Ertrag und Sicherheit

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 31. 5. 2009 18:41

radekEundS: "jen" hotel? No proto treba takova ZPF vlastni ty hotely, aby te "vytezili" nekolikrat :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod saabik 13. 6. 2009 00:17

Edberg píše:Saabik : Do fondu nevstupuješ pokaždé na přímo...pokud máš pojistku tak nee! Vlastníkem podílu je pojišťovací společnost...je třeba opatrně s výrokama...záleži do jakého institutu jdeš...dokonce i když jdeš do banky v česku,tak některé z nich mají ve svém portfoliu mezinárodní fondové společnosti a ty jsi podílníkem české banky a ta banka je pak podílníkem v té fondové společnosti!
Není vše tak jak vypadá, je třeba se na to podívat podrobněji!
K těm poplatkum...co je banka?...co je pojíšťovna?...co je stát?
...firma, orientováná na zisk!!! Když Česká spořitelna (Erste Bank)...v roce krize vyhlási čistý zisk 15mld.,tak takovnou krizi bych chtěl v domácnosti mít!:oD...všechny společnosti musejí z něčeho žít...a teď je třeba se podrobně podívat na to z čeho!

hochu hochu, je mi te lito. ty ze se zajimas o investovani nekolik let? mozna tak z rychliku, a stale jsi u prvni lekce.
vlastnikem nakoupenych podilovych listu je ten, kdo je koupil, tedy klient. zadna banka. je videt podle ostatnich prispevku, ze tomu vubec nerozumis, meles paty pres devaty,a vubec o tom nic nevis. prodelal jsi jen skoleni, na kterym ti nekdo nalil nesmysly do hlavy.
diskutujes i na jinych forech, stejne demagogicky. to se da lehce dohledat.

a jeste poznamecku. pokud nekoho do toho fondu ukecas, on si tu schuzku bude nahravat, nebo bude mit svedka, zadelavas si na velkej problem dokonce i v trestne-pravni rovine. tak doporucuju co nejdrive s timhle nesmyslem prestat!
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slávek 13. 6. 2009 17:17

Nemáš úplně pravdu, pokud je pro tebe nakoupí pojišťovna, ty máš pojistku a ne podílový fond, s tím teď chodí hodně po lidech a nabízí podílové fondy, ale ve skutečnosti je to pojistka, pokud přestaneš do 2 let platit, nedostaneš ani kačku, stejně jako u životka, hold člověk se porád učí.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saabik 14. 6. 2009 11:42

Slávek píše:Nemáš úplně pravdu, pokud je pro tebe nakoupí pojišťovna, ty máš pojistku a ne podílový fond, s tím teď chodí hodně po lidech a nabízí podílové fondy, ale ve skutečnosti je to pojistka, pokud přestaneš do 2 let platit, nedostaneš ani kačku, stejně jako u životka, hold člověk se porád učí.

ale to je trochu neco jinyho. ja psal o podilovych fondech. ten kdo si kupuje IZP/KZP, tak kupuje trochu jinej produkt. a logicky ma tedy jiny poplatkovani. vec jina je, zda provize za tuto sluzbu odpovidaji odvedeny praci...
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slávek 15. 6. 2009 13:26

Tak tam je jednoduchá odpověď: Neodpovídají.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasso007 26. 7. 2009 17:22

Zdravím,
uvedu se, ať předejdu spekulacím. Nejsem žádný zprostředkovatel, ale protože jsem to zkusil na vlastní kůži, tak objektivně uvedu na pravou míru některé názory. Absolvoval jsem jeden víkendový meeting s E und S a cena je skutečně POUZE za hotel*** (včetně wellnes) a stravu (plnou penzi) - fakturu jsem dostal na recepci. Nic jiného jsem nikomu neplatil. Kdybych měl okamžitě se otočím na podpadku. ZPF jsem neabsolvoval, ale v podstatě z doslechu a (bohužel) aktivní účasti jedné známé to je to podvod, jehož legálnost je přinejmenším na hraně. Nedělám reklamu, sám si ještě nejsem schopen zcela vyhranit názor, ale když vidíte, jak přijede kluk pod třicet na tento víkendový seminář v X6 od BMW a není jediný, tak to vypadá, že a) buď je to podvod ve velkém, nebo za b) na tom něco bude. Oproti tomu jsem byl svědkem tel. hovoru člověka se složkou ZPF v ruce, jak se domlouvá s nadřízeným, že podepíše nějakou klientku sám, protože se mu za ní nechce podruhé jet!!! Což je rozhodně illegal.

S krátkodobým propadem kursu to opravdu není tak tragické při měsíčním investování, pokud se počítá investice na delší dobu (min. 5-7 let). A ač je to na první pohled divné, tak lze i při kolísání vydělávat a dost. Vzhledem k tomu, že mi to asi před rokem téměř identicky jako v ES vysvětloval i ředitel místní pobočky KB, který mě lákal do investování, pojištění, atd., tak asi nekecají.

Toto jsou fakta, na vlastní kůži zažitá. Byl bych rád, pokud se budete věcně (!) vyjadřovat, protože bych rád začal aktivněji spravovat své finance, než jen v mBank na spořícím účtě:-)
tomasso007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 27. 7. 2009 06:52

tomasso007: a clanek o par postu vice si uz cetl?

Jestli je pro tebe novinkou, ze se da vydelavat i na propadu, tak ty penize radeji nechej v mBank.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod saabik 27. 7. 2009 18:55

tomasso007 : tak tady neni, bohudik, o cem diskutovat.
to je stejny jako diskutovat o podnikani skyline:)
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod investor007 24. 8. 2009 20:12

muzete me nekdo vysvetlit ,jak muzete posuzovat neco nebo nejakou firmu o ktere nevite vubec nic a hrajate si na konkurenci???
P.S.:z moji vlastni zkusenosti (a to jsem uz pracoval ve vice poradenskych firmach)firma EundS poskytuje nejlepsi vzdelani...ja jsem se narodil v ne celkem chude rodine ,takze jsem zazil na vlatni oci co znamena vydelat penize ,proto nesnasim jednu lidskou vlastnost a to je zavist(přiklad: jde proti vam muz25 na rukou krasne zlate rollexky ,ktery prave vysedl z prekrasneho mercedesu(ve vice pripadech s krasnou zenou)a jde si koupi oblek HUGO BOSS, podivate se na nej a ty obycejne lidi napadne ,kde si na to nakradl a ty neobycejne ,ze to je uspesny clovek)-muzete se zaradit.... proto bych chtel jen poukazat na to ze kdyz necemu venujete hodne casu (cas jsou penize) usili, take vzdelani v tom danem oboru a nabizite neco co nema v investovani na delsi dobu (7let a vice) konkurenci tak by jste meli byt za to pravem dobre ohodnoceni a to ES poskytuje a nedela to pomoci ani legalnich ani nelegalnich podvodu....
nabidnete me neco co je lepsi nez je kombinace pasivniho a aktivniho primu :?:
investor007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 24. 8. 2009 20:34

Ja bych si ti dovolil nabidnout lekce CJ. Urcite to pro tebe nebude problem, kdyz ta cash tam je.

BTW neni tohle video nahodou o tobe?
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=d__7GZ5HaN4

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod lemming 24. 8. 2009 21:38

investor007 píše:... nabizite neco co nema v investovani na delsi dobu (7let a vice) konkurenci

A jakou ma tohle souvislost s E&S?

investor007 píše:nabidnete me neco co je lepsi nez je kombinace pasivniho a aktivniho primu :?:

Jenom pasivni prijem - proc se namahat :idea:
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 25. 8. 2009 18:34

hihi, nema na delsi dobu v investovani konkurenci. to je dobrej for:). a k placi je, ze tomu veris.

pouzivas podobny kecy a fraze jako ty kravataci na tech bezduchych skolenich. tady nejde vudec o zavist (tedy pominu to, ze bych si mercedes nikdy nekoupil i kdybych byl sebevic bohatej:))) ). ale to treba pochopis casem. a navic ja treba nedelam u zadny konkurence. to bych se musel hanbou propadnout, delat pro takoveto firmy a delat, ze necemu rozumim, a pritom nevedet ktera bije:). ne nadarmo maji tyhle bouchaci uspech jen u financne negramotnych lidi...
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod pravda2 17. 11. 2009 14:37

Pro vsechny :) presvecte se na vlastni usi co tato firma nabizi. Kazdy kdo tady zbytecne bloudi, hleda nekoho, komu dokazuje, ze tato firma JE to, za co se vydava, nerozumim. Nemusime nikomu nic dokazovat - clovek myslici do budoucnosti se o tom presvedci sam, a rozhodnuti je na nem..
Cesti lide neveri a v tom je kamen urazu, ktery se ale da prekonat.
Lidem, kteri neveri rikam hloupi, uz i proto, ze chodi sem a strasne hlasaji neco, o cem nemaji paru.. Kazdopadne vam nikdo nic nevycita - vsichni nemuzeme jezdit v mercedesech a doprat sobe i rodine vse, co si budou prat :)
Kdyby jste se ptali, proc jsem tu ja - chtela jsem vedet jakymi argumenty hlasaji lide, co neveri - a jedinne co vim je, ze jsem uz nikdy nepujdu - probihaji tady bezpredmetne diskuse - teda vetsinou a timto se jen ztraci cas, ja na budoucnost myslim, a je to krok spravnym smerem..
Ti co nevi a dostali nabidku investovat s firmou EundS tem rikam - jdete do toho a tady se nezdrzujte, tady se informace nedozvite. Presvecte se na vlastni usi. Priklad - kolik je spatneho napsane o telefonnich spolecnostech a co?? vsichni je vyuzivate!!! A proc?? Dali jste na sami sebe a ne vse co jste nekde cetli byla pravda. Lide na tomto foru ziji a budou zit v minulosti...
Budte nakloneni nezavazne schuzce, ktera vam ukaze cerne na bilem co mate a co mit muzete.. Za to opravdu nic nedate, jen se dozvite o moznosti, ktera tady konecne je :)
pravda2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 17. 11. 2009 15:43

to bude dobry, vezmi si prasek a vrat se na luzko...
saabik
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka