24option.com

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod konstruktiwa 9. 11. 2013 20:53

Má s tím někdo zkušenosti ?
Je reálné toto ? http://penizeblog.com/
konstruktiwa
Diskutér

Odeslat příspěvekod zevlovaci 9. 11. 2013 21:50

ne.
zevlovaci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dropino 10. 11. 2013 09:07

Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Diskutér

Odeslat příspěvekod GGTI 4. 11. 2014 19:16

Ahoj, taky jsem si něco hledal o 24option a narazil jsem na tohle: http://opcebinarni.cz/24option-uz-neni- ... rnich-opci - podle všeho podvádí
GGTI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JiříProcházka 11. 9. 2015 08:07

Zdravím, podle mého názoru je brokera 24option pořád spolehlivým a nemusíte se bát u něho obchodovat. Pokud by broker nebyl spolehlivý, určitě by nebyl oficiálním partnerem fotbalového klubu Juventus. Nejde jen o tohle, ale celkově broker je na trhu opravdu dlouhou dobu a má obrovskou pověst. Ne tak slavný broker, ale také skvělý broker, je broker High/Low. Broker je dobrý pro nováčky z toho důvodu, že nabízí 50 dolarů cash back a je regulovaný. Pokud chcete začít obchodovat binární opce, vždy si vybírejte odzkoušené a spolehlivé brokery. Jako například ETXcapital, StockPair, High/Low, TopOption, AnyOption. Brokerů je spousta, jen si vybrat.
JiříProcházka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmart 11. 9. 2015 12:23

Mrkněte se na zdejší vlákno o binárních opcích a bude Vám to hned jasnější.
Poznejte, jak fungují peníze a udělejte ty správné kroky k jejich ochraně.

Vyměňte své papírové peníze za OPRAVDOVÉ HODNOTY, nejlépe za AKTUÁLNĚ NEJVÍCE PODHODNOCENÉ hmotné aktivum - INVESTIČNÍ STŘÍBRO.
xmart
Diskutér

Odeslat příspěvekod karel445 3. 10. 2015 20:10

Je Jirko vůbec High/Low regulovaným brokerem v Česku? Pokud se nepletu, tak je to australský broker a ten jen stěží bude mít ČNB licenci. A pokud ji nemá, tak je nelegální u něj obchodovat. O 24Option nemám moc vysoké mínění podle recenzí, co jsem našel na netu, ale osobní zkušenosti nemám. Já tedka obchoduju u brokera OptionsClick , kterej je licencovanej jak ČNB, tak i CySEC a navíc má opravdu vysoké výnosy.
karel445
Kolemjdoucí