P2P půjčky - investujete na Benefi?

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 3. 2016 20:13

qsubt píše:Jestli ji zemrel nebo nezemrel manzel, je mne jedno, za 19.99% jsem tomu proste byl ochotny za 5tis uverit a cas ukaze :-] pokud se ukaze ze jsem uverit nemel, budu met aspon cennou zkusenost do budoucna 8-)


Zrovna před chvilkou cestou na nákup mě zastavil chlápek, že prej přijel do Prahy na hlavák vlakem, kde ho měl někdo čekat a dát mu práci. Tak jsem ho přerušil, ale určitě chtěl prachy. Kdybys měl ještě dalších volných 5 tisíc, je v okolí kostela Nejsvětějšího srdce Páně. Šanci na získání peněz zpět odhaduji +- podobnou. O:-)

bigboban: Tomu tedy říkám dobře si rozmyslet, do čeho vrazit prachy :D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jednadva 13. 3. 2016 00:34

drkarel píše:Ta paní se mi nelíbí. :-) Nějak mi nesedí ani její vyjadřování.

Mně rovněž ne. Hlavně proto, že pozapomněla říct, kolik má dluhů. To by mě poněkud odrazovalo. :) :)
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod qsubt 14. 3. 2016 22:46

Jack111 píše:
qsubt píše:Jestli ji zemrel nebo nezemrel manzel, je mne jedno, za 19.99% jsem tomu proste byl ochotny za 5tis uverit a cas ukaze :-] pokud se ukaze ze jsem uverit nemel, budu met aspon cennou zkusenost do budoucna 8-)


Zrovna před chvilkou cestou na nákup mě zastavil chlápek, že prej přijel do Prahy na hlavák vlakem, kde ho měl někdo čekat a dát mu práci. Tak jsem ho přerušil, ale určitě chtěl prachy. Kdybys měl ještě dalších volných 5 tisíc, je v okolí kostela Nejsvětějšího srdce Páně. Šanci na získání peněz zpět odhaduji +- podobnou. O:-)


ja jim rikam ze nemam hotovost, ze uz nosim jenom kartu, a to je svata pravda.
co se tyka navratnosti tady techto penez, ozvi se za rok nebo dva, dam ti podrobny report, a nemudu lhat, pokud prodelam kalhoty, hrde se priznam ;-)
dat budu met dost, pocitam ze koncem brezna budu met cca 160 pujcek za 350tis., z toho se da uz neco namerit.
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MildaX 15. 3. 2016 10:42

Qsubt: "To nevadí pane, zajdu s vámi k bankomatu" neboli není nutné se vymlouvat, stačí říct "Ne" :-)
MildaX
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bigboban 16. 3. 2016 08:43

Na Benefi je zase jedna hodně podezřelá žádost.

Podezřelé prvky:

  • Proč platí hypošku když bydlí v nájmu?
  • Ta ženská má 7!! spotřebáků ve výši více jak 1M!!!
  • Výdaje na domácnost jen 3 tisíce??
  • Jak je vůbec možný že někdo s náklady 25 tisíc + cca 5 tisíc + 3 tisíce a čistým příjmem 100 tisíc potřebuje spotřebitelské půjčky?? Za co rozhází měsíčně těch skoro 70 tisíc?

Tady prostě něco DOST s.m.r.d.í.

Takovýmu člověku bych nepůjčil ani korunu. Přesto se "dárci" (blbci?) jen sypou.. :shock:
Přílohy
benefi.png
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rochus 16. 3. 2016 09:17

Mě se taky zdá ,že nejen ruletový hráči se tam jenom sypou ale i s Benefi možná se něco stane.
Rochus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qsubt 17. 3. 2016 00:43

MildaX píše:Qsubt: "To nevadí pane, zajdu s vámi k bankomatu" neboli není nutné se vymlouvat, stačí říct "Ne" :-)

ale ja jsem cestny clovek, pokud zmini bankomat, tak se mile usmeju a reknu "nepujdeme" :-)

-- 17. 3. 2016 01:00 --

bigboban píše:
  • Proč platí hypošku když bydlí v nájmu?
  • Ta ženská má 7!! spotřebáků ve výši více jak 1M!!!
  • Výdaje na domácnost jen 3 tisíce??
  • Jak je vůbec možný že někdo s náklady 25 tisíc + cca 5 tisíc + 3 tisíce a čistým příjmem 100 tisíc potřebuje spotřebitelské půjčky?? Za co rozhází měsíčně těch skoro 70 tisíc?
Tady prostě něco DOST s.m.r.d.í.
Takovýmu člověku bych nepůjčil ani korunu. Přesto se "dárci" (blbci?) jen sypou.. :shock:


hypoteka - na tom by nebylo nic divneho, zrovna u nas v rodine to jeden clen takto roky delal a ted ma 4+1 aniz by nejak moc zaplatil, pronajimal studentum. Nebo "byt na investici", sama muze (nebo treba prozatim z nejakeho duvodu MUSI) bydlet v Brne, byt pronajima v Praze... a z najmu plati splatky na hypo, tudiz to castecne muze doplnovat i ony overene prijmy.

Ty spotrebaky... tommystachi.cz, really? :D

Ale pokud je overena v registrech a plati to vsechno vcas - jak tvrdi, + to danove priznani - tak ty prijmy musi met..., pokud by to vsechno splacela pozde nebo vubec, tak by to snad Benefi patricne orankovalo a nedovolilo napsat do profilu ze: "vcas plati".

Takze asi ma tak silene vydaje.. za drogy, kabelky.., milence, ve 37 nema deti.. asi si uziva zivot, dost mozna lip nez my 2 dohromady :D
(samozrejme bych do toho penize nedal).

-- 17. 3. 2016 01:19 --

tu mas 2 top uroky z ledna, co na bnf mam - at mas o cem premyslet

http://s12.postimg.org/7nr94juz1/bnf01.jpg
(tady asi neni co resit, neni overena v registrech - realne dluhy...?
Tam kde bydli je cisto, kolem popelnic vetsi poradek nez tu v okoli co bydlim ja, 3 splatky poslala, uz jenom 57.. ehm..

http://s8.postimg.org/8hj9gm851/bnf02.jpg
tady evidentne jeho polovicka nema praci ani prispevky nic + neovereny v registrech
ale trvale bydliste ma v bytovkovem dome ktery je docela pekny, opet ta ulice vypada lip nez kde bydlim ja..., zaplatil 1z12, jeste 11x :)
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rochus 18. 3. 2016 03:48

Novinka?
Bez regnutí do Benefi aukční nabídka půjček na webu není vidět?
Rochus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vocode 24. 3. 2016 08:47

Fórum pro p2p investování jsem našla na p2pforum.cz ,ale zatím tam je asi mrtvo.
vocode
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Franklin 24. 3. 2016 10:19

Jako pokaždé, velmi hodnotný první příspěvek u nově zaregistovaného člověka. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 5. 4. 2016 21:45

Jak tak koukam, pujcuju spouste lidem, co mi sponzorovali pres kreditky vratky... zrovna ted tam byl starobní důchodce, co potřeboval novou tiskárnu od mallu s bonusem 2000,- a zla banka mu vnutila kreditku se 40t, ty se pak nějak samy utratily a on byl rázem v @#$!
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 5. 4. 2016 22:39

Dobrý den dobrým investorům, na to jak jsem "starý" jsem se nedokázal postavit bankovnímu byznysu. Ještě jako zaměstnanec jsem měl půjčku 75 tis. Kč, ve skutečnosti splácím skoro 110 tis. Kč, nyní zbývá splatit 55 tis. Kč. Pak jsem úvěr rozšířil o kontokorent 10 tis. Kč a bankovní úřednice i přes odpor mne přesvědčila o potřebnosti kreditní karty ve výši 25 tis. Kč. To vše se odehrálo v režii GEMB a bohužel s mojí plnou spoluúčastí. Chtěl jsem si koupit tiskárnu, výhodná byla na Mall.cz, dokonce se slevou 2 tis. Kč, podmínkou byla sleva ve výši 2 tis. Kč na kreditní kartě od Citi Bank, jen ve výši 12 tis. Kč. Zajímavé bylo, že vlastní úvěr byl od Cetelemu. Po splacení tiskárny ca za dva měsíce jsem v obálce obdržel kreditní kartu Cetelemu na 40 tis. Vadilo mne to, ale už splácením u GEMB a díky poplatkům se tenčily disponibilní finance. Mám krásnou rodinu, dceru a syna a zetě a snachu a taky dvě vnučky a dva vnuky. A taky přítelkyni a u ní mám také dvě adoptované vnučky a dva adoptované vnuky. Je krásné, když slyším "dědo". Asi si lze snadno představit, že pro tyto všechny blízké člověk žije, miluje je a taky jim chce udělat aspoň občas radost, někdy i něčím materiálním, i míč, i desková hra, anebo lístky do ZOO, vše něco stojí. A já si vlastní situaci, i jim, zkomplikoval.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 6. 4. 2016 04:36

Některé z těch žádostí mohou být reklamní, aby se jim to rozjelo a získalo to kladné ohlasy. Tak když je trefíte, tak neproděláte, ať už jsou ty příběhy sebenaivnější. :-)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tomason87 6. 4. 2016 08:56

Jak to vlastně nakonec funguje? Úrok nabízejí investoři nebo ho stanoví Benefi? Ty úroky, za které se tam reálně půjčuje, mi přijdou docela vysoký. Ale asi to odpovídá tomu, že si tam pro peníze chodí spíš problematičtější lidi než lidi, kteří si chtějí mermomocí půjčit mimo bankovní systém, na čemž by to podle mě mělo stát.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bigboban 6. 4. 2016 09:22

Tak původně měl na benefi fungovat úrok jako aukce, kdo by dal nižší vyhrál by nad ostatníma investorama. Ve výsledku se to ale zvrhlo že všichni zainvestují za úrok co navrhne Benefi.

Na benefi obecně chodí střední zoufalci až totální tragédi co mají po firmách jako Zaplo, Japonská půjčka, kreditkách apod rozpůjčované statisíce. Jak už tu padlo úrok je sice často pro investory hezkých třeba 30% ale z popisu žadatelů je jasný že to nikdy ale opravdu nikdy nemůžou splatit.
bigboban
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků