Super investice

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bohemund 12. 7. 2012 17:53

Tak mam pro Vás jedinečnou možnost super investice v duchu kioysakiho filozofie, proti globalnímu spiknuti, no kdo by odolal http://www.akciecz.cz/news/hledame-part ... -nejen-to/
www.leharo.blogspot.cz
bohemund
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 7. 2012 18:11

teď váhám... smazat a profackovat nebo je to fór a budeme se smát?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 12. 7. 2012 18:55

Plánovaný pád burzy v r. 2016... O tom spousta lidí neví, tak to radši nemaž :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemund 12. 7. 2012 19:25

No teda doufam ,že si snad nemyslite, že bych to myslel vážně
www.leharo.blogspot.cz
bohemund
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 7. 2012 19:42

doufal jsem :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemund 12. 7. 2012 19:46

nikdy predtim jsem ale na tomhle webu nebyl, to ho budovali tak dlouho aby pak zveřejnili tak ubohý pokus o "nevim ani co"
www.leharo.blogspot.cz
bohemund
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cri 13. 7. 2012 08:24

No tak par lidi uz tu bylo, kdo krachy (ci velke propady ci jak to chcete nazyvat) predpovedeli nekolik let dopredu. Co treba doktor Weiss?

Jinak po precteni toho odkazu - je to inzerat, to znamena komercni sdeleni nekoho. Koupil si komercni prostor na webu a mel potrebu se tam vyjadrit. Pokud vas to tak zaujalo a chcete vedet proc, tak mu zavolejte ci napiste - cislo tam preci je ;)

Nechci se dotycneho zastavat, protoze styl vyjadrovani je takovy rekneme zvlastni. Na druhou stranu pamatuji si par projektu, ktere jste tu slusne sepsuly a me to o to vic motivovalo se dotycnych zeptat, jak to zamysleli. A dneska jsou z toho bezici akce prinasejici pravidelny prijem :D

Ale to je v pohode. Je to o tom, ze vetsina lidi nema potrebu se informovat uz vsechno vi - rika se jim chudi. A pak jsou tu lide, kteri se chteji dozvidat, vzdelavat a rozsirovat svoje znalosti.

Je mi zcela jedno, co ten borec z odkazu zamysli. Ale jestli jeste na 2-3 serverech uvidim, ze se mu nekdo smeje, tak s nim snad zajdu na kafe ;)
Cri
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bohemund 13. 7. 2012 10:57

Chalange accept :D no tak lidi kdo mi pomůže ho vyprovokovat :D

-- 13. 7. 2012 12:09 --

ono nechci řikat, že pravdu nemaš, protože ji máš, ale srovnej si kolik lidem podobné předpovědi vyšly a kolik lidi tvrdilo podobné věci. Stejně tak jako tisice lidi předpovídalo dokola konec světa ,ale to se nestalo neznamená to ,ale že nemůže. Tím ,že se mu vysmívam nechci působit arogatně, pravděpodobnost jde hodně proti tobě, ale pokud maš tolik času :) doporučim ti pak si sjednat schůzky se všemi s Partners a možna budeš mit štěsti a jeden tě nebude nutit do genrace X nebo ižp..
www.leharo.blogspot.cz
bohemund
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dusan 13. 7. 2012 12:21

Cri píše:No tak par lidi uz tu bylo, kdo krachy (ci velke propady ci jak to chcete nazyvat) predpovedeli nekolik let dopredu. Co treba doktor Weiss?


Krachy ci velke propady se predpovidat nedaji, protoze realne pres vsechny cancy kolem ekonomika a trhy ziji svym vlastnim zivotem a to ze se kolem nich zivi miliony verozvestu co tvrdi, ze jim rozumi a dokazi neco predvidat znamena jen to, ze na duverivych lidech skvele vydelavaji miliony bezskrupoloznich jedincu.
Aktualne zrovna JP Morgan Chase hlasi, ze prisla o 4.5 miliardy dolaru kvuli nepovedenym obchodum. A to je gigant, ktery si dokaze zaplatit nejlepsi lidi a jakekoliv predpovedi na trhu. Cele je to jenom takova ruleta.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 13. 7. 2012 12:54

Cri píše:No tak par lidi uz tu bylo, kdo krachy (ci velke propady ci jak to chcete nazyvat) predpovedeli nekolik let dopredu. Co treba doktor Weiss?


To jsou lidi, co krach předpovídají neustále a když k němu po nějakém čase (nevyhnutelně) dojde, tak se začnou bít v prsa, jak to dobře předpověděli :D
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod Cri 13. 7. 2012 13:04

lemming píše:
Cri píše:No tak par lidi uz tu bylo, kdo krachy (ci velke propady ci jak to chcete nazyvat) predpovedeli nekolik let dopredu. Co treba doktor Weiss?


To jsou většinou lidi, co krach předpovídají neustále a když k němu po nějakém čase (nevyhnutelně) dojde, tak se začnou bít v prsa, jak to prředpověděli :D


Krasne klise.
Kdyz vezmu zmineneho Weisse, tak ten v roce 2004 predpovedel s presnosti 2 tydny situaci, ktera prisla v kvetnu 2010 - ten krasny kvetnovy ctvrtek, co se na burze hodne plakalo ;)

Ale mas pravdu, ze je lepsi zobecnovani :) Minimalne snazsi...
Cri
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dusan 13. 7. 2012 14:07

To mas stejne jako kdyz si doma namalujes 24*60 papirovych hodin na ktere namalujes po minutach rucicky tak jak jdou s ubihajicim casem. A pak pet minut po nejakem case vytahnes jeden papir a reknes, ze tenhle pred peti minutami ukazal presne kolik bylo hodin. :mrgreen:
Na svete je nepreberne mnozstvi verozvestu, kteri hlasi ze trh pujde nahoru, pujde dolu nebo bude stagnovat. Ti co se netrefili (ekvivalent tech 24*60 - 1 papirovych hodin) nikdo z novinaru zpovidat nebude, z toho jednoho co mel aktualne pravdu se udela medialni hvezda a ekonomiky guru, protoze mu to jednou vyslo.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cri 13. 7. 2012 15:33

Hosi ja s Vama v principu souhlasim. Jasneze je spousta verozvestu "z leknuti." Ale jsou i lide, kteri vedi o cem mluvi. Pravda napadaji me tak 2 :) Toho jednoho jsem jmenoval a ten je znamy uz od roku 2000 tim, co predpovidal v Brazilii. Proto me jeho nazory zajimaji (trefil asi 6 dost zasadnich udalosti s odchylkou tydnu).

Ja proste jen nesnasim zobecnovani, ktereho je kolem nas plno - nikdo to neumi, nedokaze, nezvladne, neodhadne - tak proc bys Ty mel? Mozna neco takoveho rikali i zelinari Jobsovi. Klika, ze byl k tomu hluchy. Jinak by z nej dnes nebyla takova hvezda :)

Je lepsi vsechno smahem odsoudit. I kdyz je fakt, ze za to jsem konkretne na tomto foru vdecny. Jak jsem jiz psal - u nekterych me to vyprovokovalo k tomu, abych se o projektu dozvedel vice. A dneska max spokojenost. Ale taky jsem se musel probrodit hromadou hov... Holt dan za to, ze clovek nechce zobecnovat ;)
Cri
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack111 13. 7. 2012 15:48

No on je trochu rozdíl předpovídat splasknutí bubliny, která se odhalit dá a kterou většina lidí ani vidět nemusí a předvídat plánovaný pád, za kterým budou stát vyvolení :mrgreen:
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cri 13. 7. 2012 19:26

Jack111 píše:No on je trochu rozdíl předpovídat splasknutí bubliny, která se odhalit dá a kterou většina lidí ani vidět nemusí a předvídat plánovaný pád, za kterým budou stát vyvolení :mrgreen:


To souhlasim. Dokazes odhalit bublinu a trefit jeji splasknuti na tyden? :D Staci mi dva roky dopredu.

A o tom to je. Treba se dotycny jen nemusi umet vyjadrit. A to cemu rikame bublina je pro nej komplot. Dulezite je, zda se to pak stane ci ne.

Podivej se na vysledky oficialnich analytiku. Venoval jsem se tomu vloni. Ti nejlepsi dosahovali uspesnosti kolem 48%. A to se nebavime o case, ktery trefili.

Take jsem videl borce, ktery z hvezd (ano hvezd) tipoval kurz 5 trhu (2 indexy, 2 komodity, 1 akcie) na rok dopredu. Z peti pokusu dva trefil na deseticenty, dvakrat byl total mimo a jednou hodne blizko. Nahoda? Kdo vi. Ja bych si to netroufl takto smahem odsoudit.
Cri
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků