World Investment Mediator s.r.o.? Vase nazory.

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zved 7. 12. 2015 20:38

Setkal se uz nekdo s touto spolecnosti ? http://www.investmediate.com/ Vyplnil jsem dotaznik a cekal co mi muzou nabidnout.Priznam se ze s takovym produktem jsem se jeste nikdy nesetkal.Produktovy letak co mi poslali neumim predat v celku ale povedlo se mi casti zkopirovat.

Komoditní arbitráže
Garance min. měsíční výnosnosti 0,75 % p.m.
Díky unikátnímu obchodnímu modelu vstupují obchodníci společnosti Galibier Capital
do komoditního obchodu s fyzickým doručením pouze v případě, že na druhé straně
existuje subjekt, který pořízenou komoditu odkupuje. To znamená, že společnost
dosahuje zisku ve všech obchodech, které realizuje!
Především díky velice konzervativnímu přístupu, může společnost garantovat minimální
roční zisk 9 % p.a.
Obchodováním fyzických komodit můžete zhodnotit Váš kapitál až o 32 % p.a.

Maximální ochrana vkladu klientů
Vklady klientů jsou uloženy VÝHRADNĚ na SEGREGOVANÝCH ÚČTECH vedených
u UniCredit Bank.
Segregované účty představují nejvyšší možný stupeň ochrany majetku investora před
jakýmkoliv zásahem, který by ohrozil prostředky na klientském účtu. V praxi segregované
účty znamenají vedení peněžních prostředků klienta odděleně od finančních prostředků
společnosti. Peníze společnosti se nesmí míchat s penězi klientů. V případě úpadku
společnosti tak zůstává kapitál klienta ochráněn.
Učetnictví společnosti je stále pod přísným auditem společnosti Deloitte, se kterou spo-
lupracují desítky tisíc prvotřídních odborníků v nezávislých společnostech po celém světě.
Segregované účty klientů podléhají přísné kontrole a jsou chráněny renomovanými
úvěrovými institucemi EU.
• Vysoký garantovaný výnos minimálně 9 % p.a.
• Roční zhodnocení může dosáhnout až 32 % p.a.
• Učetnictví společnosti je stále pod přísným auditem společnosti Deloitte
• Nejedná se o spekulace na budoucí cenu instrumentu
• Arbitrážní transakce již před svou realizací zná svého kupce
• Arbitrážní transakce je vždy uzavřena se ziskem

Zkuste napsat sve postrehy.Dekuji vsem co se zucastni.
zved
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radecekh 7. 12. 2015 21:28

Hlava mi nebere, že jsou tu stále takoví hlupáci, kteří na to skočí. A nevím, jestli jsou víc nebezpečné ty společnosti, nebo ti hlupáci, co jim věří.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafael58 7. 12. 2015 21:34

Garantovaný výnos a transakce vždy se ziskem, jo?
Využije-li klient investičního poradenství Společnosti, činí tak výhradně na základě vlastního rozhodnutí a výslovně přitom prohlašuje, že si je vědom toho, že Společností poskytnutá informace se v budoucnu může ukázat jako nesprávná, že investice učiněné na jejím základě mohou být ztrátové a že Společnost může v závislosti na dalším vývoji a bez předchozího upozornění kdykoliv svou investiční radu v budoucnu odvolat nebo změnit, přičemž samotná investiční rozhodnutí jsou vždy na klientovi, který za ně nese plnou odpovědnost.
(...)
Návratnost původně investované částky není zaručena.
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlsal 7. 12. 2015 21:53

To je tenhle měsíc zatím nejlepší fór.

Nejvíc mě pobavila věta
zved píše:Především díky velice konzervativnímu přístupu, může společnost garantovat minimální roční zisk 9 % p.a.
mlsal
Diskutér

Odeslat příspěvekod zved 8. 12. 2015 13:51

Prave proto jsem chtel vedet vas nazor.Je to vykresleno v velmi ruzovych barvach.Napisu mu jestli je ochoten poslat na prostudovani smlouvu .A uvidim jak se k tomu postavi.
zved
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radecekh 8. 12. 2015 15:12

zved:
S váma je to marný. Vážně nechápu, co budete mít z toho, že si prostudujete smlouvu.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 9. 12. 2015 12:48

Tak jen pro zábavu…

zved píše:Komoditní arbitráže
Garance min. měsíční výnosnosti 0,75 % p.m.

Buď naprostá naivita, nebo úmyslný podvod. Nabízet něco a neumět to ještě podvod není ;)

Díky unikátnímu obchodnímu modelu vstupují obchodníci společnosti Galibier Capital
do komoditního obchodu s fyzickým doručením pouze v případě, že na druhé straně
existuje subjekt, který pořízenou komoditu odkupuje.

Už kvůli konečné rychlosti světla nemůže jeden obchodník nikdy ani s jistotou vědět, že při arbitráži existují obě strany výnosného obchodu zároveň, natož aby dokázal s jistotou podat oba obchodní pokyny zároveň. A…
To znamená, že společnost
dosahuje zisku ve všech obchodech, které realizuje!

… pokud se realizuje jen jedna strana arbitráže, zůstane otevřená pozice, která samozřejmě může být ztrátová.

Segregované účty představují nejvyšší možný stupeň ochrany majetku investora před
jakýmkoliv zásahem, který by ohrozil prostředky na klientském účtu.

Lež, nejvyšší možný stupeň ochrany je účet vedený přímo na jméno klienta (jako máme v CDCP, nebo ještě lépe, i když asi neprakticky pro trading, bez možnosti obchodníků provádět neschválené obchody.)

V případě úpadku
společnosti tak zůstává kapitál klienta ochráněn.

I kdyby to byla pravda, nezajímavé, pokud kapitál klienta společnost (klidně bez úpadku společnosti) zobchoduje až do záporu.

Učetnictví společnosti je stále pod přísným auditem společnosti Deloitte

Audit je povinnost, ne konkurenční výhoda. A mimochodem pokud se člověk nezeptá přímo Deloitte, ani si není jistý, že nějaký proběhl.

zved: Tak teď máš místo jejich nemyslů, kterým asi nerozumíš, i moje nesmysly, kterým asi nerozumíš. Jejda, jakým mechanismem se rozhodneš?
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod zved 9. 12. 2015 15:48

fc70 dekuji ti za tvuj cas .A vlastne jsem tady nenapsal vyse minimalni investice = 250 000kc .Tak je necham tam kde jsou.Pro klidny spanek mi to stoji za to.Ne ze by me to financne zrujinovalo ale ***** bych byl.Nikoho jsem specialne nehledal,kdyz jsem se nechytnul na akcie tak prisli s tim co jsem poslal-
zved
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndyXXX 15. 12. 2015 13:56

Kde se bere tolik pesimismu? Já jsem tam přes dva roky, zhodnocení přes 25%, dokonce mi vyhověli s předčasným výběrem, neplatil jsem sankce a v říjnu 2015 jsem se opět zapojil. Nenarazil jsem na žádnou komplikaci, tak doufám, že se vaše pochybnosti plynoucí z nezkušenosti nezmění v realitu.. :shock:

Pro reference mě klidně kontaktujte na mailu, můžu dodat výpis nebo nějaký doklad o fungování celé věci. :hm

Hezkej den,

Andrej
AndyXXX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zved 15. 12. 2015 14:11

presne ti nerozumim,Ta spolecnost podle data vzniku tu je sice od 2011 ,ale ten konkretni produkt o kterem hovorim a co mi byl nabidnut tak mi tvrdil ze to maji nove myslim ze od rijna 2015.Tak ty mas asi neco jineho?
zved
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndyXXX 15. 12. 2015 19:43

Ahoj, já nerozumím teď..:-) WIM přece není správce těch peněz, ti jsou jenom prostředník. Oni to můžou mít libovolně dlouho. Já to mám "napřímo" od známýho z Německa, který se k tomu dostal v Asii někdy kolem roku 2011.
AndyXXX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod greg919 12. 6. 2016 08:46

Zdravim,
WIM ako mediator me nezajima natolik, jako samotna spolecnost realizujici spominane arbitraze. Mate nekdo informace o teto spolecnosti?
Dekuji.
greg919
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mariner 13. 6. 2016 08:12

AndyXXX píše:Kde se bere tolik pesimismu? Já jsem tam přes dva roky, zhodnocení přes 25%, dokonce mi vyhověli s předčasným výběrem, neplatil jsem sankce a v říjnu 2015 jsem se opět zapojil. Nenarazil jsem na žádnou komplikaci, tak doufám, že se vaše pochybnosti plynoucí z nezkušenosti nezmění v realitu.. :shock:

Pro reference mě klidně kontaktujte na mailu, můžu dodat výpis nebo nějaký doklad o fungování celé věci. :hm

Hezkej den,

Andrej

Stačí jeden takovýto příspěvek, aby nebylo vůbec potřeba nic dál zkoumat. Najděte si vlákna o různých zázračných investičních příležitostech, které vždycky skončily okradením důvěřivých hejlů a najdete naprosto stejný vzorec:

- příspěvek od uživatele, který se právě registroval
- podsouvání, že kritické myšlení a skepse je vlastně pesimismus
- pochlubení se svým osobním případem mimořádně vysokého výnosu (to je normálně popsaná prodejní technika - lidi jsou prostě od přírody chamtiví, takže hejlovi se zatmí před očima hausnumerem a zapomene na rizika)
- zdůraznění, že nebylo vůbec těžké dostat zpět peníze (toto téma je u normálního investičního produktu naprosto jasně dané podmínkami a není důvod rozebírat to na fórech)
- opět podsouvání, že kritické myšlení a skepse je daná "nezkušeností" (IMHO skutečně moudrý investor se pozná podle toho, že prostě neleze do produktů, jejichž konstrukci dokonale nerozumí)
- opět nabídka "důkazu" na individuálním příkladu (každý výherece loterie může jistě na výpisu ze svého účtu ukázat "že to funguje")
mariner
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 6. 2016 08:46

Na mne působí velmi nedůvěryhodně, ze WIM má již několik měsíců (a prakticky každý týden podává nové) inzeráty na nábor zaměstnanců na různé pozice (většinou bez podrobnějšího popisu, většinou typu "práce v kanceláři"), což by naznačovalo vysokou fluktuaci zaměstnanců.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod avathar 14. 6. 2016 02:47

To je normální taktika MLM, nemůžou přece napsat na rovinu o jakou práci jde, maskujou to kancelařinou. A co se týče názvu firmy.....ten honosnej název zabíjí to sro na konci :)
avathar
Diskutér

Další stránka