Prvni investice: 25000kc

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zdibrid 21. 2. 2011 18:52

Jestli já dobře chápu §38g, tak se tam mluví o příjmech a nikoliv o zisku. Tedy by celková cena prodaných akcií nesměla přesáhnout 15/6k.
-> stačí 2 ks BAATABAK a je to přes limit ]:-<
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slávek 25. 3. 2011 00:37

[quote="mikicz"]Slávek: a za jak dlouho a s jakým úsilím jsi z vstupních 25 tisíc schopen dělat 10-20 tisíc měsíčně?[/quote]

Jak jsem už psal, rok študia a dema, osobně jsem použil 80 000, ale do obchodu šlo max. 17 OOO, pokud dodržuješ stanovený pravidla, nejseš zbrklej a chamtivej, výsledek se dostaví.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cri 1. 6. 2011 23:22

Tak vysledek se dostavi vzdy nejaky ;)
Ale abychom tu jen neteoretizovali, co trocha reality?
http://www.myfxbook.com/members/bryd/bryd/107451
Toto je odkaz na realny forex ucet, na ktery slo 1000 eur, coz je cca 25 000 czk.
Da se de facto live sledovat, jak se na uctu obchoduje a k jakym zhodnocenim ci prodelkum dochazi. Obchoduje automat (home made).

Tady muze byt odpoved na otazku, co se da delat s 25 000 CZK ci za jak dlouho z toho bude slusny duchod :)
Cri
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cri 8. 6. 2011 20:57

Zajimavy, jindy pani chytraci reaguji v radech minut a tentokrat zadna reakce ;)
Njn i s 25 tis czk se da rozumne pracovat, jak vidite.
Cri
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 8. 6. 2011 21:10

Cri: a to ty tri mesice maji mit jako nejaoku extra velkou vypovidajici schopnost?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 8. 6. 2011 21:11

Cri: to nemyslíš doufám vážně, že tahle loterie (ted tam má něco málo plus, předtím když jsme koukal byl cca na nule) je investování, že ne? Je to dobrá hra, možná dobrý test programování (skriptování) ale rozhodně ne zajímavé zhodnocení. Na 199 obchodů zisl 104$ a to ještě má kliku že tam nejsou poplatky za obchod. To by byl pár set v mínusu.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cri 8. 6. 2011 21:19

Miky budes se divit, ale myslim. Poplatky tam samozrejme jsou - ve forme spreadu.
A vyhoda? jedna se o pasivni prijem, protoze automat bezi nezavisle na me cinnosti.
10% za cca mesic behu je malo a nic, to samozrejme chapu, znas lepsi zpusoby :D
No necekal jsem, ze se ozves zrovna Ty, ale proc ne.

Chtel jsem dat lidem tady na foru moznost videt neco z reality a nejsnazsi k tomu jsou automaty na forexu, tu jeden bezi. Pokud mas co, ukaz neco lepsiho. Tesim se.
Cri
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 8. 6. 2011 21:24

Cri: a kdyz je to takove terno, tak proc tam mas pouze 1k EUR? Mit 10% mesicne, tak tam clovek nahrne trosicku jiny castky, ne?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 6. 2011 21:27

Já tam žádných 10% za měsíc nevidím :hm
To skoro může tvrdit, že od začátku měsíce jsem o 10% v akciích přišel. To abych využil ten tvůj systém, abych to vyrovnal :D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cri 8. 6. 2011 22:47

Mno nezklamali jste me, ale mam radost.
S474N - myslis, ze tu budu zverejnovat soukromy ucet? Tenhle jsem zalozil jen jako ukazku, co lze udelat s 25 000 CZK. Hezky pruhledne a online ke sledovani, aby mel kazdy kontrolu. Namisto blbych kecu.

Jack111 - tak to je na ocniho. vklad 1000 eur, v tuto chvili zisk neco pres 100 eur. Procenta si dopocitas sam. Pokud matematika neni Tvou nejsilnejsi strankou, je to cislo vlevo nahore na odkaze
http://www.myfxbook.com/members/bryd/bryd/107451
Cri
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 9. 6. 2011 07:30

No nevím, kdo by měl jít k očnímu. Vlevo dole:
Apr. 2011 - 0,00% (chápu jen pár dnů)
May 2011 - 2,27%
Jun 2011 - 8,75%
Cri píše:... 10% za cca mesic behu je malo ...


Já sleduji, že tady není matematika silnou stránkou více lidí, ale fakt si dovolím upozornit, že procenta v jednotlivých měsících se pro měsíční výnos nesčítají. Nebo pokud to já počítám blbě tak nadšeně konstatuji, že už mám (za ty roky) i na ING kontu výnos přes 100% ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 6. 2011 08:23

Jo hosi, tri mesice sem, tri mesice tam, kdyz to ale secteme, tak dostaneme 10% ne? A potom si to trosicku vylepsime povidackou o "cca mesici" a z ostatnich se budeme snazit udelat matematicky blbce :mrgreen:

Ty vole, to je genius :oboze:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cri 9. 6. 2011 10:40

Panove jste naprosto uzasni. Nekdo tu ukaze realnou vec a jediny co umite, tak je zpochybnovat.
Co kdybyste nekdy take neco predvedli misto blbych kecu? Nebo prave ty nicnerikajici kecy maji vypovidaci schopnost? O cem? Radsi nedomyslet.
Ja prisel, zverejnil ucet se zakladem 25 000 czk v tematu zabyvajicim se, co se da delat s 25 000 czk. Co jste udelali Vy?

Blbce ze sebe delate sami, takze nebudu suplovat Vasi praci.

Kazdy den se lze podivat na aktualni vyvoj. Nebo to taky zpochybnite? Podvod ze? A ze to neni dlouha doba? Kdy zacalo toto vlakno?
Cri
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 6. 2011 10:43

Cri: 0+2+8 za 3 měsíce je prosímtě kolik procent měsíčně? fakt je to 10?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cri 9. 6. 2011 10:47

miki> jiste sis vsiml, ze v dubnu neprobehl jediny obchod, protoze i ucet byl pripraven az na konci mesice.
na zacatku kvetna jen par obchodu. a ted mame prvni tretinu cervna. Vezmi zpatky 30 dni (coz je cca mesic) a pote se zeptej znova jake zhodnoceni za posledni mesic tam je.
Cri
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků