iShares MSCI World ETF za 0,2 % ročně

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jednadva 24. 10. 2014 22:30

contrarian píše:nicmene diky za Vase nazory a take nazory nekterych dalsich, nebot to zde konecne vypada, ze diskuse ohledne investovani na tomto foru zacina mit smysl.

Kdeže loňské sněhy jsou, co? Teda ono to bylo asi letos v lednu, ale to máte fuk.

contrarian píše:kolovratek funguje, to je dobre. Vam to hodne lezi v pate, co? :-) na Vas dotaz - bohuzel nemohu slouzit, clovek se selskym rozumem to pochopi. ale nebojte, az prejdete z teorie do praxe, budete resit resit uplne jine problemy. good luck! :-)

Opakuju: co je to sample replication? Machrujete, machrujete, už poněkolikáté se v úzkých stavíte do nadřazené role, podsouváte mi, že si na něco hraju, že jsem něčeho student, kdežto Vy jste jakože zkušený praktik, který je nad věcí a který už může dělat chyby. (Neb šedivá je všecka teorie.) Ale svoje slova - "sample replication" - vysvětlit neumíte. "Fyzická replikace" je podle Vás totéž co "full replication"... Ani se nedivím, že nerad vzpomínáte na profesora, který se provinil tím, že byl přesný a chtěl to i po Vás. Většina repetentů na školu vzpomíná nerada. Já mám vzpomínky pěkné.

(PS. Jsem 72letá důchodkyně a kariéru ve financích neplánuju. Ale díky za kompliment. Ráda vidím, že přede mnou máte v odborné rovině velký respekt. Možná byste se mě ani tolik bát nemusel.) :)
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod contrarian 25. 10. 2014 09:18

Prebornikovi v podsouvani nekdo neco podsouva. Aneb zlodej krici, chytte zlodeje. :-) Ale musim uznat, za Vase domnenky jsou opravdu zabavne. Povezte, co si o mne jeste myslite?
contrarian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 17. 1. 2015 15:49

Update k 15. 1. 2015:

iShares Core MSCI World ETF drží 1 627 titulů. Majetek ve fondu dělá 2,5 mld. USD.

http://www.ishares.com/de/individual/de ... rough=true
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod jednadva 8. 7. 2015 06:34

8. 7.:

iShares Core MSCI World ETF drží 1 600 titulů. Majetek ve fondu dělá 4,2 mld. USD.
(iShares Core MSCI Emerging Markets IMI ETF drží 1 895 firem. Majetek cca 1,2 mld. USD.)
jednadva
Diskutér

Předchozí stránka