FIO - číslo CDCP a RMS

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jirin 15. 8. 2011 10:11

Dobrý den,
začínám s obchodováním přes FIO apotřebuji radu. Byl jsem si zařídit brokerský účet, poslal na něj nějakou částku do začátku a chci investovat. Koukal jsem však do Globálního nastavení a nemám tam v kolonce Registrační číslo CDCP - české IN a Registrační číslo RMS, nic. Nemám tam ani žádný odkaz jako Registrovat (jako je tomu třeba u Registrační číslo - zahraniční IN).

Něco mi říká, že to je špatně a číslo by tam mělo být. Mám pravdu? Co s tím případně díky?
---------------------------------------------------------------
Jirin
jirin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 15. 8. 2011 11:12

Mělo. Neřekli ti při zakládání jak číslo CDCP získat?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod jirin 15. 8. 2011 11:26

No říkali, že mám kliknout na tlačítko registruj, ale jediné talčítko Registruj tam vidím u "Číslo účtu v CDCP - zahraniční IN" - což mi přijde, že je pro zahraniční investory, u toho "Číslo účtu v CDCP - české IN" nevidím nic - ani odkaz ani číslo. u RMS také ne ( idkyž to mě zatím nezajímá)

-- 15. 8. 2011 13:22 --

Tak vyřešeno bleskově díky fio servis.
Pokud někdo bude hledat taky info, tak se podělím.

Jsou dvě možnosti: Dát pokyn na burzu a zřídí se sám, nebo dát odkaz registruj u toho Zahraniční IN a zřídí se taky (protože to je stejné číslo v podstatě)
---------------------------------------------------------------
Jirin
jirin
Návštěvník