Penzijní spoření/investování formou kriminálu

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod krásná sereminazáda 7. 12. 2014 03:54

Už jste se, čuráčci, zabývali možností, že se na důchod zabezpečíte doživotním vězením? Třeba jako že byste v 60, 65 letech přeřízli lidskou jalovičku/jalovici? Pochopitelně doslovně...

Jaký prostředí je vůbec v krimu pro 65letého? Jak by na tento (zlo)čin reagovali spolutrestanci?
krásná sereminazáda
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 7. 12. 2014 09:21

A není lepší spáchat v takovém případě spíše jen nějaký majetkový zločin než rovnou mord? Doživotí za jednu vraždu není. Ale tak musíš umět přemýšlet logicky, žejo. Za takové padělání peněz můžeš dostat také až 12 let a to by ti mohlo stačit. ;-)
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 7. 12. 2014 10:23

Taky bych byl pro majetkovou záležitost, třeba nějaký podvod, v tom případě by byl kriminál až druhý možný výsledek, první možnost by byla doživotní dovolená v Karibiku :-)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 7. 12. 2014 10:46

Až třetí, čtvrtý, pátý, nejdříve několikrát podmínka. :-)
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 7. 12. 2014 11:37

Hmm a co teprve amnestie B-)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 7. 12. 2014 12:17

Nebude jistější užít si, nadělat dluhy a pak kulku...? Nepsal o kulce v nějaké knize Robert Kiyosaki v souvislosti s důchodem?
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod gotesák 7. 12. 2014 16:53

krásná sereminazáda píše:Už jste se, čuráčci, zabývali možností, že se na důchod zabezpečíte doživotním vězením? Třeba jako že byste v 60, 65 letech přeřízli lidskou jalovičku/jalovici? Pochopitelně doslovně...

Tady byl někdo v noci ze soboty na neděli "na sračky", jinak si to neumím vysvětlit.........

Nablil sis do klávesnice, prase? 8-P
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 7. 12. 2014 19:52

Thom píše:Hmm a co teprve amnestie B-)

Ted dlouho nebude.
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 7. 12. 2014 22:02

Já jsem o tom uvažoval - a inspiroval mě k tomu případ dr. Čuněte, kterého teď budeme v base živit do jeho 83 let. Nejsíš si to ale stejně hodí.
Bohužel je to stejné jako jakékoli jiné zajištění třeba penzijní spoření. Také nevíte, jestli si za 30 let vyberete dost peněz, nebo jestli bude v krimu tak fešácky jako je tam teď.
Navíc to má smysl leda pro nějakého max. 30letého neschopného trotla - schopného to ani nenapadne, ten se na důchod zajistí určitě i bez pomoci tohoto sociálního státu. Nám starším ještě nějaký důchod půjde, byť nebude reálně tak velký, rozhodně se vyplatí být na straně dobra a svobodný, než hnít s ostudou v báni.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 12. 2014 08:16

Obávám se, že nehodí... Co jsem viděl záběry z té špionážní kamery, co ho nahrával spolukriminálník, tak byl docela vysmátej...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 8. 12. 2014 20:31

Zrovna on nijak zabezpecit na stari nepotreboval, kdyz vlastnil cast nejake kliniky. ;-)
malejarda
Diskutér