Naše Finančné Družstvo

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 14. 2. 2012 08:34

p.e.b.o: jasne, z nudy ses tu registroval a potom napsal jediny prispevek zrovna tady. A ted prosim tu o Cervene Karkulce.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod vit.spinka 14. 2. 2012 12:17

Mě by zajímala jiná věc - pokud je MFD družstvo a dotyční jsou jeho členy, mají právo účastnit se valných hromad, volit orgány družstva a především nahlížet do účetnictví (a schvalovat účetní závěrky).
Takže jak to je - vy co tady MFD obhajujete: ukazuje vám vedení účetní údaje? Víte, na čem družstvo vydělává? Víte, jaký je jeho hospodářský výsledek? Má-li "pasivní příjem" růst s lety nelineárně, má družstvo rezervy pro tyto budoucí výdaje?
vit.spinka
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 14. 2. 2012 12:35

Poměrně hodně informací se dá dohledat ve čtvrtletních a výročních zprávách, které ze zákona musí každá banka či družstvo zveřejňovat.

http://www.metunion.eu/o-msd/povinne-zv ... -informace

To jak družstvo vytváří rezervy lze odečíst z navyšování základního kapitálu
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod vit.spinka 14. 2. 2012 12:43

Á zrada, já psal o NFD (téma vlákna) a překlepl se na MFD, filip893 si to přeložil na MSD:-)
Výroční zprávy NFD se mi najít zatím nepodařilo.
vit.spinka
Diskutér

Odeslat příspěvekod johnyboy 6. 3. 2012 14:51

minule som bol na tejto prezentaci.. a musim povedat ze to maju pekne prespekulovane. hold... ak si niekto nezaplatil podiel v druzstve tak ma velku smolu a jediným riesenim pre neho je zlanarit dalsich ludi aby sa mo vratili prostriedky ktore na to vynalozil
johnyboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 19. 6. 2012 09:29

Tak se ke me zase od jineho zdroje dostala informace o tomhle spolku. Pry pro sve bankovni sluzby vyuzivaji tohle:
:arrow: https://www.loyalbank.com/

Docela zajimave jsou ty kontakty:
:arrow: https://www.loyalbank.com/cze/contact.html

Da se vubec nejak zjistit, jestli ta "banka" opravdu existuje?

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 6. 2012 09:41

jistě. napiš ČNB, oni to zjistí :)
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod bobekcudek 19. 6. 2012 10:20

johnyboy píše:minule som bol na tejto prezentaci.. a musim povedat ze to maju pekne prespekulovane. hold... ak si niekto nezaplatil podiel v druzstve tak ma velku smolu a jediným riesenim pre neho je zlanarit dalsich ludi aby sa mo vratili prostriedky ktore na to vynalozil

clenstvi v klubu je zdarma. mate spatne informace a zajimalo by me jmeno cloveka co delal tu prezentaci. dekuji
bobekcudek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sx02 19. 6. 2012 13:31

sx02
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 19. 6. 2012 14:08

sx02: tak to je samozrejme jasne, spis by me zajimalo jeji realne fungovani jinde, primo v zemi jejiho puvodu.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Cri 20. 6. 2012 22:39

S474N píše:sx02: tak to je samozrejme jasne, spis by me zajimalo jeji realne fungovani jinde, primo v zemi jejiho puvodu.

Proc jen v zemi puvodu? Banka, ktera vydava ke svym uctum Mastercard kartu, to asi nebude nejaka smyslenka. Nechci se tu nikoho zastavat, ale neprehanite to trosku? Proste vse je spatne a kdyby nahodou neslo neco sepsout, tak to nevadi, stejne to shodime. Hura do sporitelny, tak je preci ceska ze ;) (teda aspon byvala).

Ja se fakt tesim, az se tu na foru jednou objevi prinosny prispevek.
Cri
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 6. 2012 06:34

To, ze nekdo ma vlastni smlouvu s MasterCard neznamena vubec nic. U nas ji ma i druzstevni zalozna Citfin, ktera bude, dle meho odhadu, mit jen nekolik tisic klientu.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikicz 21. 6. 2012 09:10

PatrikChrz: několim málo tisíc tipl bych. Osobně bych to viděl na 4 místné číslo.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Havers 21. 6. 2012 10:15

Citfin, spořitelní družstvo
Počet členů spořitelního družstva k 31. 3. 2012 je: 1653
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod sx02 21. 6. 2012 15:01

Navíc co jsem se díval, i když je to značně nepřehledné tak nemají licenci pro maďarský trh. Takže kontaktní místo tam mít můžou ale nesmí nic nabízet.

Pro mě minimálně velmi podezřelé. Navíc jak jsem koukal tak je tahle banka zmiňována skoro neustále s nějakým scamem. To že o ní nejsou jiné refernce mi moc nevoní.
Ale možná se pletu.
sx02
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka