5% z celého kapitálu, který mám na demu. Neobchodovala jsem abych měla co nejvyšší zisk,ale proto abych se naučila obchodovat bezpečně. Měla jsem 65 krátkých obchodů a jenom 8 obchodu ztrátových. Nikdy jsem neobchodovala více jak s 3% kapitálu a riziko jsem zvolila max. do -6% a dotažení obchodu max. na + 6%. Můžu říci, že je to bezpečné vydělávaní peněz, jen si obchodník musí zvolit rizika a výnosy a už je v průběhu obchodu neměnit. Není to tak těžké jak se tvrdí, chce to prostě jenom trening.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 10. 2008 18:50

no vidíš, teď je jenom otázka, kde vzít těch 100k€, abys mohla vydělávat 5421€ týdně...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janul 17. 10. 2008 20:24

Vklad je již od 500USD. Čím menší částku máte k dispozici, tím se hůře hlídají rizika. Trávu jsem měla naposledy v patnácti :nenapadne Zajímá to vůbec někoho :'(
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 4honza 17. 10. 2008 21:14

No ono asi obchodovani na forexu nepatri do vlakna ZFP. Krome toho mam takovou poznamku. Je zadarmo, ale ma hodnotu 500USD :)

Tech zminenych 5% tydne je pro zacatecnika realne tak na demu, kdyz ma stesti. Ale to si urcite nejlepe vyzkousi kazdy sam za tech 500USD ;)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janul 17. 10. 2008 21:31

????????????????????
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 18. 10. 2008 11:34

Tak jsem se už rozhodla, pojedu naostro, mám nezávislí kapitál a budu vkládat pro investici 5000USD to je na naše asi kolem 90-94tis. Mým cílem je dosáhnout pro bezpečné investování 3% měsíčně. Za rok je to 36% to abych se naučila neriskovat. Po roce zkusím laťku zvednout na 6-8%. Budu sem psát popravdě jak se mi vede. Nemám strach protože mi bude pomáhat kamarád, který má velice dobré výsledky a není to už žádný začátečník. Obchoduje pravidelně a zbytečně neriskuje. Navíc je to kapitál který je navíc a vůbec by mi to nezměnilo životní styl. Tak pokud ho ztratím, tak ať ho vezme čert ]:-< Aspoň pochytím zkušenosti, které mi vydělá v budoucnu peníze :hmm:
Janul
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků