Akcie na tento rok

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mevel 21. 7. 2015 17:23

Pro akcie s růstovým potenciálem v jediném roce nelze očekávat, že za posledních 10 let se rozrostla také, ale naopak. i obchod s binární možnosti a tato volatilita dovolte mi, abych si vysoké zisky s http://chiefbinaryoptions.com/de/24option-review
Mevel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ladislav 1. 20. 6. 2016 14:44

DAX se zbláznil dnes a ve 13.45 hodin je 3,5% v plus.
To jen proto, že obchodní automaty, daytraders a jiní investoři ztratili dnes strach z výstupu Británie z Evropské unie.
A takto jsou dnes ve 13.45 hodin ty nejsilnější akcie DAXu v plus:
VOLKSWAGEN AG VZ +5,39%
DEUTSCHE BANK AG +5,23%
CONTINENTAL AG +4,68%
BAYERISCHE MOTOREN WERKE +4,60%
DEUTSCHE POST AG +4,56%
HEIDELBERGCEMENT AG +4,50%
DEUTSCHE BOERSE AG +4,26%
RWE AG +4,22%
ALLIANZ SE +4,14%
DAIMLER AG +4,10%
INFINEON TECHNOLOGIES AG +3,96%
E.ON SE +3,60%
FRESENIUS SE & CO. KGAA +3,50%
BEIERSDORF AG +3,49%
MUENCHENER RUECKVERSICHERUNG +3,49%
BASF SE +3,48%
SIEMENS AG +3,33%
DEUTSCHE LUFTHANSA AG +3,16%
Nejvíc rostou dnes z nebe spadlí andělé: Akcie Lloyds Banking Group +9,8%, Royal Bank of Scotland +9,3%, Barclays +8,9%, Banco de Bilbao +5,7%.

Na burze 2 krát 2 nejsou nikdy 4, ale 5 mínus 1. Člověk musí mít jen ty nervy a peníze to mínus 1 vydržet. (A.Kostolany)
Ladislav 1.
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 20. 6. 2016 17:27

Jak jedna vražda provedená pomatencem ovlivní burzu v řádu bilionu eur. Efekt motýlích křídel?
outlier
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 21. 6. 2016 00:17

Ladislav 1.: Ještě pár podobných dní a budeš na nule. Tedy od začátku roku na nule...
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ladislav 1. 21. 6. 2016 10:40

be5a.jpg
be5a.jpg (48.86 ) Zobrazeno 3057 krát

Nezapomeň, že dostanu asi 5.000 nebo 6.000 euro dividend letos!
Některé akcie mám dnes vysoko v plus. Wells Fargo přibližně 150% v plus. A dividenda Wells Fargo mi za pár let vylezla z 3% na 6% z nákupní ceny akcie.
Nesympatie k akcii Lloyds Banking Group se přeměnila na sympatii letošní rok, protože mi banka zaplatí asi 670 euro dividendy letos. Tedy za několik let neprodám všechny akcie Lloyds s výdělkem, ale u Lloyds prodám jen polovinu akcií, abych na jiné akcie přidal peníze.
Kdo má trpělivost s akciemi, ten bude za několik dekád s každou akcií vysoko v plus, pokud firma nemíří k bankrotu jak Nokia, General Motors a Air Berlin. Tedy chcíplé plesnivé akcie ČEZ a Vale by měly jednou dosáhnout zas svá historická maxima. Chce to jen, aby z české a z brazilské vlády odešli zločinci a bolševici, aby český a brazilský prezident byl zas jednou slušný člověk a pak akciím ČEZ a Vale nebude nic bránit v růstu stovky procent. Zahraniční investoři zas budou mít zájem o akcie ČEZ a Vale, jestli po příštích volbách bude prezident a ministři slušní lidé na rozdíl od dnešních zločinců ve vládě Čech a Brazílie.
U akcie Bank of America nevim, co dělat, zda držet na vždy nebo prodat s výdělkem, ale na to mám pár let čas. Za pár let bude platit Bank of America zas hezké dividendy.
Už mám dnes v plánu 20 akcií na stálo jen pro dividendy. 19. je Lloyds a 20. je Cisco Systems.
Jen vím, že za pár let prodám s výdělkem nesympatické akcie ČEZ, Vale, Barclays, Citigroup, Royal Bank of Scotland. U nich nečekám návrat na historická maxima, ten by byl nemožný dříve jak za 100 let. Když má nějaká banka dnes 6x více akcií než 2007, vyroste bez problému akcie jen na šestinu toho vrcholu z roku 2007 a proto mám Citigroup i RBS akcie od roku 2009 do dnes silně přikoupeny a zlevněny průměrné nákupní ceny.
Lumpi z dánské banky radí českým dětem prodávat kleslé akcie se ztrátou a kupovat jiné akcie, aby banka vydělala co nejvíce s poplatky za prodej a nákup. Jenže nikdo nemusí prodávat akcie ČEZ, Vale, americké a britské banky se ztrátou, protože z nich dostává, nebo za pár let bude dostávat moc peněz dividend.
Já se nesnažím překonávat s růstem mého portfolia každý rok růst nějakého západního indexu, jak si myslí nějaký hloupý slovenský daytrader a pasák cikánských prostitutek = Juggler. Já se jen snažím, aby moje průměrné měsíční dividendy dosáhly za pár let 1000 euro. 12.000 euro ročně dividendy. A za několik let, až budu mít víc dividend, než budu potřebovat, pak teprve přijde čas, část akcií prodat a koupit za získané peníze vlastní byt severně od Alicante.

Moje akcie na stálo pro důchod z dividend:
BASF, BMW ST, Münchener Rückversicherung, AT&T, Johnson & Johnson, Procter & Gamble, Pfizer, United Technologies, Wells Fargo, Cisco Systems,
Banco Bilbao, Banco Santander, Iberdrola, Telefonica SA, HSBC, Lloyds Banking Group, Royal Dutch Shell A, Tesco, Sanofi, BHP Billiton
Ladislav 1.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 6. 2016 10:43

Ladislav 1. píše:DAX se zbláznil dnes a ve 13.45 hodin je 3,5% v plus.
To jen proto, že obchodní automaty, daytraders a jiní investoři ztratili dnes strach z výstupu Británie z Evropské unie.
A takto jsou dnes ve 13.45 hodin ty nejsilnější akcie DAXu v plus:
VOLKSWAGEN AG VZ +5,39%
DEUTSCHE BANK AG +5,23%
CONTINENTAL AG +4,68%
BAYERISCHE MOTOREN WERKE +4,60%
DEUTSCHE POST AG +4,56%
HEIDELBERGCEMENT AG +4,50%
DEUTSCHE BOERSE AG +4,26%
RWE AG +4,22%
ALLIANZ SE +4,14%
DAIMLER AG +4,10%
INFINEON TECHNOLOGIES AG +3,96%
E.ON SE +3,60%
FRESENIUS SE & CO. KGAA +3,50%
BEIERSDORF AG +3,49%
MUENCHENER RUECKVERSICHERUNG +3,49%
BASF SE +3,48%
SIEMENS AG +3,33%
DEUTSCHE LUFTHANSA AG +3,16%
Nejvíc rostou dnes z nebe spadlí andělé: Akcie Lloyds Banking Group +9,8%, Royal Bank of Scotland +9,3%, Barclays +8,9%, Banco de Bilbao +5,7%.

Na burze 2 krát 2 nejsou nikdy 4, ale 5 mínus 1. Člověk musí mít jen ty nervy a peníze to mínus 1 vydržet. (A.Kostolany)

pobav mě teď :D
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ladislav 1. 24. 6. 2016 18:07

Dnes je krásný den na nákup akcií.
Ladislav 1.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gigi 24. 6. 2016 19:12

Souhlasím, něco jsem dokoupil, ale německýma akciemi si ještě pár dnů počkám.
Gigi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ladislav 1. 25. 6. 2016 02:13

BorisJohnson.jpg
Hloupější obyvatelé Británie, lidé z venkova a starší lidé hlasovali často pro Brexit. Inteligentnější obyvatelé Británie, mládež, lidé z Londýna, Skotska a severního Irska hlasovali častěji pro setrvání v Evropské unii. Však protivníci Evropy o dvě procenta zvítězili. V pátek ráno po oznámení výsledků, když akcie bank klesly 10% a index DAX krátkodobě zrovna tak, lidé v Británii tedy hledali s Google, co to znamená Brexit. Chytré a pravdivé webstránky oznamují, že vystupování Británie z Evropské unie a vyjednávání nových obchodních smluv bude trvat 2 až 4 roky, od 2016 do 2018 až 2020. Tedy pro britské banky, německé výrobce aut, export a import se ještě alespoň dva roky nic nemění a akcie by se měly příští týden vrátit na svá maxima den před volbou. Britští politici Boris Johnson a David Cameron mění svá rozhodnutí každý rok, tak jak ti bezcharakterní korytáři a prospěcháři v Čechách. Nejprve byl B.J. pro setrvání v EU a D.C. chtěl EU opustit. Minulý týden chtěl B.J. EU opustit a D.C. v EU zůstat. Po volbě chce už i D.C. EU opustit, aby pokračoval v kariéře v jiné funkci. Takže za 2-4 roky třeba bude Británie ještě furt v EU a zlobit se svými úlevami. Jestli však Velká Británie EU opravdu opustí za dva roky, pak se možná oddělí i Skotsko a severní Irsko od Velké Británie a z té se stane pak Malá Anglie. Takže nebát se akcií britských bank, nebát se akcie BMW a radovat se z jejich dividend! Teprve za 2 roky se může stěhovat finanční centrum Evropy a 100.000 bankéřů z Londýna do Frankfurtu.
Německý index DAX skončil den se ztrátou 6%, britský index ztratil jen 3%.
Ladislav 1.
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 25. 6. 2016 05:52

Dokoupil jsem si britské banky co měly - 25%, opravdu unikátní příležitost.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 25. 6. 2016 09:39

Ladislav 1. jestli je mezi 48,1% a 51,9% rozdíl 2% tak chápu, že ti vynáší na co sáhneš
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod jednadva 25. 6. 2016 10:39

avathar píše:Dokoupil jsem si britské banky co měly - 25%, opravdu unikátní příležitost.

Unikátní příležitost z hlediska jakého ukazatele? Nebo jenom kvůli propadu? Noise trading viz např. http://www.investopedia.com/terms/n/noisetrader.asp
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 25. 6. 2016 12:06

Z mého pohledu. Některé akcie, které mám, ráno byly -5%, okolo 14 hodiny byly +3%. Takže šlo udělat za den 8%. Banky co jsem koupil, byly -25% ráno, okolo 16h už jenom -20 a -17%. V pondělí myslím, ze to poroste.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod jednadva 25. 6. 2016 12:14

To jste měl jenom štěstí.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 25. 6. 2016 12:22

Nemyslím.
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka