Zhodnocení investic v realitách

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fanes64 15. 4. 2009 17:12

Ani nevíš o co jde a jak to vše funguje a děláš tady nějaké závěry. Je vidět, že jsi amatér a zcela neznalý věci, jinak by jsi také pitomosti nepsal....
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 15. 4. 2009 18:21

fanes64:jistě, že je amatér. stejně jako ty jsi amatér v jiném oboru. takže zkus přestat s těmito pokusy o urážky a zkus třeba přidat něco o tvém geniálním nápadu zhodnocování. nebo se pochlub, kolik se ti už ozvlo investorů.

saabik: naštěstí tu moderátor nejsi, protože tam zatím nic na mazání nevidím...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fanes64 15. 4. 2009 18:42

No jo samozřejmě. Tahle anonymě někoho odsuzovat a plivat na něj to ti jde. A pokud jde o chlubení či nechlubení o mém nápadu, takto jsem ochoten projednat jen a jen s vážným zájemcem, který prokazatelně disponuje potřebným kapitálem. Chápeš to, ale asi néééé....
Takové tlachání s někým znemanic je jen ztráta času!
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lemming 15. 4. 2009 19:08

A pokud jde o poskytnutí nebo neposkytnutí kapitálu, takto jsem ochoten projednat jen a jen s vážným zájemcem, který prokazatelně disponuje potřebným know-how. Chápeš to, ale asi néééé....
Takové tlachání s nějakým plácalem je jen ztráta času!
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanes64 15. 4. 2009 19:21

Je to jen ztráta času a takovými somráky, kteří jen chtějí znát princip a pak jej ukrást a vydávat jej za svůj. Těch bylo a ještě bude! Já se k těmto chytrákům nebudu přidávat. Už jsem takových zažil dost a dost.... :-/
Ti co se mě ozvali jsou opravdoví investoři a s těmi už jednám!
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zadirr 15. 4. 2009 21:11

fanes64, mohl bys říct, kolik máš v tomto kšeftu SVÝCH VLASTNÍCH peněz a jak dlouho už v tom jedeš? A kolik v tom máš peněz celkem, tedy nejen svých ale i od investorů?

Takhle totiž když čtu tvoji nabídku a reakce, tak to vypadá, že máš nápad, který považuješ za geniální, ale potřebuješ 2-3M, abys ho mohl vyzkoušet... Fakt si myslíš, že ti někdo svoje peníze svěří? Když někdo má 2-3M, tak si je většinou nějak vydělal, a tím pádem taky ví jak je rozmnožovat a těžko je půjčí na nějaké experimenty.

Mimochodem...
fanes64 píše:To Vám věřím, že by to bylo velmi zajímavé(vždyť je to téměř 100%p.a.) ale je to nereálné. To Vám nikdo nedá. Tak se nedá dělat byznys...

Na to se nedá říct nic jiného než: cha cháááá :-D Jiště že 100% výnos je reálný a takový byznys spousta lidí dlouhodobě dělá. Že to umí málokdo neznamená že to nejde.
zadirr
Diskutér

Odeslat příspěvekod zadirr 22. 4. 2009 00:13

Jak to vypadá s odpovědmi na moje tři otázky?
zadirr
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanes64 22. 4. 2009 07:49

zadirr píše:Jak to vypadá s odpovědmi na moje tři otázky?

Tak v tomto již funguji od roku 2004 a co týká vlastních investic, tak tam mám vložené všechny své aktiva i pasiva. Investorů mám 5 a fungujeme k oboustranné plné spokojenosti.
Konkrétní údaje však nepatří na toto fórum, jen pro osobní jednání s konkrétním vážným investorem a to s údaji, které by se týkaly jeho konktrétního vstupu :-)
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod saabik 22. 4. 2009 20:35

a sdelis nam potom, kolik se ozvalo potencialnich investoru na zaklade tohoto fora? ja si zkusim tipnout. nula :).

kazdopadne ti preju at s tim tvym opravdovym peneznim perpetuum mobile mas uspech. ja bych do toho nedal ale ani korunu. a to z mnoha duvodu:)
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod xmas13 18. 6. 2009 09:09

fanes64 píše:
zadirr píše:Jak to vypadá s odpovědmi na moje tři otázky?

Tak v tomto již funguji od roku 2004 a co týká vlastních investic, tak tam mám vložené všechny své aktiva i pasiva. Investorů mám 5 a fungujeme k oboustranné plné spokojenosti.
Konkrétní údaje však nepatří na toto fórum, jen pro osobní jednání s konkrétním vážným investorem a to s údaji, které by se týkaly jeho konktrétního vstupu :-)

Je zde ještě někdo kdo by se nechal oblbnout? Tak aspoň trocha pobavení:-))
Podpis v rozporu s pravidly fora - odstraneno administratorem.
xmas13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 18. 6. 2009 10:58

fanes64 píše:..... co týká vlastních investic, tak tam mám vložené všechny své aktiva i pasiva. .....

Nějak zvlášť jsem to nesledoval, ale pokud je to investice do které bych vložil svá pasiva a ona mi něco vynesla, tak do toho určitě jdu. ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanes64 18. 6. 2009 11:20

Tak pokud máte zájem o bližší info, může si domluvit setkání a vše projednat. Potom vše zvážíte a bude na Vás jak se rozhodnete. Mějaké další inrormace na tomto fóru nebudu zveřejňovat protože jsou tu i tací, co tomu nerozumí a diskutují jen urážlivě a o to tu přece nejde.
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod saabik 18. 6. 2009 18:54

fanes64 píše:Tak pokud máte zájem o bližší info, může si domluvit setkání a vše projednat. Potom vše zvážíte a bude na Vás jak se rozhodnete. Mějaké další inrormace na tomto fóru nebudu zveřejňovat protože jsou tu i tací, co tomu nerozumí a diskutují jen urážlivě a o to tu přece nejde.

:D asi ti nedoslo, ze si jen delaj srandu z tve neznalosti. ale to nevadi. zkousej to dal, treba se nejakej dobrak najde!
saabik
Diskutér

Předchozí stránka