iktivního balíčku" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:160px">
Pozor na podvodné SMS, které se maskují za Českou poštu. Chtějí od vás zaplatit za doručení fiktivního balíčku
Před 28 lety vstoupil do Česka druhý operátor. Ohlásil se jako T Mobil a nabízel tarif se 400 minutami za 1795 Kč
Před 28 lety vstoupil do Česka druhý operátor. Ohlásil se jako T Mobil a nabízel tarif se 400 minutami za 1795 Kč
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743166811, 'reklama19_webu_cz6' => 1711634411, 'reklama19_webu_cz5' => 1711635013, 'reklama19_webu_cz7' => 1711634469, 'reklama19_webu_cz4' => 1711635015, 'reklama19_webu_cz2' => 1711634646, 'reklama19_webu_cz10' => 1711635014, 'reklama19_webu_cz8' => 1711634651, 'reklama19_webu_cz3' => 1711634803, ) ?> P2P půjčky - investujete na Benefi? - FinExpert.cz

P2P půjčky - investujete na Benefi?

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod BusyMan 9. 3. 2016 21:30

Mnohem lepší poměr výnos/riziko mají firemní P2P půjčky na http://www.symcredit.com/investice/ - schvalování žadatelů je mnohem přísnější.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
BusyMan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rochus 10. 3. 2016 06:54

BusyMan/symcredit
tam než bude proinvestováno 100% do úvěru tak uplyne hodně vody v mezinárodních řekách.
Rochus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BusyMan 10. 3. 2016 07:50

Některé úvěry už jsou proinvestované, navíc firmy mají možnost přijimout i jen částečnou investici.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
BusyMan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomkins 10. 3. 2016 08:25

tom brava píše:jen jednou jsem o P2P půjčování uvažoval, že bych to zkusil pojmout investičně, a to v roce 2014, kdy Loanis zavedl s velkou pompou novinku Garance spokojenosti věřitele: "V případě, že úvěrovaný přestane během fáze splácení úvěru poskytnutou půjčku splácet, obratem vám vrátíme celou výši nesplacené jistiny úvěru na váš bankovní účet! (=dalo se za 10% z jistiny pojistit 100% návratnost při selhání dlužníka)" ......to se mi zamlouvalo, rychle se dostat s kontrolovanou ztrátou k nedobytné investici , ale než jsem se rozkoukal, tak to pojištění úvěru do půl roka stáhli z nabídky.....asi jim to nějací věřitelé s dlužníky jednající ve shodě vytunelovali.


Loanis
Buď rád, že jsi neinvestoval. Když dojde k zesplatnění úvěru, firma odmítá vyplatit garanci a vrátí investorům pouze poplatek 10% namísto toho, aby vyplatila celou dlužnou jistinu. Když k zesplatnění nedojde, poplatek si samozřejmě nechá.

Bankerat
Ještě doporučuji dát si pozor na Bankerat. Majitel firmy Roman Kakos založil cca před rokem ještě jednu firmu pujcmefirme.cz, kde měly být všechny investice zajištěné nemovitostmi. Bohužel tyto nemovitosti buď vůbec neexistují, nebo patří někomu jinému a samotný Kakos se firmy nedávno velmi obratně zbavil. Bude se tam nejspíš podávat trestní oznámení, ale proinvestované miliony už asi investoři neuvidí.
Tomkins
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 10. 3. 2016 14:13

280 000 Kč
Za úrok19,99 %

Délka splácení 39 měsíců

Rating D rizikové

Refinancování půjček

zonky21470

zaměstnanec, Moravskoslezský kraj

Ověřený v registrech Ověřený příjem

Ráda bych z financí, které případně obdržím jako úvěr, uhradila a definitivně ukončila kreditní kartu CITIbank s vysokým finančním limitem, jejíž každoměsíční splátka je tak vysoká, že mi odčerpává vydělané peníze. Připadá mi, že je to nějaká černá díra.... I když jsem se snažila s bankou opakovaně domluvit na možnosti splácet formou úvěru, dohoda možná nebyla. Nabídku kreditní karty jsem akceptovala v době, kdy jsem o tom, jak kreditní karty fungují, příliš představu neměla. Navíc jsem byla samoživitelka dvou synů a musela jsem je ekonomicky 100% zabezpečovat sama - jejich otec výživné neplatil a následně díky závislosti na alkoholu zemřel. Byla jsem na sebe vlastně pyšná, že dokážu uživit celou rodinu. Z toho důvodu jsem odešla i ze středního školství a vydala jsem se po daleko náročnější cestě: byla jsem např. regionálním manažerem, který zakládal zastoupení mezinárodní personální agentury na severní Moravě, a následně v interní personalistice jsem úspěšně řídila (a řídím) lidské zdroje v různých společnostech. Za ně uvádím alespoň jednu, kterou známe všichni - Kofolu. Kromě svého zaměstnání také přednáším na VŠ a v rámci toho i anglicky na MBA. Pokud je třeba, vedu i tréninky v oblasti tvrdých a měkkých kompetencí. Mým snem a cílem je všechny své znalosti a zkušenosti zúročit formou poradenské / konzulatční činnosti firmám (interim HR management). K tomu jistě přispěje i optimalizace mé finanční situace. Děkuji, že jste dočetli až tady. Protože jsem pozitivní člověk, který životní situace řeší a neutíká před nimi, děkuji i finanční pomoc. Lenka

Tahle paní nám proplatila par bonusů...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 10. 3. 2016 14:33

"Všechno" zvládá, ale blbou kreditku ne? Dá se tomu věřit? Proč nejde do banky? 20 % je nějaký terno?
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 10. 3. 2016 14:44

No proti RPSN co ma u cítí určitě, stopro ji nacpali pojistku, to je 6,5% myslím. A tady bude mít i předčasný splácení zadarmo. Kdyby šla někam do banky, třeba by dostala menší úrok, ale já její dokumentaci neviděl....
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rochus 10. 3. 2016 14:53

Havers píše:"Všechno" zvládá, ale blbou kreditku ne? Dá se tomu věřit? Proč nejde do banky? 20 % je nějaký terno?

Asi se tomu dá věřit jako televizní finanční telenovele.
Rochus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 3. 2016 14:54

Mohlamít vůbec limit 280 kč? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod bigboban 10. 3. 2016 14:55

Mimochodem kdo z vás ví že té pani opravdu zemřel manžel, že dělá poradce pro Kofolu atd? Lidi co dlužej kupu prachů dokážou vymyslet takový pohádky že i Andersen by blednul závistí.
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 10. 3. 2016 15:00

Tak spousta lidí je finančně negramotných. I inteligentní jedinci, co se o to nezajímají, můžou tvrdě narazit...
Pro nás, co tím žijeme, to může být překvapující, ale holt to tak je...
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qsubt 11. 3. 2016 12:30

tu ten pribeh mel 15 doplnujicich dotazu a bylo tam i par odpovedi...


-------------------------
Tak pár pro vás možná nepříjemných otázek, které samozřejmě můžete ignorovat, ale pochopit "nejhorší" rating je zásadní. Aktuálně samoživitelka stále? 280tis jsou veškeré dluhy? nebo ještě něco někde zůstane? Pokud pracujete 25h denně, nehrozí kolaps?
"Tzv. nepříjemné otázky nejsou. Samoživitelka už ne. Ještě mám 2 záležitosti - v Zonky jsme se domlouvali, že zkusíme zlikvidovat CITI - to je velká zátěž. U zaměstnavatele mám 4denní prac. týden, 5.den mám na další aktivity, na MBA případně i sobotu+sport"
--
Dobrý den, máte nějaké další dluhy a měla jste někdy problémy se splácením? Podle popisu jste úspěšná v zaměstnání s (pravděpodobně) vysokým příjmem. K tomu rating D a dluh 280k za kreditku moc nesedí...
- Dobrý den, děkuji za Vaši reakci, rámec KK je 245, s poplatky, které si CITI počítá při doplacení a ukončení to je cca 260. Na další jsem už, prosím, reagovala.
--
+ splácení zde 9800 měsíčně - je to pro vás udržitelná věc? Je to docela hodně... v tom příběhu působíte rozumně, na druhou stranu je tam evidentně nějaká špatná splácecí historie (D rating) a poměrně velká suma v žádosti...
- V době, kdy jsem si KK ze CITI vzala jsem měla nízké finanční vědomí a neuvědomovala jsem si nevýhodné podmínky, V současnosti činí měsíční splátka téměř 3násobek, což - i když peníze vyděláváte - je velmi moc.
--
já si naopak počkám na odpovědi. Plánů a iniciativ má sice dost, pokud ale současně si nechává dluh na KK růst do takových výšin a nerefinancuje podstatně dřív, tak to taky o mnohém svědčí - minimálně o tom, že její pozitivita dominuje nad realitou :-)
- Vše jsem do příběhu psát nemohla (např. dluhy po manželovi). Souhlasím - jsou to výšiny. Pozitivní pro mne znamená, že se životem jen neprousmívávám a že pod tíhou problémů nepadám, že se snažím znovu a znovu vstát. Život mě stále drží v realitě.
-------------------------

da se tomu vsemu verit? muze a nemusi, nema nastavene splaceni na 7 roku ale na 39 mesicu, a cekam (nebo spis chci verit tomu) ze by se postupne nemela uz dal zadluzovat... (minimalne ty 3 roky), tu KK s tim schvalenym ramcem asi ma, to je proverene od zonky, a ty prijmy aby mohla mesicne splacet 10tis taky ma, dokladala to. Ted udajne celkem splacela 3nasobek? dluhu ma vic nez jen tuto KK. Proto ma asi D. Tak snad ji zdravi tech par roku vydrzi. Jestli ji zemrel nebo nezemrel manzel, je mne jedno, za 19.99% jsem tomu proste byl ochotny za 5tis uverit a cas ukaze :-] pokud se ukaze ze jsem uverit nemel, budu met aspon cennou zkusenost do budoucna 8-)
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 3. 2016 17:13

Nestačím zírat, jak jednoduchý je pomocí internetu najít a polapit dospělou osobu. Vzít děcku lízátko je proti tomu těžký úkol.
Tohle je normálně ruleta. By to mohlo být v kasínech, až příjde jejich další omezení. Stačí pak návštěvníkům neříkat gambleři, ale nově investoři :-D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 3. 2016 18:25

Ta paní se mi nelíbí. :-) Nějak mi nesedí ani její vyjadřování.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod bigboban 11. 3. 2016 19:00

Jack111 píše:Nestačím zírat, jak jednoduchý je pomocí internetu najít a polapit dospělou osobu. Vzít děcku lízátko je proti tomu těžký úkol.
Tohle je normálně ruleta. By to mohlo být v kasínech, až příjde jejich další omezení. Stačí pak návštěvníkům neříkat gambleři, ale nově investoři :-D


Tak proti tomu do čeho lidi nacpou peníze na Benefi je tohle ještě slabý odvar. Mimochodem poslední dny jsou některé žádosti naplněné investory i do dvou minut. Tzn. ti první investují už několik desítek sekund po otevření žádosti. Za tu dobu se snad nedá přečíst víc jak částka o kterou ten člověk žádá. :shock:
bigboban
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků