jaky franchising doporucujete v Cr?

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dusan 6. 5. 2012 17:46

Petrita píše:;) na Vaclavaku nebo Staromaku je vzdy plno :) kontaktuju franchisinginfo.cz a zjistim info. Co si myslite o investici do nemovitosti? Tam to vydim jeste hur nez s frencizou :(

Oproti tomu co se obcas nekde pise, tak na investicich do nemovitosti se da vydelat v kazde ekonomice. Ale samozrejme chce to vedet, ktera nemovitost a oblast ma potencial a ktera ne. Bez toho se da v kazde ekonomice na nemovitosti rovnez vyborne prodelat. Zalezi asi na tom jak se vy citite ohledne znalosti ci neznalosti nemovitostniho investovani.

PatrikChrz píše:Jenže Starbucks (stejně jako McD, KFC,...) mají výhodu v zavedené značce. Značná část klientely se tak rekrutuje ze zahraničních návštěvníků (zejména v Praze). Byl jsem ve Starbucks (pro šťouraly - ano, dal jsem si tam kafe, ne neplatil jsem ho :D ) a snad polovina klientů byli cizinci. A obrat slušný. Ale bylo to na Václaváku.

Ano, tohle je presne to v cem franchising funguje. Turista prijede do Prahy a chce sve kafe na kterem je zavisly, nepujde do sebelepsi mistni kavarny, protoze nevi ze je sebelepsi, pujde do Starbucks, protoze vi co tam dostane a vi ze tohle chce. Ale chce to misto kam chodi turisti a franchizu, ktera je celosvetove znama.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Diskutér

Odeslat příspěvekod spokojenaslepice 6. 5. 2012 22:46

Osobně mi přijdou nejlepší ty reality ve spojení s financemi. Komplexní servis včetně půjček, exekucí a osobních bankrotů. Vstup do byznysu je relativně snadný. Realitní služby a finanční poradce a lichváře využívají úplní tydýti, je to oblast, kde se dá poměrně snadno přijít k penězům, resp. rozmnožit již nabyté prachy. Takové podnikání stojí na více nohou (ať už bude lidem dobře nebo špatně, vždy to nějak půjde), je důležité nebýt závislý na jediné oblasti. Lze k tomu přidat i soukromé zdravotní centrum, pohřební službu a krematorium. Nebo sebevražedné zájezdy http://www.csfd.cz/film/36229-zajezd/

Pak se taky nabízí vložit prachy do nějakého projektu pro seniory, včetně přicucnutí na evropské dodace, to je hotový eldorado. Starci stárnou pomalu, jsou furt čilí a EU to dokáže ocenit.
spokojenaslepice
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cri 2. 6. 2012 00:14

Typicke forum - dve stranky o nicem :)
Co se tyce franchisingu v Cr, tak nejlepsi shrnuti, co znam je tady:
www.franchisinginfo.cz

Je tam asi 170 moznosti a muzes si to projit a pripadne vybrat.
Ja jednu vytipovanou mam, ale samotnemu se mi do toho nechce. Nejde o penize, ale spis o to, ze partak s naprosto odlisnymi zkusenostmi muze byt pro dany druh byznysu vyraznym prinosem. Nevite o nekom? :)
Cri
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 6. 2012 08:49

Cri: no tak si hlavne vyber nekoho, s kym naprosto nesouhlasis, protoze ten, kdo ti vsechno odkyve, ti bude platny jako mrtvymu zimnik.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Cri 4. 6. 2012 10:41

S474N píše:Cri: no tak si hlavne vyber nekoho, s kym naprosto nesouhlasis, protoze ten, kdo ti vsechno odkyve, ti bude platny jako mrtvymu zimnik.

Vsak to je presne duvod, proc do projektu hledam spoluinvestory. Ne penize, ale zkusenosti, nazory, .... Nemusi to byt uplne ohen a voda, ale musi do toho mit co vnest a ne byt kyvaci pejsek do auta :)

Zel neni jednoduche takove lidi najit.
Cri
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 6. 2012 21:18

Tak zkus Den D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Cri 5. 6. 2012 18:06

S474N píše:Tak zkus Den D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Myslis ten porad, kam si zoufalci chodi s kloboukem pro penize, aby odesli s prazdnou? :)
Tak ja to zkusim rici jeste jednou a pomalu - nejde o penize, hledam lidi se zkusenostmi. Protoze synergii zkusenosti se da podnikani posunout vyrazne dale.
Cri
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 5. 6. 2012 18:07

Cri: vsak nemusis chtit penize, jenom "vytezit" okoli nektereho z investoru. :wink:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod pedahum 7. 6. 2012 21:22

Cri píše:
S474N píše:Cri: no tak si hlavne vyber nekoho, s kym naprosto nesouhlasis, protoze ten, kdo ti vsechno odkyve, ti bude platny jako mrtvymu zimnik.

Vsak to je presne duvod, proc do projektu hledam spoluinvestory. Ne penize, ale zkusenosti, nazory, .... Nemusi to byt uplne ohen a voda, ale musi do toho mit co vnest a ne byt kyvaci pejsek do auta :)

Zel neni jednoduche takove lidi najit.

Dobrý den, já bych zájem o případnou spolupráci měl. Moje investice jsou zatím směřovány do nemovitostí a zatím v mnohem menší míře do akcií. Rozhodně se nebráním smysluplněmu rozšíření portfolia. Velmi rád dám k dispozici své cědění a naopak velmi rád se naučím nové věci.

Pokud byste měl zájem, prosím kontaktujte mě na mailu pedahum@gmail.com

Děkuji
Petr
pedahum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrkillja 8. 6. 2012 09:18

Pokud opravdu přemýšlíte o kfc, Mcd apod., tak 4 mil. nebudou stačit. Možná je vhodnější začít budovat vlastní značku:-)
mrkillja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 6. 2012 09:33

Uz jsem to psal nahore, licenci pro KFC pro Ceskou republiku neni mozne ziskat. American restaurants ma vyhradni licenci a nikomu dalsimu ji neposkytne.
Podobne to mozna bude i pro dalsi znacky, ktere spravuje (Burger king, Pizza hut).
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránka