Fond optimálního rozložení

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod paty07 22. 4. 2015 13:41

O kolabsu od vás obchodníků s kovy slýcháme furt a mrcha ne a ne přijít :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod jednadva 22. 4. 2015 16:55

xmart píše:A při takových velkých změnách ztrácejí finanční aktiva velkou část své hodnoty a některá se stávají úplně bezcennými.

Ale já jsem chtěl mladé vdově zajistit dividendy, které se mi každých 8 let zdvojnásobí! Co teď budu dělat?!?
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod zevlovaci 22. 4. 2015 20:56

jednadva: Občas nakupuji divi akcie, ale ještě jsem žádnou mladou vdovu nedostal, co dělám špatně? Ty mladé vdovy se rozdávají u nějakých speciálních akcií nebo jen pokud divi akcie tvoří v portfoliu moc procent a moc v absolutní hodnotě?
zevlovaci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jednadva 22. 4. 2015 21:04

To je zaváděcí promo akce při nákupu některých starých dobrých thajských firem, kterým neškodí konkurence. :)
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod xmart 5. 5. 2015 20:37

paty07:

Je lépe přesunout se do bezpečných aktiv o 2 roky dříve, než o 2 dny později až bubliny začnou praskat. A že se tomu může stát velice brzy viz. fenomén Shemitah.

jednadva píše:Ale já jsem chtěl mladé vdově zajistit dividendy, které se mi každých 8 let zdvojnásobí! Co teď budu dělat?!?

Vy nás hodláte v brzké době upustit? O:-)

9 % úrok je v celku solidní, jen aby tak dlouho vydržel finanční systém. A je to právě složený úrok, který nám dává matematický důkaz, že se systém musí brzy změnit.
Poznejte, jak fungují peníze a udělejte ty správné kroky k jejich ochraně.

Vyměňte své papírové peníze za OPRAVDOVÉ HODNOTY, nejlépe za AKTUÁLNĚ NEJVÍCE PODHODNOCENÉ hmotné aktivum - INVESTIČNÍ STŘÍBRO.
xmart
Diskutér

Odeslat příspěvekod jednadva 5. 5. 2015 20:42

Upustit?
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 5. 5. 2015 23:55

Já bych se zeptal, kde je ta slibovaná dvojciferná inflace do 2 let?
viewtopic.php?f=312&t=1063721&p=8555685#p8555685
Od tý doby cena zlata v loji, inflace taková, že jsme rádi, že není deflace. Asi tolik být o 2 roky v bezpečných aktivech dřív... :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 5. 2015 00:08

V Rusku, tam jsou genialni a kupuji zlato :-D
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 7. 5. 2015 18:28

V Rusku byli vždy o dva kroky napřed :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod xmart 13. 5. 2015 22:19

paty07 píše:Já bych se zeptal, kde je ta slibovaná dvojciferná inflace do 2 let?
viewtopic.php?f=312&t=1063721&p=8555685#p8555685
Od tý doby cena zlata v loji, inflace taková, že jsme rádi, že není deflace. Asi tolik být o 2 roky v bezpečných aktivech dřív... :D

Jak je to dnes opravdu s inflací ve výborném článku.

Ano v Rusku jsou napřed, protože vědí, co má opravdu hodnotu. Stejně jako Číňané, Indové a většina Asie.

Západní svět si pak může manipulovat s cenou drahých kovů, jak chce. Fyzické drahé kovy se přesunují na východ a lidé, kteří mají v krvi, že zlato a stříbro jsou nejlepšími uchovateli hodnoty, jen tak nezmění své preference. V mnoha zemích je stále název pro stříbro stejný jako pro peníze.
Poznejte, jak fungují peníze a udělejte ty správné kroky k jejich ochraně.

Vyměňte své papírové peníze za OPRAVDOVÉ HODNOTY, nejlépe za AKTUÁLNĚ NEJVÍCE PODHODNOCENÉ hmotné aktivum - INVESTIČNÍ STŘÍBRO.
xmart
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 16. 5. 2015 15:11

Hezký článek o USA a co takhle se podívat zpátky do Čech nebo aspoň do Evropy. Nemám přehled o tom, jak se počítá inflace v USA ani jakými metodami se počítala a počítá inflace u nich. Přednější je pro mě ČR nebo Evropa.

Když už jsme u té Asie, tak by ses tam měl jet podívat, jak se tam opravdu žije mimo velké aglomerace. Přesně tak bych nechtěl žít a mít zlatou cihlu pod polštářem bo hodnota.
paty07
Diskutér

Předchozí stránka