Fio e-broker a nehorázné skryté poplatky

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod avathar 28. 11. 2017 18:10

Mám Chrome a IE a funguje to bez problémů.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 28. 11. 2017 20:46

Podle mě tam zadá limitní cenu, která aktuální, tržní, ale už za ni neprovede obchod.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 28. 11. 2017 21:36

Dáváš Noxíku málo informací. Například ... neprovede se co ? Pokyn vidíš v seznamu pokynů ? Pokud ano, má nějaký stav ? Dáváš tomu pokynu nějaký příznak ? Dáváš nějaký typ pokynu ? Jedná se o CZ nebo třeba US ? Těch otázek by asi bylo moc ... chtělo by to třeba screeny.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 29. 11. 2017 14:38

V prve rade dekuji vsem za reakce. Bylo mi to receno po telefonu, cili informaci moc neni. Jen to ze pri zadani prikazu se nenapise, ze byl prikaz prijat ke zpracovani (nebo jaka je tam presne fraze), ale proste to nic neudela. Na PC na pobocce to pak pry fungovalo. Tak jsem chtel jen vedet, zda to funguje ostatnim, napriklad kvuli nedavne velke aktualizaci Firefoxu.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 22. 4. 2020 05:10

Dá se v ebrokeru nějak aktivovat autorizace elektronických pokynů pomocí SMS? Při uzavírání koncesionářské smlouvy jsem zvolil, že autorizaci SMS nechci, ale teď bych to chtěl změnit a v nastavení ebrokeru jsem žádnou takovou volbu nenašel.
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 22. 4. 2020 20:53

Netusi nekdo, jestli Fio neplanuje novou verzi te aplikace? Je to neco sileneho, mobilni aplikace taky z roku raz dva.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 4. 2020 21:50

Kterou aplikaci? Na smartbanking? Ta už je, běží souběžně s tou starou, zatím.
yndezit
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 23. 4. 2020 04:12

Tohle je téma o e-broker, tak myslí spíš e-broker. Mě e-broker vyhovuje, rozhodně nechci platit vyšší poplatky kvůli tomu, že budou mít nějaké náklady s inovací. A někdo by to asi zaplatit musel - klient.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 23. 4. 2020 08:09

Odkdy Zdeněčku obchoduješ s akciema? Mazej hlídat nasazené roušky.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 27. 4. 2020 02:12

Taky me to prekvapilo, v kontrastu s jeho drivejsim opovrhovanim kapitalovymi investicemi typu ze na akciich muze vydelat jen broker diky poplatkum.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 27. 4. 2020 11:18

Mozna podedil a uz se boji nepojistenych vkladu :-)
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 28. 4. 2020 16:57

V krizi je naopak investice do akcií výhodná. Já nakoupil výhodně akcie ČEZu.

Obrázek[/quote]
8-) 8-) 8-)
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 28. 4. 2020 17:35

Nevim jestli bych mel odvahu nacpat mega jen do CEZu... Jedine ze bych mel tech milionu volnych hodne.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 28. 4. 2020 20:09

Blahopřeji, už teď je 150 tis. v plusu. Taky bych něco dal do ČEZ pod 400 ale já tehdy chtěl jsem založit účet u Degiro a myslel, že do týdne to půjde, ... no a nedočkal jsem se.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 5. 5. 2020 17:01

Cca před měsícem nakoupeny akcie Philip Morris, 300 akcií v ceně 14000 Kč za akcii. Dnes oznámili navrhovanou dividendu ve výši 1560 Kč na akcii, tzn. 468000 Kč na mých 300 akcií. Zatím se mi to jeví výhodnější než spořící účty nebo termínované vklady při těch současných klesajících úrokových sazbách.
https://www.fio.cz/zpravodajstvi/zpravy-z-burzy/238571-philip-morris-cr-navrhuje-vyplatit-dividend-ve-vysi-1560-kc-valna-hromada-se-bude-konat-per-rollam
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka