Gold Way

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kamey 26. 2. 2011 15:38

A k poslednímu doplním - navíc jako nepovolené podnikání, protože ŽL mít pravděpodobně nebudou.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misho188211 3. 3. 2011 09:02

Ďalšie úspešné zobchodovania. Na účte mi pribudlo 3360 EUR.

kamey : Aká ste si istá ?
misho188211
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 3. 2011 09:14

A ty penize mas konkretne z ceho?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 3. 2011 09:43

misho188211: jestli ono to nebude z toho, že kamey se už mnoho let pohybuje v tomhle a příbuzných oborech... A taky možná tím, že narozdíl od tebe zná české zákony.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misho188211 3. 3. 2011 10:34

S474N : mám ich z toho, že som prešiel podielovým stolom s 2 pozíciami. Za jednu 1680
mikicz : mne stačí, že viem tie v SR :-) . Ale samozrejme, že máme ŽL. Teda ja áno.
misho188211
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 3. 2011 11:01

misho188211: takže jinými slovy říkáš, že jsi dostal peníze za lidi co jsi přivedl a ne za nějaký prodej. Ponzi anyone?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misho188211 3. 3. 2011 12:51

Áno nemám ich z predaja. Túto odmenu som dostal za to, že som tento obchod doporučil ďalej. Ale až po prejdení podielového stola. Vtedy dostanem odmenu a na moje miesto príde človek, ktorého som registroval pod seba. A aj on, ak splní podmienky má nárok na túto odmenu. Ja medzitým odchádzam k inému stolu zatiaľ čo získavajú odmenu ľudia podomnou. A opäť som na začiatku.
A prečo nie ??? Všetci máme rovnakú štartovaciu čiaru.
Keď už spomínaš Ponziho ... v jeho pyramídovej hre nebol tento proces obmeny možný.
Ide skôr o to vedieť rozlíšiť pravdivú od nepravdivej pyramídy. Kto to nedokáže tak je zbytočné ho o opaku presviedčať.
misho188211
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 3. 2011 13:27

misho188211: a opravdu ses tak blbej nebo ti stale nedochazi, ze si nastoupil do letadla? Doufam, ze ti to potom vsichni ti, kteri nikoho neprivedou, vysvetli rucne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 3. 3. 2011 13:37

misho: Odpusť mi mou zvědavost, ale ty peníze už ti přišly na tvůj bankovní účet, nebo je máš zatím jako nějaký kredit, který si za určitých podmínek budeš moci v budoucnu vybrat?
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 3. 3. 2011 14:01

Joezbrna: :mgreen: tak to by bylo husty, kdyby mu to tam jeste nechavali na "nekdy" :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 3. 3. 2011 15:00

misho188211 píše:Ide skôr o to vedieť rozlíšiť pravdivú od nepravdivej pyramídy.


Naše letadlo ma čtyři motory! Proto je zcela jiným a lepším letadlem než tamto, které mělo jen dva!

:mrgreen:
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 3. 3. 2011 17:13

Zkusím postavit letadlo se šesti motory, to jen tak nespadne :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 3. 2011 17:16

a já s osmi motory a ještě záložním padákem...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 3. 3. 2011 17:18

S474N píše:Joezbrna: :mgreen: tak to by bylo husty, kdyby mu to tam jeste nechavali na "nekdy" :mrgreen:

Některá let.. pardon příležitosti k investicím, zajištění se vlastní prací atd., takto fungují. Nějaké body se ti načítají na nějaké konto a ty si za ně můžeš velevýhodně objednat třeba kvalitní a účinné prášky do myčky (neprodejné v maloobchodě) nebo značkové holinky :mrgreen:
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 3. 2011 18:36

misho188211 píše:Ďalšie úspešné zobchodovania. Na účte mi pribudlo 3360 EUR.


misho188211 píše:Áno nemám ich z predaja. Túto odmenu som dostal za to, že som tento obchod doporučil ďalej.


:hm

Ale já ti to přeji. Vždycky jsem chtěl být v takovém systému vysoko. Bohužel na to nemám žaludek. :'(
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků