Investicia do zlata.

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 11. 2013 15:29

Podvodne produkty parazitu z infopodnikani sleduju a reknu ti to jeste jedniu a jasne: teorie o zlate a financich ti budu tolerovat, ale za psychosracky od lemplu typu Krse a Rihy dostanes ban. Je to pochopitelne?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmart 14. 12. 2013 22:04

mikicz:

Chápu, že máš odlišný názor na infopodnikání a máš pravdu, že některé infoprodukty nestojí za nic.
Ale osobně mám s infopodnikáním spíše poyitivní zkušenost. Navíc jde o formu marketingu s největší úspěšností. Většina dokonce nabízí vrácení peněz do jisté doby, když nejste spokojen. To mě přijde velmi férové. Jinak souhlasím není to pro každého.

Jinak dnes, necelé 2 měsíce od svého vydání má video pana Maloneyho největší podvod v historii lidstva téměř milion a čtvrt shlédnutí.

Dokonce i 10-letá už dnes ví, co stojí za dneším největším problémem dluhovou krizí.

Více souvislostí ve výborné knize Ukradeny potencial, dokonce zdarma
Poznejte, jak fungují peníze a udělejte ty správné kroky k jejich ochraně.

Vyměňte své papírové peníze za OPRAVDOVÉ HODNOTY, nejlépe za AKTUÁLNĚ NEJVÍCE PODHODNOCENÉ hmotné aktivum - INVESTIČNÍ STŘÍBRO.
xmart
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 16. 12. 2013 14:14

Raději bys měl ředit pozice v drahých kovech, dealere. Nějak ti to klesá... :lol:
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod xmart 17. 12. 2013 01:23

Ono také záleží proč to klesá. Pro ty, co vědí, je to ideální příležitost k přikoupení.
Poznejte, jak fungují peníze a udělejte ty správné kroky k jejich ochraně.

Vyměňte své papírové peníze za OPRAVDOVÉ HODNOTY, nejlépe za AKTUÁLNĚ NEJVÍCE PODHODNOCENÉ hmotné aktivum - INVESTIČNÍ STŘÍBRO.
xmart
Diskutér

Odeslat příspěvekod Inev 17. 12. 2013 08:26

Xmart : proč to klesá?
Inev
Diskutér

Odeslat příspěvekod contrarian 17. 12. 2013 08:51

a jeje, prodavac kovu se opet hlasi :-) no jo, budou Vanoce, je potreba si jeste nahrabat a presvedcit neznalky. kupovat je treba porad, at to roste nebo klesa, ze? :-D
contrarian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gotesák 17. 12. 2013 09:11

o<:) o<:) o<:) o<:) o<:) o<:) No, ať už věříte v růst nebo ne, tak taková zlatá mince je přece nádherný dárek pod stromeček :idea: , za který se nikdo zlobit nebude(nebo stříbrná v případě menšího finančního polštáře) o<:) o<:) o<:) o<:) o<:) o<:)


Pozn: Z důvodu objektivity musím ještě upřesnit, že když jsem osobně toto udělal a daroval mince, tak na mě rodina koukala jak na debila :-(
Mince následně naházeli na dno skříně, kde jsou dodnes...............asi jim je seberu 8-D
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod contrarian 17. 12. 2013 11:37

jako vanocni darek proc ne :-) ale pokud nekdo omila furt tu stejnou demagogii miliony ruznymi zpusoby a neustale spamuje kvuli osobnimu prospechu, tak nezbyva, nez se tomu zasmat a take upozornit nahodne kolemjdouci na skryty marketing.
contrarian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xmart 27. 12. 2013 02:11

contrarian: Jakou demagogii máte na mysli?

Při studiu, jak opravdu funguje finanční systém, jsem zjistil, že mnoho věcí je úplně jinak, než je nám prezentováno v mainstreamových médiích.

A hlavně jsem zjistil následující:
Můžeme žít ve světě, kde je hojnost a nadbytek pro každého. Ale toho bohužel nelze dosáhnout v současném finančním systému, který vytváří umělý nedostatek peněz!

O tom, jak peníze opravdu fungují mluví hodně známých lidí nejen z oblasti investování jako je Michael Maloney, Robert Kiyosaki, Peter Schiff.
Z politiků Ron Paul, dále bývalí pracovníci ministerstva financí USA David Stockman, Paul Craig Roberts a spousta dalších. Mluví o tom i představiltelé rakouské ekonomické školy jako je Henry Hazlitt, Tom Woods nebo Murray Rothbard. Je to uvedeno v pracech ekonomů jako je Irving Fisher nebo Ludwig von Mises.
U nás o tom mluví třeba Patrik Nacher zakladatel serveru bankovnipoplatky.cz a dokonce již desetileté dítě chápe hlavní problém dnešní ekonomiky - nesplatitelný dluh, který je umožněn jen tím, jak fungují peníze.

Pak je tu ovšem existují skupiny lidí - bankovní kartel a vojensko-industriální kemplex, které na tomto systému nehorázně profitují a není jejich zájmu, aby lidé věděli jak to funguje. Přesně to vyjadřuje citát pana Henryho Forda
"Je dobře, že lidé nerozumějí tomu, jak funguje náš bankovní a peněžní systém. Protože kdyby rozuměli, jsem přesvědčen, že do rána by nastala revoluce."

A tyto skupiny ovládají i média, proto je v nich tolik lží, dezinformací a dezinterpretací.

Stačí si spojit dílky skládačky dohromady a hned pochopíte, oč tu jde - stačí sledovat peníze.

Naopak existují důkazy, že vlády a velké firmy najímají tzv. internetové troly, aby ovlivňovali veřejné mínění čtenářů různých vlivných blogů a dalších sociálních médií.

Jak mám vědět, že nejste jeden z nich?

Sir Arthur Conan Doyle vložil do úst Sherlocka Holmese následující hlubokou myšlenku:
"Když vyloučíte všechno, co je nemožné, pak cokoli zbývá, ať je to sebeméně pravděpodobné, musí být pravda."

A když se pak podíváte důležité události jako např. 11. září zjistíte, že existuje velmi moc podivných náhod, aby to vše byla jen náhoda a oficiální vyjádření bylo pravdivé.

Navíc když prozkoumáte, jak dnes peníze vznikají a jak funguje systém částečných rezerv a složené úročení, zjistíte, že je to schéma na koncentraci bohatsví a s tím odpovídající moci v rukou malé menšiny. Proč ji myslíte, že horní jedno procento neustále bohatne a ostatní chudnou? Mnoho z těchto lidí prostě jen vy/zneužívá tento systém.

Proč tomu tak je, jasně vysvětluje výrok jednoho slavného bankéře:
Menšina, která chápe jak systém funguje, bude mít buď značný zájem na svém zisku, nebo bude tak závislá na jeho laskavosti, že se nemusíme bát žádného odporu od této třídy. Většina, mentálně neschopná pochopit nesmírné výhody, které systém vlastníkům kapitálu přináší, ponese své břemeno bez stížností. Možná i bez podezření, že tento systém je nepřátelský vůči jejich zájmům


Můžeme si tedy vybrat jestli chceme žít ve světě, kde malá menšina skrytě ovládá ostatní a parazituje na jejich práci a nutí je k neustálemu boji o zdroje.

Nebo budeme žít ve světě, kde je hojnost a nadbytek pro každého. Ve světě spolupráce, kde zdroje jsou efektivně využívány a možná i sdíleny k maximálnímu užitku všech. Já volím to druhé. Ale napřed si musí lidé uvědomit, jak to funguje, aby to mohli změnit k lepšímu.
Poznejte, jak fungují peníze a udělejte ty správné kroky k jejich ochraně.

Vyměňte své papírové peníze za OPRAVDOVÉ HODNOTY, nejlépe za AKTUÁLNĚ NEJVÍCE PODHODNOCENÉ hmotné aktivum - INVESTIČNÍ STŘÍBRO.
xmart
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 27. 12. 2013 21:37

xmart: Už nebožka Margareta Tečrová vysvětlovala v osmdesátých letech jak to je s bohatnutím bohatých a chudnutím chudých. Přesto existují jedinci, kteří to dodnes nechápou.
http://www.youtube.com/watch?v=f0oLEGHvASM
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod krásná sereminazáda 29. 12. 2013 02:12

Těch jedinců je mnoho a vlastně jsou to skoro všichni tzv. obyčejní lidé.

Kdyby byl xmartům komunismus životaschopný, tak by v bývalém východním bloku žádnej plyšovej "převrat" nenastal. Uvozovky jsem použil velmi správně - komouši se z ekonomických důvodů rozpustili sami a není to žádné tajemství. Teď se můžeme "těšit" na konec eurokomunismu. To bude ta pravá pecka.

Skutečným problémem není "nespravedlivé" rozdělení zdrojů, ale zbytečná existence nejméně třetiny lidstva. Jsem zvědavý, jestli někdo z politiků někdy najde odvahu a otevřeně řekne, že jestli má lidstvo přežít, tak musí projít "odtučňovací" kůrou, tedy že se zbyteční lidé začnou systematicky likvidovat. Není pro ně práce a ani nebude (vzhledem k rostoucímu stupni automatizace), jsou to líný prasata (jak těžké je najít spolehlivého i jen brigádníka) atd. O to víc se rozmnožují a plodí další nepotřebné existence.
krásná sereminazáda
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr.adamek 29. 12. 2013 18:22

http://byznys.lidovky.cz/cena-zlata-mir ... penize_pef
http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet ... sBYHvTuK84

Banka UBS předpokládá, že cena zlata se v příštích několika letech bude pohybovat na současných úrovních nebo pod nimi. Odhaduje, že na konci roku 2017 bude cena činit 1210 dolarů za troyskou unci. "Není pravděpodobné, že by zlato získalo zpět svou dřívější atraktivitu," uvedla banka ve své zprávě.
petr.adamek
Diskutér

Odeslat příspěvekod xmart 5. 1. 2014 03:34

Děkuji za informace nebo spíše dezinformace?

Co si myslím o informacích o drahých kovech v českých médiích naleznete v mém článku
Zkreslují mainstreamová média informace ohledně drahých kovů? Spíše to vypadá, že vůbec netuší, o čem píší

Promiňte, ale já již analytikům bankovních instutucí ohledně drahých kovů nevěřím.
Fakta jsou trochu jiná.

Dává vám smysl, že cena zlata klesá, přestože poptávka po fyzickém kovu je rekordní?
Jen ta první 3 čtvrtletí tohoto roku Čina a Hong Kong importovali přes 2100 tun zlata. A to se nepočítá poptávka Indie - dalších minimálně 900 tun a těžba v Rusku asi 250 tun a Číně přes 300 tun ročně, které zůstají v těchto zemích. Mimochodem aktuálně se odhaduje roční těžba na 2700 tun zlata.

Vysvětlení je jednoduché cena je uměle potlačována kartelem centrálních bank, neboť zlato a stříbro jsou přímých konkurentem jimi vydáváných papírových měn.

krásná sereminazáda:
ono je něco jiného dobrovolné sdílení vs. nucené sdílení zdrojů.

Jinak to, že centrální plánování nefunguje jsem se přesvědčili na příkladu východního bloku jednoznačně. Ale co jiného než centrální plánování, je umělé stanovování úrokových sazeb centrálními bankami?
Poznejte, jak fungují peníze a udělejte ty správné kroky k jejich ochraně.

Vyměňte své papírové peníze za OPRAVDOVÉ HODNOTY, nejlépe za AKTUÁLNĚ NEJVÍCE PODHODNOCENÉ hmotné aktivum - INVESTIČNÍ STŘÍBRO.
xmart
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 5. 1. 2014 13:16

Bez ohledu na to, jaká je cena a trend, vždycky je to konspirace bank... Nemám co dodat, kromě toho že by ses měl nechat vyšetřit psychiatrem
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmart 6. 1. 2014 05:07

mikicz:
Když si lidé neumí spočítat 2 + 2 (connects to the dosts), tak je to těžké.
Taky k tomu nemám co dodat, fakta jsou fakta. Myslíte si, že když tyto velké banky byly usvědčeny z manipulací kde čeho, tak trh se zlatem a se stříbrem manipulován není? Přestože je to v jejich nejlepším zájmu potlačovat cenu drahých kovů

Jsou lidé opravdu tak naivní nebo blbý nebo někteří si jen nechtějí přiznat, že to může být jinak, než nám média říkají.

Existuje tolik důkazů, že manipulce probíhá:
Nejzřetelnější jsou právě grafy. K největším propadům došlo vždy během několika hodin, často spíše minut, kdy velké objemy prodejů srazily cenu pod významnou podporu. O zbytek se pak postaraly stop-lossy. Pak tu bylo zvyšování marginu např. v týdnu mezi 1. až 7. květnem 2011, kdy cena spadla z 48 na 34 dolarů za unci, byly marginy zvýšeny 4krát.

Pak jsou tu svědectví lídí, kteří pracovali pro instituce, které mají za úkol intervenci na finačních trzích. Kolik čtenářů tuší, že existují třeba Working Group on Financial Markets aka Plunge Protection Team

Co např. svědectví tradera Andrewa Maquira, který přesně popsal, jak manipulace funguje i před Komisí pro obchodování termínových kontraktů na komodity (CFTC)? Později popsal přesný průběh jedné z manipulací 2 dny předem.
Potlačování cen také naznačuje prohlášení bývalého šéfa americké centrální banky (Fed) Paula Volckera z 80. let kdy byl ještě ve funkci:

"Udělali jsme chybu, že jsme neměli pod kontrolou cenu zlata a skončili jsme s dvoucifernou inflací." (Cena zlata se tehdy zvýšila z 35 dolarů za unci v roce 1971 na 850 dolarů za pouhých 9 let.)


A tak bych mohl pokračovat dále a dále. Na své stránce mám o manipulaci celou sekci.
Sdružení GATA reportuje přímé i nepřímé důkazy manipulace již přes 15 let.

Navíc centrální banky již jednou cenu zlata potlačovaly, proč by to nemohly udělat znovu?

A proč to dělají:
"Nízké úrokové sazby podporují nízká inflační očekávání, a nejlepší způsob, jak udržet nízké úrokové sazby, je potlačovat cenu zlata"


To se však v televizi, rádiu ani v novinách nedozvíte, ale to neznamená, že to není realita.
Poznejte, jak fungují peníze a udělejte ty správné kroky k jejich ochraně.

Vyměňte své papírové peníze za OPRAVDOVÉ HODNOTY, nejlépe za AKTUÁLNĚ NEJVÍCE PODHODNOCENÉ hmotné aktivum - INVESTIČNÍ STŘÍBRO.
xmart
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků