Nejlepší zhodnocení vašich investic

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod XJamesonn 13. 7. 2011 22:30

Dobrý den, chtěl bych Vám představit produkt týkající se výhodného investování do tzv. Hyip- programu. Spoustu lidí možná tento pojem odradí jelikož se jedná s vysokovýnosný investiční program, který nese i řadu pochybností. U mnoha programů je tomu opravdu tak a nazývají se SCAM.

CHtěl bych vyzvednout poctivý program, který je registrovanou společností. S životností přes 400 dnů. Já jsem se stál regionálním zástupcem zde můžete ověřit. A případně se na mě obrátit s dotazy.

Jedná se o poctivou společnost, která platí selektivně. Platby probíhají přes elektronické peněženky.
Naposledy upravil mikicz dne 14. 7. 2011 09:46, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněny url
XJamesonn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krásná sereminazáda 13. 7. 2011 23:34

HYIP je zkratka pro High Yield Investment Program (vysokovýnosový investiční program). HYIPy jsou podvodné[1] [2] investiční programy nabízené hlavně přes internet. Investorům nabízejí neúměrně vysoké zisky. Pro manipulaci s měnou používají zejména elektronické peněženky jako například Liberty Reserve, Perfect Money nebo Alertpay.

Často fungují na principu Ponzi schématu, podtypu pyramidového schématu. Noví investoři poskytují peníze k vyplacení zisku existujícím investorům, kteří mohou vše vybrat a nezanechat nic novým investorům. Od jistého okamžiku přestanou své investory vyplácet uplně[1], od takového okamžiku bývají nazývány anglickým výrazem SCAM. Některé mohou s investovanými penězi obchodovat třeba na burzách a jsou i takové, které vydrží několik let.

HYIPy jsou často propagovány ve spamových e-mailech a na diskuzních forech. Ve většině státu světa nejsou legální, v České republice může být jejich provozování stíháno jako trestný čin podvodu.[2]
krásná sereminazáda
Diskutér

Odeslat příspěvekod XJamesonn 14. 7. 2011 06:57

Děkuji za okopírování textu z wikipedie (raději mám osobní názor), nikoho nenutím investicím do Hyip-průmyslu jen chci poukázat, že jsou i legální firmy které opravdu platí. Každý investuje na vlastní riziko, ale jen pro úkázku. Ivestor, který má např. 100 000 může vložit peníze na nějaký termínovaný vklad či podobné programy v bankách. S tím že mu příjde za rok ubohých 5000 Kč. Tady dá člověk 5000 a má za tři měsíce 15 000. Ano je tu vetší riziko, ale raději obětuji těch zmiňovaných 5000. A každý poukazuje, že má člověk investovat jen tolik kolik si může dovolit ztratit. Takže rozhodnutí je na Vás. A všimněte si textu cituji: Některé mohou s investovanými penězi obchodovat třeba na burzách a jsou i takové, které vydrží několik let. A tady je právě jedna z nich. Investuji do různých fondů a tady vkládám ten nejlepší program na který jsem narazil.

Zde přikládám odkaz na rozhovor s ředitelem Reprofinance. http://www.ecommerce-journal.com/interviews/48471_repro-finance-we-are-company-%E2%80%99s-open-everyone
XJamesonn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 14. 7. 2011 09:09

XJamesonn: on ten text z Wiki je predevsim pro jelita, kterym by se tva nabidka mohla zdat vyhodna - protoze my ostatni HYIP zname a vime, co je to zac.

Jinak si to napsal velmi pekne "kazdy investuje na vlastni riziko" - na tom je totiz cele postaveno, ze? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod xls 14. 7. 2011 09:12

To mně se ta myšlenka líbí, to tady na serveru chybělo. Už ten název Reprofinance je inspirativní.
Ještě by sem někdo mohl hodit návod těch černochů, co na Moravě rozmnožovali ty půlmiliónový svazky bankovek. Jednak by to mohlo být podobně ziskový jako systém, který popisuje XJamesonn, druhák by se k tomu přidala úspora na poplatcích za posílání peněz sem a tam - a to se vyplatí!

Nevíte, už si to nepamatuju, ty balíky rozmnožovali 1:2 nebo v nějakým lepším poměru?
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 14. 7. 2011 09:17

Proč, kdy se chci mrknout na stránky reprofinance.com (i když už reff linky v odkazu by se zde MYSLÍM objevovat neměly), tak mi to hlásí nebezpečnost stránek a nepustí mě to dál? :)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod libol 14. 7. 2011 15:54

xls: myslím, že 1:1 dal jsi do krabičky svoje a po nějaké době a pár kouzelných slůvlách se každá rozdvojila na druhou, zaručeně pravou.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 14. 7. 2011 18:24

XJamesonn píše:Ivestor, který má např. 100 000 může vložit peníze na nějaký termínovaný vklad či podobné programy v bankách. S tím že mu příjde za rok ubohých 5000 Kč. Tady dá člověk 5000 a má za tři měsíce 15 000. Ano je tu vetší riziko, ale raději obětuji těch zmiňovaných 5000. A každý poukazuje, že má člověk investovat jen tolik kolik si může dovolit ztratit.

Hlavní je, aby těch 5000 obětovalo co nejvíc lidí.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Juraj74 15. 7. 2011 06:52

x jameson: Za pomocí jakých nástrojů provádíte tak neskutečné zhodnocení? Takováto kouzla lze provádět jen prostřednictvím derivátů na základě pákového efektu, ale ve většině případů je to brutální střelba od pasu. Je to stejné, jako kdybych vybíral od lidí peníze, že jsem fundovaný odborník, část si nechával jako poplatek a sázel na kombinace tutových zápasů v Tipsportu. Když to vyjde budu za boha, když ne, tak jsem na začátku přeci upozorňoval na vyšší míru rizika.
To riziko ovšem nesou jiní a já mám svůj poplatek jistý. Předpokládám, že v případě "výhry" je tam i výstupní poplatek v %, tzn., že když klient vydělá, tak se na tom napasu pořádně a všichni budou spokojení.
Juraj74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaromir 17. 7. 2011 09:43

XJamesonn píše:se jedná s vysokovýnosný investiční program

HYIP jsou pyramidky, neurážej investice!

Jestli nechápeš, co je to spekulace, investice a pyramidová hra, tak si pročti tohle:

http://en.wikipedia.org/wiki/Hyip

http://en.wikipedia.org/wiki/Speculation

http://en.wikipedia.org/wiki/Investment

Zkráceně:

Investice je to, když kupuji něco, kvůli tomu, že mi to přinese pravidelný příjem - koupím krávu a tu dojí, kopím akcie kvůli dividendě, koupím nemovitost kvůli pronájmu (kapitálový zisk mě NĚZAJÍMÁ!!!). Investice rovněž není koupě domu,mobilu, auta atd., pokud je používáš pro vlasntí potřebu, kdybys je pronajímal a měl z nich každý měsíc peníze, pak to investice je.

Spekulace je to, když kupuji něco, abych to pak se ziskem prodal. Je jedno jestli spekuluji na pokles (short) a nebo vzestup (long) hodnoty. Spekulace může být jak na několik desetin sekundy, tak na několik desítek let. Pokud koupím akcie s tím, že je prodám za 30 let se ziskem je to stále spekulace, NENÍ TO INVESTICE. Spekulace je, když koupím tele, vykrmím a zaříznu. Spekulace je, když koupím akcii ČEZu za 1 Kč a prodám ji za 2 Kč (stejně když spekuluji na pokles). Spekulace je, když koupím kontrakt kukuřice, barák, pozemek, zlato proto, abych ho později se ziskem prodal.

HYIP - je pyramidová hra. Nevytváří sama o sobě žádný příjem. Jediným příjmem jsou vklady nových klientů z kterých se vyplácejí staří. Je to podvod, svinstvo a hnus, na který doplatí ti poslední. Nazývat pyramidovou hru investicí může jen blázen.

-- 17. 7. 2011 09:48 --

Juraj74 píše:x jameson: Za pomocí jakých nástrojů provádíte tak neskutečné zhodnocení? Takováto kouzla lze provádět jen prostřednictvím derivátů na základě pákového efektu, ale ve většině případů je to brutální střelba od pasu. Je to stejné, jako kdybych vybíral od lidí peníze, že jsem fundovaný odborník, část si nechával jako poplatek a sázel na kombinace tutových zápasů v Tipsportu. Když to vyjde budu za boha, když ne, tak jsem na začátku přeci upozorňoval na vyšší míru rizika.
To riziko ovšem nesou jiní a já mám svůj poplatek jistý. Předpokládám, že v případě "výhry" je tam i výstupní poplatek v %, tzn., že když klient vydělá, tak se na tom napasu pořádně a všichni budou spokojení.

Dosahovat podobných zisků i na pákových produktech je takřka nemožné, typický investor do akcií (dividendové tituly) dosahuje zisku 7-15 procent ročně (v ČR aktuálně 10,5%) podle toho jestli jde do rozvíjejících se trhů.

Spekulanti na Forexu, komoditách dosahují (ti dobří) co dělají jen pro sebe s malým kapitálem zisku kolem 60% za rok. S vyšším kapitálem už to tak dobře ale většinou nefunguje.

Pokud si někdo myslí, že mu někdo udělá zisk přes 100% (natož 1000%), tak buď je to pravda a je to někdo typu W. Buffet, což je tak 10 lidí na světě takových a nebo je to podvod. Pravděpodobnost, že se jedná o podvod si každý, aspoň trochu chýtrý jedinec, jistě spočtě sám...

Mimochodem nazývat HYIP investicemi je pro mě jako mi píchat drákem do oka, to už můžeme rovnou skartování peněz a nebo jejich házení do žumpy nazývat spořením...

-- 17. 7. 2011 09:51 --

Navíc pyramidky mají mnohdy trestněprávní dohry a osobní/rodinné tragédie.

XJamesonn: Fakt se chlape zamysli, jestli jsi schopen si v duši ospravedlnit, že naháníš lidi do podvodu, a podvod to je, to ty víš sám (aspoň v hloubi duše) a pokud ne, tak jsi opravdu hodně naivní.

Každopádně věř mazákovi investorovi, vím o čem mluvím...
jaromir
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Viktorius 18. 7. 2011 14:35

Jaromir:
Moc hezký a výstižný příspěvek!
Zvláště mě zaujaly ty definice pojmů investice, spekulace. Ještě nikde jsem takové vysvětlení nečetl a přijde mi nejjednodušší a hodně přesné, pravdivé. To je tvá vlastní definice?
Viktorius
Diskutér