Hledám investora. Vrátím dvojnásobek investované částky.

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2016 16:15

Nevím jestli je pan podnikatel zcela duševně zdravým jedincem.
Vůbec nechápu v čem by měl spočívat ten jeho zázračný byznys, ve kterém komunikuje jen elektoronicky. Ovšem vím, že na dobu 4 měsíců by mu prachy vykryla každá factoringová firma. Jediná co by chtěla, aby to měl nějak rozjetý. Což očividně nemá a mele tu dokola nesmysly.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 16:32

pokud jsi negramotný a nechápeš, že factoring mi vyřeší malou část problému..tak tě poprosím aby jsi si ty svoje výplody nechal pro sebe...
A nebo se nauč číst... taky možnost.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 8. 2016 17:12

A ten spolecnik taky nema majetek do zastavy? Dum, auto, neco? Kolik vubec chces? Desitky tisic nebo milion?
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 17:29

O společníkovi se nikdo nebavil. To si někdo přiřadil toho společníka nějak automaticky.
200tisíc minimum. Což pokryje tu 4měsíční finanční mezeru. Čím více tím lépe samozřejmě. Vím co bych dělal i s milionem ale 200K je minimum.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 8. 2016 17:38

Dalsi osoba tak nejak vychazi z textu inzeratu a slova "naší" firmy.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 8. 2016 23:04

Víš, kdybys napsal něco ve smyslu "jsem majitelem vratnepenize.cz" a sháním investora na rozšíření firmy, bude to vypadat jinak. Každý se může podívat, že tahle firma funguje a že skutečně vyplácí slíbené peníze. To bys možná sehnal i za lepších podmínek, než v bance.

Ale takhle? Neznámá firma, neznámý produkt, až podezřele vysoký slibovaný výnos, nulová záruka,... Nedokážu si představit duševně zdravého investora, který by do toho šel.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 30. 8. 2016 09:57

bizs: dejme tomu, že mě to zajímá. Jak mi dáš nějaké podrobnější info o tobě a projektu?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 30. 8. 2016 10:47

Konečně nějaký rozumný příspěvek. Místo zbytečného kritizování.
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 30. 8. 2016 11:05

100 000 Kc by se naslo, prosim o blizsi info
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 30. 8. 2016 12:06

Už jsem asi pochopil, o co jde. Poslední dobou mi chodí neustále několikrát denně spamy s odkazy na ad hoc vytvořené weby pro objednání vždycky jednoho produktu - vždycky velice užitečné zázračné produkty na zvětšení/zmenšení penisu, prsou, váhy, ejakulace, vlasů, antiradary, hračky, kabelčičky...

Protože to jsou všechno produkty z řady "must have", tak všechno, co proleze antispamovým filtrem hned objednávám, v případě množstevní slevy využiji i tu - úspěšný obchodník musí být odměněn. Ještě je tem 1 fígl - že to pořád posílají z měnících se adres a s náhodně generovanými jmény. Mně se tahle hra líbí, proto jim taky vždycky zadám příjemce a adresu náhodně.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod bizs 30. 8. 2016 12:56

mikicz píše:bizs: dejme tomu, že mě to zajímá. Jak mi dáš nějaké podrobnější info o tobě a projektu?

email či telefon

-- 30. 8. 2016 13:56 --

chnapka_cz píše:100 000 Kc by se naslo, prosim o blizsi info

stačí se ozvat na
bizs@bizs.cz nebo
tel: +420704281851

-- 30. 8. 2016 13:59 --

xls píše:Už jsem asi pochopil, o co jde. Poslední dobou mi chodí neustále několikrát denně spamy s odkazy na ad hoc vytvořené weby pro objednání vždycky jednoho produktu - vždycky velice užitečné zázračné produkty na zvětšení/zmenšení penisu, prsou, váhy, ejakulace, vlasů, antiradary, hračky, kabelčičky...

Protože to jsou všechno produkty z řady "must have", tak všechno, co proleze antispamovým filtrem hned objednávám, v případě množstevní slevy využiji i tu - úspěšný obchodník musí být odměněn. Ještě je tem 1 fígl - že to pořád posílají z měnících se adres a s náhodně generovanými jmény. Mně se tahle hra líbí, proto jim taky vždycky zadám příjemce a adresu náhodně.

Každý má to "must have" v něčem jiném. Spamy nikomu neposílám. Prodávám z minisite na kterých jsou ukázky a recenze výrobků. Ty minisite akorát propaguju tak aby na nich byl traffic ale rozhodně ne formou emailingu.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 30. 8. 2016 13:19

Takže jsem to asi trefil. Jak jinak by se na ty minisite ten traffic dostal, že.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 8. 2016 14:56

Počkej, to mi poslední dobou chodí taky. Něco jako "ahoj, objevila (většinou je odesilatelkou žena) jsem tohle, co jsi nedávno sháněl" a k tomu odkaz. Nikdy jsem na to neklikal, ani mě nenapadlo, abych to kupoval.
Myslel jsem, že jde o omyl, chodí mi to na jednu takovou hodně obecnou adresu, takže tam často přistanou cizí maily.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 30. 8. 2016 15:00

Tohle je myslím něco jiného. Třeba poslední: mail s obrázkem a
"Maxatin - dosáhněte obrovský ejakulace a staňte se sexuálním bohem. Okamžité změny ve vašem životě. Nakonec, asi nejdůležitější předností našeho produktu, ve chvílích pohlavního styku, budete plně vědomi svých schopností, a tak získat podporu sebevědomí, které je nezbytné chvástání, že je něco, co dívka může okamžitě cítit, a to bude váš vztah bude nezapomenutelný."....

Kromě toho, že to obtěžuje, je vidět, že to připravoval nějaký negramotný de*il.

Hned jsem si toho balík objednal.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod bizs 30. 8. 2016 15:07

Nedělám marketing formou emailingu. Už jsem to psal.
bizs
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků