Zhodnocení investic v realitách

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 8. 4. 2009 21:31

SocPredator píše:A kdy budete mít reklamu v TV?

Bez reklamy za 8%.
Kdyby byla reklama v TV tak ti nabídne jen 5%.
Chceš dávat prachy firmám na reklamu, nebo chceš víc vydělat? :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jege 9. 4. 2009 00:17

fanes64 píše:A kdo Vám dá např.10%p.a. zhodnocení za Váš investovaný kapitál? V našem případě je samozřejmě tento kapitál zaručený již zmíněnými nemovitostmi.
Takže jsou finance a pak nemovitosti. Ale Vaše názory jsou Vaše,já Vám je neberu! Určitě je tady i někdo kdo toto chápe tak, že zhodnocení je to dobré!

OK, jdu do toho. Ovsem ekvivaletni cast nemovitosti bude prevedena na me nebo aspon blokovana zastavnim pravem. Vyhovuje?
jege
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanes64 9. 4. 2009 14:34

Vy jste nějaký chytrý.Ani nevíte o co jde a po všem pliváte. Když nabízím zhodnocení 8%p.a. a více, tak vím o čem mluvím a mám to již v praxi ověřené, že to jde. Jsem však ochoten si o všem zasvěceně popovídat jen s tím kdo má opravdový zájem o legální a řádné zhodnocení svých volných financí a má je opravdu k dispozici. Tak se tady na tomto vláknu neschovávejte za anonymitu a nebuďte prudérní. Slušní a inteligentní lidé to nedělají.....
Naposledy upravil fanes64 dne 9. 4. 2009 14:46, celkově upraveno 1
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fanes64 9. 4. 2009 14:44

Tato odpověď, která je napsána ve 14:34 je určena účastnikovi tohoto fóra pod ozn. saabik!!

Odpověď pro "jege": pokud máte opravdový zájem o moji nabídku tak se můžeme sejít k osobnímu jednání. Vše si můžeme osobně sdělit a vysvětlit protože ne vše je vhodné pro toto vlákno. Souhlasíte? Jsem ze SM!
Naposledy upravil fanes64 dne 9. 4. 2009 20:05, celkově upraveno 1
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 4. 2009 14:46

SM je sadomaso, nebo severní morava?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fanes64 9. 4. 2009 15:28

Opět nějaký vtipálek když je to tu anonymní. Samozřejmě sev.Morava!!!
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 4. 2009 15:33

mikicz Moderátor ano, jsem tu hodně anonymní a nikdo mě tu dříve neviděl...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Slávek 9. 4. 2009 22:04

8% měsíčně bych bral, za rok je to k ničemu.
Slávek
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanes64 9. 4. 2009 23:00

To Vám věřím, že by to bylo velmi zajímavé(vždyť je to téměř 100%p.a.) ale je to nereálné. To Vám nikdo nedá. Tak se nedá dělat byznys...
10% je dobré zhodnocení ale možná by se dalo jednat i o jiné částce při oboustranném odsouhlasení obchodních podmínek.
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jege 10. 4. 2009 00:11

Tak a je to venku! Princip zhodnoceni investic v realitach je popsan na: http://www.finexpert.cz/Bleskovky/Herec ... fault.aspx ;-)
jege
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanes64 10. 4. 2009 02:23

jege píše:Tak a je to venku! Princip zhodnoceni investic v realitach je popsan na: http://www.finexpert.cz/Bleskovky/Herec ... fault.aspx ;-)

nevím co je tím myšleno princip zhodnocení v realitách!?
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fanes64 10. 4. 2009 02:29

Já tady nabízím solidní jednání o prosperitě a nechápu srovnávání s nějakými
pozemky ve vesmíru!?
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod saabik 13. 4. 2009 23:00

fanes64 píše:Tato odpověď, která je napsána ve 14:34 je určena účastnikovi tohoto fóra pod ozn. saabik!!

Odpověď pro "jege": pokud máte opravdový zájem o moji nabídku tak se můžeme sejít k osobnímu jednání. Vše si můžeme osobně sdělit a vysvětlit protože ne vše je vhodné pro toto vlákno. Souhlasíte? Jsem ze SM!

diky za interaktivni pozornost, ale jsem si jistej, ze tu nikoho nenajdes. prachy co potrebujes se shanej jinak. asi to bude tim, ze jsi ze SM a ne z prahy:). u vas ve vidlakove mate mozna tyhle postupy, ale ve svete penez to funguje trochu jinak.
takovych naivku tu uz bylo...
PS: netvrdim, ze nedokazes vydelat 8% p.a., ale jiste to neni garantovany, a je to zavisly na dalsich promennych. ja byt moderatorem tohoto fora, tak tvoje prispevky smazu.
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanes64 14. 4. 2009 09:46

Jen malou poznámku k tvému příspěvku. Je to smutné, že ještě i v současné době se projevuje pragocentrismus. Vždyť naše republika je tak malá...
Ale s tím se asi nedá nic dělat, že jo? A kdo nechce ať nechá budou jiní, takový je život!
fanes64
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fanes64 15. 4. 2009 17:10

saabik píše:
fanes64 píše:Tato odpověď, která je napsána ve 14:34 je určena účastnikovi tohoto fóra pod ozn. saabik!!

diky za interaktivni pozornost, ale jsem si jistej, ze tu nikoho nenajdes. prachy co potrebujes se shanej jinak. asi to bude tim, ze jsi ze SM a ne z prahy:). u vas ve vidlakove mate mozna tyhle postupy, ale ve svete penez to funguje trochu jinak.
takovych naivku tu uz bylo...
PS: netvrdim, ze nedokazes vydelat 8% p.a., ale jiste to neni garantovany, a je to zavisly na dalsich promennych. ja byt moderatorem tohoto fora, tak tvoje prispevky smazu.
fanes64
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka