Investování s garantovaným výnosem 5-6% ročně. Praha a okolí

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Sowter 1. 6. 2015 22:06

Dobrý den,
pokud přemýšlíte, jak nejlépe zhodnotit své peníze a máte je rádi. Nechcete o ně přijít na burze, zamrazit je do nějakých dlouhodobých záležitostí, kde jsou výnosy pouze předpokládané nebo nízké a leží Vám někde, kde se moc nezhodnocují. Tak mohu nabídnout řešení se zhodnocením 5-6% ročně.
Garantujeme vklad, výnos a zisk. Výnosy jsou pravidelně vypláceny, nejsou zde poplatky za cokoli a vklad je možné v případě potřeby vybrat bez sankcí. Neděláme to přes burzu, akcie, fondy, dluhopisy atp. Nenabízíme pohádkové zhodnocení, ale reálné, bezpečné a garantované. Více informací rád proberu osobně s kýmkoli, kdo by měl zájem. Já osobně působím v Praze, ale mohu dát doporučení do Karlových Varů, Plzně a Chebu. Tam máme také lidi. Působíme již 12let, ale nejsme vidět. Obvykle se o nás někdo dozví pouze na doporučení přes kontakty. Nicméně já si rád popovídám s každým, kdo trochu přemýšlí nad svou cashflow a chce ji zlepšit. Nevěnujeme se pouze investicím, ale celé řadě různých oborů i nefinančních. Můžeme lidem pomoci v mnoha směrech a situacích. Jednám poctivě a férově a takovými lidmi se chci také obklopit a spolupracovat s nimi.

Omlouvám se, ale nebudu reagovat, vysvětlovat nebo obhajovat to co dělám zde v diskuzi. Na to člověka chci poznat, než s ním budu dál jednat . Pokud by to někoho zajímalo a chtěl by vědět víc, tak prosím do zpráv nebo na mail: havlicek.pk@email.cz

Jinak přeji všem mnoho úspěchů v jejich investičních záměrech :-)
Naposledy upravil Sowter dne 2. 6. 2015 12:56, celkově upraveno 1
Sowter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlsal 2. 6. 2015 00:41

Omlouvám se, že to tak musím napsat, ale "Investování s garantovaným výnosem 5-6% ročně" v dnešní době je pí*ovina jako voda v koši. Jinými slovy je to jasný podvod.
mlsal
Nadšenec

Odeslat příspěvekod radecekh 2. 6. 2015 05:24

Sowter: Takové lidi jako vy, by měli stíhat za pokus o krádež.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rochus 2. 6. 2015 08:07

mlsal píše:Omlouvám se, že to tak musím napsat, ale "Investování s garantovaným výnosem 5-6% ročně" v dnešní době je pí*ovina jako voda v koši. Jinými slovy je to jasný podvod.

Taky to tak vidím.Garantovat by se nemělo nic v investování.Jen příležitost k píli a k dřině jak fyzické tak přemýšlivé vede k nejistému výsledku.
Rochus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sowter 2. 6. 2015 10:00

Děkuji za reakce, já je čekal. Často to tak bývá. Prosím Vás, nevytvářejte si domněnky o něčem o čem nemáte dostatek informací. Já Vám předložil fakt a více informací můžu předat osobně. Tak to prostě je. Není to pro každého. Jen pro ty, kteří jsou ochotní něco trošku dělat se svou situací a první krok je si popovídat.

Já chápu, že to vypadá jako blbost něco takového, nicméně to je všechno o informacích a kontaktech. A já vím i o jiných zajímavých věcech než je toto, protože se tomu věnuji, vzdělávám se, povídám si s lidmi atd. Já bych spíše trestal ty, kteří si hrají na burze s cizími penězi a slibují nebo dávají vidinu zisku. To je dokonce legální a funguje tu takhle hodně institucí. Já radši spolupracuji s odborníky. Celý můj business je založený na tom, že se obklopuji schopnými lidmi a odborníky v různých oborech. A každý, kdo někdy něco budoval a chtěl mít vše co nejlépe a za dobrých podmínek ví, že mít kontakty a informace jsou to nejcennější. Přece se nebudu učit, jak si opravit auto z internetu nebo z knížek. Předám to někomu, kdo tomu rozumí a ví o všech souvislostech.

Všichni umí zacházet s penězi do výše jejich informací. Já Vám nabízím informace, které třeba nemáte. Napadlo Vás, že tu může být někdo, kdo třeba má i jiné informace než máte teď právě vy? A že byste to mohli vnímat, jako příležitost k obohacení a ne k odsuzování?

Prosím nesuďte mě. Já Vás také nesoudím. Jen se rád vídám s lidmi, které zajímají nové věci a cesty, které nejsou normálně vidět :-)
Sowter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chjoo 2. 6. 2015 10:27

Sowter píše:... nebudu reagovat, vysvětlovat nebo obhajovat to co dělám zde v diskuzi.
Sowtere, tenhle slib ti nevydržel ani do oběda. Jak dlouho vydrží ty tvoje další sliby?
chjoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sowter 2. 6. 2015 11:09

To bylo myšleno ohledně těch investic. Ale tak na to zapomeňte :-) Haters budou vždy a všude. Ti lidé, které to opravdu zajímá se mi už ozývají a to jsou pro mě ti zajímaví. Cením si lidí, kteří konají. Talkerů je dost :-) Já jen dávám příležitost k vyměnění informací a rád pomáhám lidem kolem sebe. Kdo je chce ten koná a ti ostatní ať si pokračují ve své cestě. Neříkám, že je špatná. Ale rád se podělím o tu mou, protože je to cesta, která má smysl.
Sowter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 2. 6. 2015 11:12

Tak sem hoď víc informací, at te nemusí tak dlouho honit. A přiznání je polehčující okolnost.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod lemming 2. 6. 2015 11:30

Sowter "zapomněl" upozornit, že výnos sice je garantovaný, ale není garantované, že vůbec dostanete nějaké peníze zpět ;)
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod czhunter 2. 6. 2015 19:02

Sowter píše:A že byste to mohli vnímat, jako příležitost k obohacení a ne k odsuzování?

My to vnímáme jako příležitost k obohacení.

Ale to víš, ono většině lidem dost záleží na tom, kdo konkrétně se obohatí ...
czhunter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod omgf 11. 6. 2015 08:18

Investorům, kteří zvažují podobné nabídky doporučuji se ptát, jak budou jejich peníze zajištěny.

Výnos 5-6% není nereálný, my jej u zpětného leasingu nabízíme investorům také, jen nešermujeme se slovem garance, ale nabízíme zajištění zástavní smlouvou na nemovitosti do výše 60-70% tržní hodnoty.
omgf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gotesák 11. 6. 2015 16:31

mlsal píše:Omlouvám se, že to tak musím napsat, ale "Investování s garantovaným výnosem 5-6% ročně" v dnešní době je pí*ovina jako voda v koši. Jinými slovy je to jasný podvod.

Mlsale, dovolil bych si oponovat, zde důkaz:
https://www.jtbank.cz/o-bance/pro-media ... znost.html

PS.: Podřízený vklad je možné zřídit od 500.000 Kč, úrok je vyplácen ročně. Na tento vklad se nevztahuje zákonné pojištění vkladů.
Ale není to podvod a neukradnou ti to.
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlsal 11. 6. 2015 19:56

Podřízený vklad je asi jako sázka na Spartu ve Fortuně. Když budete mít štěstí vyděláte pár tisíc, když ne přijdete o všechno. Třeba tady: http://www.mesec.cz/clanky/podrizeny-vk ... pojisteni/

Nejsem tak bohatý, abych mohl přijít o půl mega, i když pravděpodobnost ztráty může být malá.
Rozhodně bych to nikomu nedoporučil.
Naposledy upravil mlsal dne 11. 6. 2015 20:15, celkově upraveno 1
mlsal
Nadšenec

Odeslat příspěvekod saabik 11. 6. 2015 20:02

gotesák: Podřízený vklad není garantované zhodnocení. Pokud Tkáč zkrachuje, dostaneš možná tak dopis útěchy. ;-)
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kocmeister 12. 6. 2015 12:33

5-6% ročně opravdu není nic extra a i ta garance je určitým způsobem možná. I když jde většinou spíše o garanci, že nepřijdete o původní vklad než garanci zisku. Je to složitější problematika. Imho může jít o přeprodej investičních certifikátů. Nabízí to kdekdo a výnosy mohou být i ještě vyšší.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Návštěvník