Kapitol spoření ?

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MrPierc 13. 9. 2011 05:42

PatrikChrz: Takže pokud ty poznatky shrnu:
1) Pokud chci mít jistotu a nerozumím tomu, raději ukládat u banky = je pojištěná a mám šanci v případě krachu či něčeho dalšího na částečný návrat !?
2) Co jsem četl recenzi od tebe na Wüstenrot, tak by mi měla vyhovovat. Budu tam muset zajít a zeptat se, co nabízí pro mou potřebu

*** Bude u Wüstenrot s úrokem inflace taková, že nepokryje ani samotnou inflaci ? Že vlastně budou ztrácet hodnotu takovou, jakou jsem vložil ? nebo to je nyní údělem každého bankovního spoření na důchod, ale je tam právě ta jistota ?
MrPierc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 13. 9. 2011 06:13

MrPierc píše:Bylo mi řečeno, že mohu vybírat ( asi ne všechno ), ale mohu. Jde mi o spoření a nemít ho na pevný termín bez ovlivňování. Je Kapitol věrohodný pro tuto věc ?

vladimir.svorba - tak mi laskavě vysvětlete, proč je pro Jde mi o spoření lepší nabídnou pojistku, než družstevní záložnu či spořící účty.

Vidím, že vám pojišťovákům ten Chrz musí ležet v žaludku - není jasnovidec a přesto (zdá se) nabídl lepší sanaci požadavků klienta.

Jinak mne by z PCh konzervativní strategie taky jeblo, ale na druhou stranu radí podle svého nejlepšího svědomí, ne podle toho jak velkou provizi pro sebe utrhne.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 13. 9. 2011 07:33

vladimir.svorba: tak vzhledem k tomu, ze dotycny vyzaduje 100% jistotu u vkladu a "spokoji se" s jistymi 4%, tak mi rekni, co by byl vhodnejsi produkt.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 13. 9. 2011 07:54

libol píše:
MrPierc píše:Bylo mi řečeno, že mohu vybírat ( asi ne všechno ), ale mohu. Jde mi o spoření a nemít ho na pevný termín bez ovlivňování. Je Kapitol věrohodný pro tuto věc ?

vladimir.svorba - tak mi laskavě vysvětlete, proč je pro Jde mi o spoření lepší nabídnou pojistku, než družstevní záložnu či spořící účty.

Vidím, že vám pojišťovákům ten Chrz musí ležet v žaludku - není jasnovidec a přesto (zdá se) nabídl lepší sanaci požadavků klienta.

Jinak mne by z PCh konzervativní strategie taky jeblo, ale na druhou stranu radí podle svého nejlepšího svědomí, ne podle toho jak velkou provizi pro sebe utrhne.

Já neříkám, že je lepší nabídnout pojistku, to si to špatně vysvětluješ.
Já tu ani žádné řešení nenabízím, jen nabízím zamyšlení, jak to tu řešíte.
A většina lidí, kteří spoří na důchod na produktech, kde si můžou peníze během jednoho dne vybrat, tak tam moc penz nemají, protože je utratí za běžnou spotřebu.
Zajímá vás něco v oblasti financí, s čím vám můžu pomoci?
vladimir.svorba
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 13. 9. 2011 08:49

Tak už z podstaty fóra je asi jasné, že to není kanál na nějaké hloubkové analýzy atd. :)
kalamancharo

Předchozí stránka