Gold Way

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod misho188211 23. 2. 2011 13:52

Najlepšia investícia v dnešnej dobe je do zlata, pretože obchod zo zlatom nikdy neskrachuje. A ak ešte na tom zarobíte je to o to lepšie.
Česká spoločnosť ponúka spoluprácu, ktorá sa predaja zlatých šperkov a hodiniek svetových výrobcov. Ide o 14 K biele a žlté zlato.

Obchod je jednoduchý, zábavný, elegantný a lukratívny. Nie je potreba niečo skúšať alebo ochutnávať.
Záujem spoločnosti je predávať čo najviac šperkov, tzn. mať čo najviac spolupracovníkov a následne podielnikov.
Čiže čím viac ľudí do spoločnosti privediete, tým častejšie budete svoju odmenu dostávať.

Až budete mať tovar doma a peniaze na účte, uvidíte, ako sa záujem o toto podnikanie medzi Vašimi známymi zvýši a ako si to budú chcieť tiež vyskúšať. Prečo nie, čím viac ľudí, tým častejšie budete dostávať odmenu.
Neplatia žiadne obmedzenie : - odmenu môžete dostávať každý mesiac, prípadne aj častejšie. To záleží len a len na Vás.
- taktiež môžete mať vlastných registrácií koľko chcete, nikto Vás v tom neobmedzuje.

Pre vstup do tohto biznisu, pretože to biznis skutočne je, treba splniť dve podmienky:

1.) Vložiť zálohu na nákup zlatých šperkov alebo hodiniek vo výške 100 EUR ( nebojte sa, o tieto peniaze neprídete. Budú vložené na Váš Nákupný účet.)

2.) Odporučiť to dvom svojim známym.

A TO VŠETKO LEN RAZ !!!

Ja som si tento biznis už rozbehol, pretože si myslím, že je to za týchto podmienok veľ mi výhodná investícia. Vložiť si na svoj účet 100 EUR, odporúčiť to dvom známym a pomôcť im k tomu aby oni urobili to isté. Spoločnosť je evidovaná aj v obchodnom registry v ČR, takže sa nebojím, že o svoje peniaze prídem. Svetlo sveta uzrel tento biznis len pred 2 rokmi. Svoje podnikanie rozšírili aj na SR. V tomto roku sa otvoril trh v Poľsku a Rakúsku. Ak to pôjde takto ďalej už za pár rokov to môže byť celosvetové. Zarobíte si, poprípade si kúpite nádherné šperky alebo hodinky alebo za peniaze, ktoré dostanete ako províziu si nakúpite investičné zlato.

No hneď ako začnem o tomto biznise niekomu hovoriť odpovie mi že je to pyramídova hra. Aj ja som si to myslel. Ale mýlil som sa. Hlavný rozdiel je v tom, že v pyramídovej hre zarobí len ten, ktorý je na samom vrchu. Tu nie. Tu si istotne zarobí každý. Aj ľudia, ktorých budete mať vo svojej štruktúre. To viem určite.

Túto informáciu som si nechával na záver, pretože je najpodstatnejšia a to samotná výška provízie.
Spolu to tvorí nádherných 1680 EUR. Z toho je 280 EUR pripísaných na Nákupný účet. Čiže 1400 EUR Vám bude vyplatených na Výberový účet, z ktorého si ich kedykoľvek môžte poslať na svoj osobný účet v banke.

Pre viac info pošlem e-mailom aj prezentáciu spoločnosti. Je veľ mi jednoduchá na pochopenie. A samozrejme, že pomôžem aj s prípadnou registráciou, ak niekto bude mať záujem.
misho188211
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 23. 2. 2011 14:21

omg, další. ale ok, nemáš tam odkazy, takže ti to nesmažu.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod kamey 23. 2. 2011 14:39

To Misho: mě zajímá, jestli musím něco splňovat ze strany zákona, jsou tam nějaká nutná povolení? Můžeš mi odpovědět?
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 2. 2011 14:55

Pracoval jsem ve velkoobchode s hodinkami a tak vim, ze
1) prodat luxusni hodinky neni zadna sranda, urcite je neprodas nekde "z ruky do ruky"
2) zadny renomovany vyrobce primy prodej nepodporuje, dokonce se ho snazi v ramci svych moznosti maximalne omezit
3) hodinky jsou zbozi silne podlehajici modnim vlnam a osobnimu vkusu. Predstava, ze si nekdo koupi hodinky (navic treba nezname znacky) jen proto, ze jsou zlate, je licha. I kvalitni znackove hodinky v klenotnictvi mohou na toho sveho zakaznika cekat ii nekolik let.
Docela by me zajimalo, co je to za znacku.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Joezbrna 23. 2. 2011 15:37

Investice do zlata je momentálně nevhodná, protože cena zlata je vysoko nad jeho fundamentální hodnotou.
14K zlato je klenotnické, nikoliv investiční, a investovat do něj je sice možné, dokonce se na tom dá i trochu vydělávat (protože cyklická poptávka), ale je s tím moc práce a málo zisku.
Hodinky a šperky obsahují ve své ceně velký podíl práce. Nejedná se o investici do drahých kovů či diamantů. Ani trochu, i když reklamní textík se snaží budit opačné zdání.
A nakonec, to co nabízíš ty je obyčejný prodej šperků a hodinek, což se nápadně podobá práci.
Tedy nic pro mne. Děkuji, ale nemám zájem:-)))
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 23. 2. 2011 15:47

Si odpovím sama, zakladatel se k tomu nemá:

Prodej šperků z drahých kovů je možný pouze s povolením českého puncovního úřadu, ale to Misha neví a pochybuji, že toto povolení má. Vzhledem k tomu, že šperky držím v ruce a prodávám dál, tak všichni zapojení do tohoto super kšeftu porušují zákon.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod misho188211 23. 2. 2011 18:56

Ako admin napisal nemozem tu davat odkazy, takze sa posnazim odpovedat vsetkym naraz.

kamey : ja osobne nie som predajca ale kupujuci. ANO, spolocnost od ktorej si tieto veci mozes kupit ma povolenie od Puncovniho uradu. Dufam ze tento odkaz mi admin nezrusi kedze to nie je reklama a ani nic takeho ... http://www.puncovniurad.cz/cz/zlatnici.aspx .

PatrikChrz : Pulsar, Seiko, Lorus, Haurex Italy, Axcent .. ak som to dobre napisal, Hello Kitty, Cerruti 1881, JetSet, Royal London ...

Tato spolocnost ma aj prezentaciu no nebudem ju len tak hocikomu posielat alebo upinat na fora.
misho188211
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 2. 2011 19:44

kamey: s tím povolením puncovního úřadu k PRODEJI (výrobu chápu) jsi si jista? Nevím jak je to u šperků (než jsem do firmy nastoupil, tak prodávali nějaké stříbro), ale u těch hodinek žádné povolení firma určitě neměla - a to byly kousky i za 3/4 milionu.
Nebyla totiž výrobce, ani nenechala zboží puncovat (chodilo už opuncované, tzv. konvenčními puncovními značkami - symbol vah a číslo). Snad jsme (a ani to si nejsem úplně jist) podávali snad jen nějaké oznámení o tom, že se dovezlo. Každopádně maloobchodní prodejci, kteří od nás kupovali určitě být registrováni nemuseli - většina z nich sice byla, protože zároveň vyráběli vlastní šperky, ale někteří nejspíš nebyli.
misho188211: no to tedy nejsou žádné značky. Snad jen Seiko možná má nějaký model ve zlatě u těch ostatních si nedokážu představit, že by od nich koupil někdo něco ve zlatě (jestli vůbec ve zlatě nějaký model mají). Vždyť je to samá Čína. Navíc většina z nich má v ČR oficiálního dovozce a ten je určitě hned tak někomu z ulice nedodá - i když u těhle značek možná jo
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod libol 23. 2. 2011 21:09

Dokážu si celkem představit cílovou skupinu na zlaté Hello Kitty - ale řekl bych, že obě si koupí maximálně jedny.
Dokážu si představit "zlaté Seika", nedokážu si představit spojitost s investováním.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 23. 2. 2011 22:29

To Patrik: tím jsem si naprosto jistá. Jistou dobu jsem měla prodejnu kde se zákazníkům předávaly výrobky jedné zahraniční firmy objednané z katalogu, vydávala jsem je pultovým prodejem a platili za ně mě s tím, že část platby mi zůstala jako provize a protože se jednalo o stříbro (zlato v nabídce ani nebylo), tak jsem musela toto povolení mít a dodnes mi platí.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod gotesák 24. 2. 2011 10:13

Nechci se týhle "totální blbosti" zastávat, ale on píše 14K šperky a hodinky, z čehož usuzuji, že hodinky nejspíš zlaté nebudou. Těžko by někdo dal k prodeji hodinky za statisíce na zálohu 100 Eur. Jinak zlaté Hello Kitty si představit umím, viděl jsem i zlatýho Mickey Mouse a na Mexikoplace jsem koupil "pravý" Rolexky za 100DM(kdysi), fungovaly dlouho a pak jsem je vyměnil už ani nevím za co.
Ale hlavně podstatná bude cena těch věcí. Když vynechám hodinky, které (nezlaté) mají zanedbatelnou výrobní cenu tak počítám že ty šperky budou tak o 20 až 50% předražené oproti cenám v běžných obchodech, jak je to u všeho co je multi level.
Při začátku krize jsem se nechal zlákat jednou švýcarskou multi-level firmou a jel na prezentaci. Výsledek byl nula, náplní práce -oblbovat klienty krizí a nutit jim investiční zlato předražené o 30% oproti standardním prodejcům. Každý se většinou musí poučit na vlastní kůži.
Ironií osudu je, že všichni, co si to předražené zlato nechali tenkrát vnutit, tak díky silnému růstu posledních let jsou ve slušném zisku.

Joe z Brna: s tvým příspěvkem souhlasím až na první větu. Tam mám přesně opačný názor. Řekneme si to za rok, kdo měl pravdu.
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Diskutér

Odeslat příspěvekod misho188211 24. 2. 2011 10:41

Hodinky samozrejme zlate nie su :-)
Poradim .... nazov temy je aj web .eu ;-) ... mozte si to kludne pozriet
misho188211
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Joezbrna 24. 2. 2011 10:59

Chytrý marketing pro obyčejné klenotnictví. Myslel jsem si to. Ale šperky mají pěkné, samé vkusné a moderní, to jsou jejich designy nebo kopírujou/"inspirují se"?
Kdybych nevěděl co s prachama, neměl doma hrnek starých šperků a kamaráda zlatníka, tak bych tam pro ženu hned něco vybral :love:
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod misho188211 24. 2. 2011 11:48

Na otazku ci to kopiruju aleba sa sami inspiruju fakt neviem odpovedat.
Ale v tomto marketingu nejde len o kupu sperkov. Hlavnou myslienkou je ako si na tie sperky mozete zarobit ... :-)
misho188211
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 2. 2011 12:06

misho188211 píše:Hodinky samozrejme zlate nie su :-)
Poradim .... nazov temy je aj web .eu ;-) ... mozte si to kludne pozriet

Tak pak to rozhodne neni investice, ale bezne spotrebni zbozi. Je to uplne stejne jako prodej vysavacu s tim, ze u tech vysavacu mas vetsi sanci prodat, kdyz zahrajes trochu na city.
PatrikChrz
Administrátor

Další stránka