Akcie Nokia

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz


Odeslat příspěvekod libol 3. 9. 2013 18:09

Spojují se dva geronti - dokážou ještě něco porodit
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 3. 9. 2013 18:27

Vrchni vyrobce smartfonu s operacnim systemem od microsoftu uz bude navzdy vyrabet jen smartfony s operacnim systemem od microsoftu. Vzhledem k tomu, ze tam nema a uz nikdy nebude mit android, tak je to uz davno mrtva firma.
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod czhunter 3. 9. 2013 20:34

Koupil jsem asi před měsícem, tohle bylo ráno docela překvapení (čekal jsem převzetí Nokie MS, ale později).
Zatím asi budu držet, i kdybych ten vrchol měl minout, důležitější jsou pro mě teď zkušenosti než zisk.

joachym1> Google je taky mrtvá firma. Za 20 let po ní nikdo ani neštěkne jako po Amize.
Ale na tom nezáleží, protože žijeme a investujeme tady a teď.
Za dvacet let budou nejlepší investicí firmy, jejichž zakladatelé dnes chodí do školky. A Google bude ten geront. Tak trochu tolerance a soucitu, tvůj kůň taky umře ;-)
czhunter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slazz 4. 9. 2013 09:29

joachym1 > Tak zrovna Nokia už v minulosti párkrát ukázala že nemá problém totálně změnit předmět podnikání, takže úplně bez šancí nejsou.
slazz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Užovka 5. 9. 2013 18:49

pokud se jedna o Nokia Oyj, tak nevěřím, že by se jim povedlo ještě něco podobného jako v roce cca 2007 kdy byla mobilní divize na špičce co se týče tržní kapitalizce :-((
BMW 320d (E93) Bj. 2013
Fiat Fiorino JTD
Užovka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod H.G. 22. 9. 2013 23:09

Ja bych je ted prodal, po takovych vystrelech ceny se urcite najde brzy nejaka korekce dolu. Jestli spadnou a bude ti to lito, ze uz je nemas tak si je proste levnejc koupis zpatky, a jestli porostou, tak ne na moc a pak i tak spadnou, viset na vysokym objemama nahnanym kurzu moc dlouho asi nevydrzej. Podle meho je Nokia uz se slavou v minulosti a vidim to podobne jako Uzovka vyse. Ale rozhodnuti je jen na tobe. Nemci, anglani a svycari se radej toho zbavit a ameracani to zatim drzej, protoze se microsoft jeste nerozhoupal s velikyma prohlasenima co s tim budou delat. Mozna chtej jen udelat z nokie vyrobni divizi na telefony druhe znacky jaka tam uz dodava operacni system. Kam to pujde vedi jen Pan Buh a Bill Gates, takze se bud zacni modlit, nebo alespon brnkni tomu druhemu a vis na cem jses :)
H.G.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod czhunter 15. 10. 2013 19:27

Tak jsme se tři týdny drželi lehce pod 7 USD za akcii, teď to vypadá, že by mohla prorazit.

22. 10. by měla představovat nová zařízení, otázka ovšem je, jestli ještě (smartphony a tablet) pod jménem Nokia nebo už MS, a jestli to vůbec bude mít vliv na akcie Nokie (nebo jestli akcie napadnou po tom, co budou mít telefony jinou značku a investoři teprve teď pochopí, co se vlastně stalo :) )
czhunter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuiS_666 16. 10. 2013 17:20

Pod jménem Nokia Lumia.

Logicky s tým akcie spoločnosti Nokia nemajú absolútne nič, keďže gro biznisu Nokia je už teraz úplne niekde inde.

Ale keďže investori a vobec celý burzový biznis niekedy pripomína jednu veľkú grotesku (viď posledný prípad z vojnou v Sýrii starou 40 rokou) tak nejaký pohyb tam určite bude.

Podľa tých únikov čo sú k dispozícii ten Nokia tablet vyzerá slubne avšak má byť s Windows RT.....
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod czhunter 24. 10. 2013 08:15

Tak jsem dnes uzavřel se ziskem 70,78% (mínus poplatky asi 1%).
Cítím, že je čas je opustit.

Kéž by i mé příští investice byly tak úspěšné :)
czhunter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bufalobil 24. 10. 2013 13:19

Koukám že na na mrtvole Nokie se už hoduje
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ladislav 1. 25. 6. 2014 09:36

Nokia je špatná investice, i kdyby ta akcie někdy rostla, zůstane to špatná investice. To by se člověk dozvěděl i od dědka Buffetta, že je akcie Nokia špatná investice. Bohužel dědek Buffett nemluví lidem pravdu, dělá si z lidí hloupou srandu a s každou jeho odpovědí se pokouší o žert. Takže je lepší, když si každý člověk vytvoří vážnou a rozumnou odpověď od Buffetta sám a dědka prolhaného Buffetta se nikdy na nic neptá. Vždyt' Buffett spolupracuje s kurzy manipulujícími zločinci Goldman Sachs a Moody's na oblbování mládeže na burze.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Ladislav 1.
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cucik01 14. 9. 2014 15:47

Tolik řádků o Buffettovi, ale že byste napsal důvod proč je podle vás Nokia špatnou investicí, to jste nenapsal..
cucik01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luboal 14. 9. 2014 19:31

czhunter píše:Tak jsem dnes uzavřel se ziskem 70,78% (mínus poplatky asi 1%).
Cítím, že je čas je opustit.

Kéž by i mé příští investice byly tak úspěšné :)


Zdravim,muzes mi rict,jak dlouhu jsi je drzel?
Dik.
luboal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cucik01 29. 9. 2014 16:32

Můžete mi někdo vysvětlit, čím může být způsobeno, že cena na RMS je kolem 195kč a přitom ve světě je akcie za cca 6,8 eur, což při kurzu 28 je cca 190kč..to už je celkem velký rozdíl ne?
cucik01
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků