Hledám investora. Vrátím dvojnásobek investované částky.

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bizs 28. 8. 2016 22:00

Ahoj.
Mám projekt do kterého hledám investory pro umožnění expanze zaběhlé a funkční firmy.
Mám momentálně ROI 239% za rok (230>550k). Přišel jsem ale jak razantně snížit náklady a dosáhnout mnohem vyššího ROI.
Bohužel odběratelé platí v nějaké splatnosti a fyzicky je tam 2 až 4 mezera mezi aktem prodeje zboží a tím kdy za to opravdu dostanu zaplaceno. Dělám affiliate marketing. Investor by mi pomohl tuto mezeru vyplnit tak, abych mohl firmu dostatečně rozšiřovat bez čekání na tyto peníze.

snad není proti pravidlům na sebe uvádět kontakty kdyby to někoho zajímalo.
bizs@bizs.cz
tel: +420704281851

Pokud je toto hodně OT nebo proti pravidlů fóra tak mě na to prosím upozorněte kam takovýto příspěvek případně vložit mohu. Díky.
Naposledy upravil bizs dne 29. 8. 2016 15:55, celkově upraveno 1
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mobilman 29. 8. 2016 10:29

Zabehla funkcni firma s kontaktem na domene registrovane pred 3 dny?
mobilman
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 29. 8. 2016 11:06

07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 29. 8. 2016 11:13

Chrz vám to asi smázne. :mrgreen:
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 8. 2016 11:29

Ono by nebylo špatné trochu svoji firmu odprezentovat. Protože to, co jsem zde od doby, co jsem členem fóra, zaregistroval, by se dalo rozdělit do následujících kategorií:
1. Investiční poradenství - tedy snahy o to nějakým způsobem zpeněžit rady do čeho investovat, ať už šlo o akcie, komodity, bitcoin. Zkrátka - dejte mi peníze, já už je nějak zhodnotím, nebo za provizi poradím do čeho je máte dát
2. Sázkové poradenství - prodej tipů na (dle inzerujícího) úspěšné sázky, případně lákání na affilrate odkazy maskované "poradenstvím zdarma"
3. Přeprodej zboží (drogerie, potravinové doplňky a další) prostřednictvím MLM - tedy nábor do MLM sítí (velmi aktivní zde byli "náboráři" Amway, ale objevily se i jiné firmy)
Abych to shrnul - nepamatuji si, že by zde přišel někdo s nabídkou firmy skutečně vyrábějící (tedy ne jen přeprodávající výrobky jiných) fyzické zboží a chtěl třeba investory na rozšíření výroby, protože současný objem nestíhá uspokojovat poptávku.

Takže se nediv, že zde najdeš spíše skeptické reakce. Ale když své podnikání blíže popíšeš, tak třeba někoho zaujmeš. Ostatně jestli jde o zaběhnutou fungující firmu, nijak si tím nemůžeš uškodit, prozradit svůj podnikatelský plán z obavy, že ti ho někdo vyfoukne, vždyť firma už funguje a ty chceš jen rozšířit výrobu, pokud to správně chápu.

Mám v práci kolegu, který je blázen do veteránů. Nakupuje na burzách a kupuje repliky dílů a někdy je celkem s podivem, kolik peněz ty repliky stojí, v tomto oboru se točí neskutečné peníze - ostatně jestli si vzpomínáte na brutální přepadení firmy v Horusicích s několika mrtvými, tak ta se právě zabývala díly na historická vozidla (lupiči nejspíše tušili, že tam najdou velké množství peněz v hotovosti).
Takže kdyby přišel někdo s tím, že bude dělat malosériovou výrobu součástek na historická vozidla (a potřebuje peníze na soustruhy a další stroje), věřím tomu, že je schopen uspět.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 13:32

mobilman píše:Zabehla funkcni firma s kontaktem na domene registrovane pred 3 dny?

Záměr. Anonymita do okamžiku bližšího kontaktu je na fórech základ. Doména je vytvořená čistě za účelem nového odděleného a krátkého emailu.
Běžně přijde člověk s normálním nápadem a lidi ho rozcupují. Tohle je pouze taková prevence.

to PatrikChrz:
Moje firma nedělá přeprodej v MLM ale Affiliate marketing. Propaguju cizí eshopy za účelem zisku. Mám konverzní poměr přez 5% a vyhovuje mi to tak.
Záměrně neříkám nějaké detaily protože se vždy vyrojí 1000 znalců co dělají affiliate 40let a vše umí lépe..přezto nemají stejné výsledky jako já.
Mám slušné ROI a vyvinutou vlastní analytiku díky které ho stále zvětšuju.
Jediný problém je, že prodám zboží...eshop čeká 14-45dní jestli se zboží nevrátí a až pak následující měsíc povolí vystavení faktury s 30denní splatností. Takže je tam velké finanční okno které mi brání v progresivnějším rozvoji. Tohle okno když s investorem vyplním, tak může firma vesele růst.
Dvojnásobek vkladu nabízím záměrně. Já na tom investorovi nepotřebuju vydělat..jen vypůjčit peníze které mi dost pomohou v růstu. Pokud se někdo spokojí s 10% za rok tak je to samozřejmě hezké a šlechetné..ale na takovou nabídku mi ani nikdo neodpoví.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mariacek 29. 8. 2016 13:50

Než nabízet dvojnásobek za půjčku, proč si nepůjčíš v bance? Dnes se všichni perou o to, aby Ti půjčili... Můžeš případně zastavit nemovitost a na americkou hypotéku dostaneš mnohem víc...
Jakmile mi někdo nabízí za půjčku dvojnásobek, je pro mě automaticky podvodník, a kdo takovému člověku půjčuje za těchto podmínek, by zasloužil facku. Ale tím neříkám, že podvodník jsi :-)

Před lety se taky nabízelo zhodnocení peněz 30% a lidi se pak divili, když to krachlo a peníze nevidělo. Když někdo nabízí 100%, co na to říct...
Mariacek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2016 14:26

mobilman píše:Zabehla funkcni firma s kontaktem na domene registrovane pred 3 dny?

... s telefonním číslem od Sazkamobil ... Nic důvěryhodnějšího si představit nedovedu.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 29. 8. 2016 14:33

SAZKAmobil je dobrej. To tam taky.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 14:45

Mariacek píše:Než nabízet dvojnásobek za půjčku, proč si nepůjčíš v bance? Dnes se všichni perou o to, aby Ti půjčili... Můžeš případně zastavit nemovitost a na americkou hypotéku dostaneš mnohem víc...
Jakmile mi někdo nabízí za půjčku dvojnásobek, je pro mě automaticky podvodník, a kdo takovému člověku půjčuje za těchto podmínek, by zasloužil facku. Ale tím neříkám, že podvodník jsi :-)

Před lety se taky nabízelo zhodnocení peněz 30% a lidi se pak divili, když to krachlo a peníze nevidělo. Když někdo nabízí 100%, co na to říct...

Rozumím, ale na 30% se mi nikdo neozve. A pro mě lepší dát 200% vkladu, než aby firma stagnovala a výsledkově nerostla. Firma si vydělá sama na sebe. Uživí se, ale neroste. Kdyby tam nebyla tak dlouhá doba mezi prodejem a výplatou provize tak není problém.
Do banky ani nechodím. Vzhledem k tomu, ze jsem podnikatel tak se na mě kouká mezi prsty a pochybuju, že by mi něco dali. Nezkusil jsem to a zkoušet to nebudu. Mě stačí i ten faktu, že přítelkyně s příjmem o hodně nižším než mám já má od banky milion nabídek na úvěry a já ani jeden. Zaměstnanec na dobu neurčitou vs podnikatel...
Kdyby banky koukali na objem peněz a pravidelnost tak mi sama něco nabídne. Banka ale pouze kouká na statut podnikatel nebo zaměstnanec.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.D 29. 8. 2016 14:47

Tak proč si/ti nepůjčí přítelkyně?
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 14:48

Klient ps píše:

... s telefonním číslem od Sazkamobil ... Nic důvěryhodnějšího si představit nedovedu.

Opět záměr. Nový číslo. Novej email. Nepotřebuju aby si tu liid hráli na detektivy..navíc když ani o investici zájem nemají. Rád takováto fóra čtu. Jakmile někdo přijde s nápadem na podnikání tak by všichni chtěli do detailu vše popsané a pak řeknou díky jdu to zkusit..anebo to zkritizujou ikdyž tomu oboru nerozumí.

radši anonymita a vypadat podezřele..než aby se tu řešilo 99% offtopic nesmysly ve vláknu kde o to nikdo nežádal.

-- 29. 8. 2016 14:49 --

Dr.D píše:Tak proč si/ti nepůjčí přítelkyně?

moje přítelkyně není banka ani investor. Nepůjčil bych si ani od známého ani od rodiny. Kazí to vztahy.
Pokud potřebuji investora tak si najdu investora.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2016 14:53

Nový číslo....
Neznám z a v e d e n é h o podnikatele, který by si změnil číslo. Tak aby na něj polovina zákazníků poztrácela kontakt.
Tohle není hraní na detektivy, tohle je jen eliminace velkohobých 20letých kvákalů, kteří si pravděpodobně nikdy nevydělali korunu.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 29. 8. 2016 14:57

Kazí to vztahy? Aha, takže předpokládáte, že nebudete peníze schopen vrátit, nebo jak to mám chápat? Chcete půjčit peníze, ale jaké zajištění nabízíte ? zástavu nemovitosti, pohledávek nebo movitých věcí? Nebo ručení třetí osoby?
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 29. 8. 2016 14:58

Jestli vážně sháníš investora, tak takhle podezřele ho nenajdeš. Pokud přestaneš být tajemnej, tak dostaneš spoustu nevyžádaných rad a OT, přesně jak se obáváš. Ale máš šanci, že ti přijde SZ od někoho seriózního.
Uvažuj, kdo seriózní by se ozval, na tak pofidérní nabídku?
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 15:02

Klient ps píše:Nový číslo....
Neznám z a v e d e n é h o podnikatele, který by si změnil číslo. Tak aby na něj polovina zákazníků poztrácela kontakt.
Tohle není hraní na detektivy, tohle je jen eliminace velkohobých 20letých kvákalů, kteří si pravděpodobně nikdy nevydělali korunu.

já si číslo nezměnil. jen jsem si pořídil nový k účelu komunikace s investorama.

-- 29. 8. 2016 15:03 --

Mrusnok píše:Kazí to vztahy? Aha, takže předpokládáte, že nebudete peníze schopen vrátit, nebo jak to mám chápat? Chcete půjčit peníze, ale jaké zajištění nabízíte ? zástavu nemovitosti, pohledávek nebo movitých věcí? Nebo ručení třetí osoby?

nemovitost nemám. Mohu ručit směnkou. Peníze vrátit mohu. Mohu dokázat finanční výsledky firmy serióznímu zájemci. Nebudu vše vystavovat veřejně někde na fóru.

-- 29. 8. 2016 15:06 --

Dr.D píše:Jestli vážně sháníš investora, tak takhle podezřele ho nenajdeš. Pokud přestaneš být tajemnej, tak dostaneš spoustu nevyžádaných rad a OT, přesně jak se obáváš. Ale máš šanci, že ti přijde SZ od někoho seriózního.
Uvažuj, kdo seriózní by se ozval, na tak pofidérní nabídku?

určitě se najde már lidí co pochopí mojí schovívavost a opatrnost. Komunikovat mohu s zájemcem o všema všše mohu doložit. Pouze nechci takto na fóru vystavovat všechny informace. Pro někoho nelogické. Pro mě logické.
Naposledy upravil bizs dne 29. 8. 2016 15:06, celkově upraveno 1
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2016 15:06

Mrusnok píše:Kazí to vztahy? Aha, takže předpokládáte, že nebudete peníze schopen vrátit, nebo jak to mám chápat? Chcete půjčit peníze, ale jaké zajištění nabízíte ? zástavu nemovitosti, pohledávek nebo movitých věcí? Nebo ručení třetí osoby?

nemovitost nemám. Mohu ručit směnkou. Peníze vrátit mohu. Mohu dokázat finanční výsledky firmy serióznímu zájemci. Nebudu vše vystavovat veřejně někde na fóru.

Budeš mít problém podepsat notářský zápis?
Naposledy upravil Klient ps dne 29. 8. 2016 15:13, celkově upraveno 1
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 15:13

Protože podle mého čísla se dá dohledat vše ostatní. Pořídil jsem si služební číslo. Co je na tom divného?
Už jsem to zde psal. Firma generuje tolik peněz aby se uživila a pokračovala v chodu. Za předpokladu, že v den vytvoření obchodu dostanu zaplaceno od eshopů tak mám i na rozvoj. Bohužel eshop čeká 14-45dní jestli nenastane vrácení zboží/služby od zákazníka a pak mi následující měsíc po skončení této lhůty dovolí vystavit fakturu s 30denní splatností.
Tím se tvoří určité množství peněz které se akumuluje na účtech v provizních systémech eshopů a které kdybych měl dostupné ihned tak nenastává tento problém..že není dostatek na rozvoj.
Prodám zboží. Náleží mi provize 50tisíc. Dostanu jí až za 60dní. Logicky mi to udělá paseku ve financích..když to 4měsíční okno financuje firma..a pak nemá na vlastní rozvoj.

"Budeš mít problém podepsat notářský zápis?"
Netuším proč bych měl mít problém podepsat.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2016 15:16

Protože investor, který chce do něčeho investovat si zkrátka o své investici bude chtít zjistit vše. Musíš být transparentní. To staré telefonní číslo by k tomu posloužilo nejlépe. Zda-li tě na něm nepronásledují neuspokojení veřitelé nebo zda není odpojeno pro neplacení.
Tvůj amatérismus hraničící s diletanstvím a je k smíchu.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 15:28

Každý má nějaký názor. Možná nejsem profeionální pisatel inzerátů pro získání investice, ale vím, že by to nebylo o nicem lepší kdybych tu uvedl vše. Anonymita je základ pro kohokoliv kdo si váží svého soukromí. Soukromý telefon se nedává na potkání cizím lidem a už vůbec ne na internetu veřejně. Pokud někdo nedokáže pochopit, že jsme si zřídil služební číslo abych oddělil investory na jiný telefon než rodinu a blízké tak to už není můj problém.
Na telefonu dostupný jsem. Na emailu dostupný jsem. Když mi napíše někdo kdo má zájem tak dostane vše co potřebuje aby byl informován natolik, aby se rozhodl jestli se se mnou chce sejít a investovat nebo ne. Veřejně jsem napsal dostatek věcí aby někdo věděl jestli má zájem nebo ne. Pouze na fórech má spoustu lidí potřebu příspěvěk řešit a komentovat ikdyž zájem formou telefonátu nebo emailu neprojevili. Takovým lidem se říká rejpalové co nemají na práci nic jiného, než komentovat něco co je vlastně vůbec nezajímá.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2016 15:29

Průšo, ale ty jsi psal, že máš zavedenou firmu.
Teď píšeš, že staré číslo bylo pro rodinu a přátele. Pak nechápu kam ti volali zákazníci tvé zavedené a prosperující firmy.
Jsi úplně mimo kašpare.
Slyšel jsi někdy o factoringu?
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 15:34

zákazníci? Pokud neumíš číst, že dělám affiliate tak už nevím jak ti poradit.
V affiliate byznysu nepotřebuji komunikovat s společtnostma které propaguju vůbec telefonem. Vše se řeší elektronicky emailem či přímo v provizních systémech. Já nemám žádné zákazníky. Propaguju ty firmy které se mi líbí. Firma kterou propaguji je sice odběratel mých služeb protože mi dává provize za prodeje..ale není to můj zákazník.
O factoringu jsem neslyšel. Ale to ze mě nedělá amatéra. Řekl bych, že ten pojem nebude znát tak 95% podnikatelů.
Ten factoring by mi řešil jen malou část toho problému. Hlavní problém je ta až 45denní lhůta ve které tu fakturu ani nemůžu vystavit. Další je, že se faktura vystavuje většinou až následující měsíc. Z 4 měsíců bych čekal 3.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mobilman 29. 8. 2016 15:43

Asi dost dobre nechapu ten Affiliate a tu popisovanou mezeru v prodeji zbozi, kterou je potreba nejak pokyt tou investici. Navic pokud je firma zabehla znama tak proc je nutne registrovat pro investory domenu (kdyz email na seznamu ap. by byl ihned a zdarma a ucel to splni taktez) a proc neuverejnit nejake obchodni vysledky ap., s tim ze duverne detaily pak privatne hodne vaznemu zajemci uz individualne.

Nemohu se z bavit dojmu, ze bych do neceho takoveho proste jak je to prezentovano investovat rozhodne nemel. Ty odpovedi na ruzne dotazy tomu velice nahravaji.
mobilman
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 15:44

Uvedu příklad. V květnu jsem udělal u jedné firmy asi 50tisíc. 45dní čekací doba od prvního června (protože ten den se uzavřel květen) Takže cca 16července se to uzavřelo co vše se mi bude proplácet co kdo vrátil a kdo ne...1.srpna mohu vystavit fakturu s 30denní splatností na částku 50tisíc. Reálně většina firem proplácí až ke konci této splatnosti.
Pokud jsem tedy udělal prodej 1. května tak na provizi z něj čekám do 30.srpna. Tedy Až 4 měsíce od prodeje.

to je ta nejčernější varianta. teď uvedu tu nejrůžovější.
1.května udělám obchod. 15.května je uzavřený. 1.června můžu vystavit fakturu s 30denní splatností.
Tady čekám pouze dva měsíce.

-- 29. 8. 2016 15:50 --

Mobilman: uvedl jsem, že mám za rok zatím z 230K 550K.
239% původní částky.
Uvedl jsem obor ve kterém podnikám a proč potřebuji investora. Detailně jsem popsal proces prodeje a výplaty. Jediné co jsem neuvedl bylo moje osobní telefonní číslo a můj osobní email ale pracovní.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radecekh 29. 8. 2016 16:05

Čemu říkáte peníze na rozvoj? Na co konkrétně je potřebujete? Pokud na něco fyzického, tak není problém, abyste tím fyzickým ručil investorovi. Pokud na služby, vykvákněte se, na jaké služby.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 8. 2016 16:07

bizs: A tvůj společník nemá nemovitost, kterou byste mohli ručit?
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 29. 8. 2016 16:22

A kolik teda realne pozadujes po investorovi?

Mimochodem, bezny zamestnanec funguje s minimalne "jednomesicnim oknem", ty pises, ze mas okno 4 mesice. Ale pokud mas byznys vice nez 4 mesice, tak mas prece pravidelny prijem (jen s tim rozdilem, ze ti porad ve vzduchu visi ty 4 mesice, ale i ty dostanes za 4 mesice zaplaceno).
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 16:31

radecekh píše:Čemu říkáte peníze na rozvoj? Na co konkrétně je potřebujete? Pokud na něco fyzického, tak není problém, abyste tím fyzickým ručil investorovi. Pokud na služby, vykvákněte se, na jaké služby.

Finance jdou na propagaci výrobků které propaguji.
Zatím to probíhalo pokus/omyl. Proto je zatím jen 239% z původní investované částky.
Nechal jsem si ale vytvořit statistický nástroj který je dělaný mě na míru.
Každý jeden banner či odkaz má svojí statistiku. Vždy se vyzkouší vše během delšího období a ponechá se ve funkčnosti jen to nejvýkonější a osvědčené.

-- 29. 8. 2016 16:34 --

S474N píše:A kolik teda realne pozadujes po investorovi?

Mimochodem, bezny zamestnanec funguje s minimalne "jednomesicnim oknem", ty pises, ze mas okno 4 mesice. Ale pokud mas byznys vice nez 4 mesice, tak mas prece pravidelny prijem (jen s tim rozdilem, ze ti porad ve vzduchu visi ty 4 mesice, ale i ty dostanes za 4 mesice zaplaceno).

Ano. kdybych nejak zazracne toto okno vymazal tak jsem happy a nepotrebuju investora. Prave , ze kdyz z vlastni rezervy musim vzit tuto castku na pokryti 4mesicu tak se mi ta castka nikdy nevrati pokud to okno 4mesicni nejak nezaplnim dalsima penezma. Je naprd nemit na propagaci vyrobku kdyz by to vydelalo dalsi penize..a realne se ten mesicni zisk mohl neustale zvetsovat. Takto akorat dokazu udrzovat tu propagaci co delam ted...uzivi me to...ale firma neroste. Potrebuju 200 tisic minimum. Mesicni prumerny prijem je nekde na 46tisicich. Investuju 20. 20stoji chod firmy a zase vygeneruju pouze 46+-.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 8. 2016 16:51

No, nevím, jestli tady někoho najdeš. Chceš ručit pouze směnkou - tedy bezcenným cárem papíru, pokud ti není co vzít (například nemovitost).
Od rodiny a přátel si půjčit nechceš, banka, kde bys bez problémů dostal úvěr kolem 10 % (někdy i méně) tě taky nezajímá.

Takže jediné, co se dozvíme, je nabídka na zhodnocení 100 % p.a..
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 8. 2016 16:54

Pujc si na zonky. ;-)
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2016 17:15

Nevím jestli je pan podnikatel zcela duševně zdravým jedincem.
Vůbec nechápu v čem by měl spočívat ten jeho zázračný byznys, ve kterém komunikuje jen elektoronicky. Ovšem vím, že na dobu 4 měsíců by mu prachy vykryla každá factoringová firma. Jediná co by chtěla, aby to měl nějak rozjetý. Což očividně nemá a mele tu dokola nesmysly.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 17:32

pokud jsi negramotný a nechápeš, že factoring mi vyřeší malou část problému..tak tě poprosím aby jsi si ty svoje výplody nechal pro sebe...
A nebo se nauč číst... taky možnost.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 8. 2016 18:12

A ten spolecnik taky nema majetek do zastavy? Dum, auto, neco? Kolik vubec chces? Desitky tisic nebo milion?
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 29. 8. 2016 18:29

O společníkovi se nikdo nebavil. To si někdo přiřadil toho společníka nějak automaticky.
200tisíc minimum. Což pokryje tu 4měsíční finanční mezeru. Čím více tím lépe samozřejmě. Vím co bych dělal i s milionem ale 200K je minimum.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 8. 2016 18:38

Dalsi osoba tak nejak vychazi z textu inzeratu a slova "naší" firmy.
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 8. 2016 00:04

Víš, kdybys napsal něco ve smyslu "jsem majitelem vratnepenize.cz" a sháním investora na rozšíření firmy, bude to vypadat jinak. Každý se může podívat, že tahle firma funguje a že skutečně vyplácí slíbené peníze. To bys možná sehnal i za lepších podmínek, než v bance.

Ale takhle? Neznámá firma, neznámý produkt, až podezřele vysoký slibovaný výnos, nulová záruka,... Nedokážu si představit duševně zdravého investora, který by do toho šel.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikicz 30. 8. 2016 10:57

bizs: dejme tomu, že mě to zajímá. Jak mi dáš nějaké podrobnější info o tobě a projektu?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Fantucci 30. 8. 2016 11:47

Konečně nějaký rozumný příspěvek. Místo zbytečného kritizování.
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 30. 8. 2016 12:05

100 000 Kc by se naslo, prosim o blizsi info
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 30. 8. 2016 13:06

Už jsem asi pochopil, o co jde. Poslední dobou mi chodí neustále několikrát denně spamy s odkazy na ad hoc vytvořené weby pro objednání vždycky jednoho produktu - vždycky velice užitečné zázračné produkty na zvětšení/zmenšení penisu, prsou, váhy, ejakulace, vlasů, antiradary, hračky, kabelčičky...

Protože to jsou všechno produkty z řady "must have", tak všechno, co proleze antispamovým filtrem hned objednávám, v případě množstevní slevy využiji i tu - úspěšný obchodník musí být odměněn. Ještě je tem 1 fígl - že to pořád posílají z měnících se adres a s náhodně generovanými jmény. Mně se tahle hra líbí, proto jim taky vždycky zadám příjemce a adresu náhodně.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 30. 8. 2016 13:56

mikicz píše:bizs: dejme tomu, že mě to zajímá. Jak mi dáš nějaké podrobnější info o tobě a projektu?

email či telefon

-- 30. 8. 2016 13:56 --

chnapka_cz píše:100 000 Kc by se naslo, prosim o blizsi info

stačí se ozvat na
bizs@bizs.cz nebo

-- 30. 8. 2016 13:59 --

xls píše:Už jsem asi pochopil, o co jde. Poslední dobou mi chodí neustále několikrát denně spamy s odkazy na ad hoc vytvořené weby pro objednání vždycky jednoho produktu - vždycky velice užitečné zázračné produkty na zvětšení/zmenšení penisu, prsou, váhy, ejakulace, vlasů, antiradary, hračky, kabelčičky...

Protože to jsou všechno produkty z řady "must have", tak všechno, co proleze antispamovým filtrem hned objednávám, v případě množstevní slevy využiji i tu - úspěšný obchodník musí být odměněn. Ještě je tem 1 fígl - že to pořád posílají z měnících se adres a s náhodně generovanými jmény. Mně se tahle hra líbí, proto jim taky vždycky zadám příjemce a adresu náhodně.

Každý má to "must have" v něčem jiném. Spamy nikomu neposílám. Prodávám z minisite na kterých jsou ukázky a recenze výrobků. Ty minisite akorát propaguju tak aby na nich byl traffic ale rozhodně ne formou emailingu.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 30. 8. 2016 14:19

Takže jsem to asi trefil. Jak jinak by se na ty minisite ten traffic dostal, že.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 8. 2016 15:56

Počkej, to mi poslední dobou chodí taky. Něco jako "ahoj, objevila (většinou je odesilatelkou žena) jsem tohle, co jsi nedávno sháněl" a k tomu odkaz. Nikdy jsem na to neklikal, ani mě nenapadlo, abych to kupoval.
Myslel jsem, že jde o omyl, chodí mi to na jednu takovou hodně obecnou adresu, takže tam často přistanou cizí maily.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 30. 8. 2016 16:00

Tohle je myslím něco jiného. Třeba poslední: mail s obrázkem a
"Maxatin - dosáhněte obrovský ejakulace a staňte se sexuálním bohem. Okamžité změny ve vašem životě. Nakonec, asi nejdůležitější předností našeho produktu, ve chvílích pohlavního styku, budete plně vědomi svých schopností, a tak získat podporu sebevědomí, které je nezbytné chvástání, že je něco, co dívka může okamžitě cítit, a to bude váš vztah bude nezapomenutelný."....

Kromě toho, že to obtěžuje, je vidět, že to připravoval nějaký negramotný de*il.

Hned jsem si toho balík objednal.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 30. 8. 2016 16:07

Nedělám marketing formou emailingu. Už jsem to psal.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 30. 8. 2016 16:33

Jasný, jen ty weby, na který jsou v těch mailech odkazy.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 30. 8. 2016 17:31

Ještě jednou pro negramotné s IQ 50. V mém Affiliate marketingu nejsou vůbec použity emaily k propagaci výrobků.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rafael58 30. 8. 2016 18:27

A k čemu jsou emaily použity?
rafael58
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 30. 8. 2016 18:39

Maximálně tak k odeslání faktury odběratelům. K propagaci používány nejsou.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bizs 2. 9. 2016 15:26

Updatovaná verze textu:

Hledám investora za účelem expanze zaběhlé české firmy, která se zabývá affiliate marketingem.
Projekt momentálně generuje 239% vkladu za rok. Díky nově vyvinutému analytickému systému na zakázku lze ale dosáhnout mnohem vyšších výdělků z nových investic.
Rád bych stihl expanzi firmy před vánoci jakožto hlavní prodejní sezónou v roce. Již teď jsou čísla velmi pěkná a napovídají, že vánoce budou veleúspěšná.
Data z fakturačního systému k 31.8.2016 s prokazatelnými výsledky k nahlédnutí zde: http://i.imgur.com/GG7CMB4.jpg (Pravost lze dokázat výpisem z banky)

bizs@bizs.cz
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bizs 5. 10. 2016 09:12

Aktualni info:
potrebuju dohromady 200tisic.
Uz mam peclive vybrane kampane co o vanocich nejvice pojedou.
Mozno investovat i po 50tisicich.
Prijem z vanoc 1-3,5M.
bizs@bizs.cz / +420727876957
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod osobne2 5. 10. 2016 17:56

A co vubec prodavas?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod MOJE JMÉNO 6. 10. 2016 05:40

A zkusil jsi přesvědčit riskmanažery v Zonky.cz ?
MOJE JMÉNO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mrusnok 6. 10. 2016 12:20

Neznáme VAŠE JMÉNO.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod X123 6. 10. 2016 13:29

Docela solidní zoufalost:

https://goo.gl/UKU1hO
X123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bizs 6. 10. 2016 18:04

osobne2 píše:A co vubec prodavas?

cokoliv co v affilu prodat jde.
O vánocích pojedou nejvíc půjčky.
Na jedné kampani na půjčky jsem z 4300 udělal 44100.(období květen až září)
Chci o vánocích udělat 7 nejznáměnších půjčkovek co v česku je a mají affil.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod osobne2 6. 10. 2016 19:27

Kdyz nabizis pujcky, muzes vlastne pujcku zprostredkovat i sobe a investory nepotrebujes.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 7. 10. 2016 11:51

krasna logika. az na to, ze ja zadne pujcky nenabizim. Kdybys vedel co je affiliate marketing tak bych vedel, ze ja nenabizim vubec nic. Ja vkladam bannery na stranky. Nejsem zadny zprostredkovat co s nekym podepisuje smlouvy a ma pravo dat pujcku kazdemu...
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 7. 10. 2016 13:13

A kliknout na ten svůj baner a vyřídit si půjčku (za mnohem méně, než nám nabízíš tady) nemůžeš proč? Z dobrosrdečnosti, protože se chceš o zisk podělit?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 10. 2016 13:27

Takhle - mám 200 tisíc. Zajímalo by mě jak to přesně uděláš, že z nich bude dvojnásobek? Jak se zvedne tvá produktivita, že z prodeje přes banery najednou vytěžíš o tolik více, že za to dokážeš zaplatit úvěr? Budeš pracovat dvakrát tak déle (na to peníze ale nepotřebuješ?) nebo začneš umístňovat dvakrát tolik banerů (na to taky ne?)... Nebo na zaměstnáš další lidi (jak zajistíš že si nevezmou know-how a nezačnou to dělat sami?) :hm

Píšeš, že hledáš investora - ale co mu za to nabízíš? Já vidím jen, že chceš peníze půjčit a "investorovi" je pak jen "vrátit" - pak ale nehledáš investora, ale věřitele... :hm Co podíl na zisku, kapitálovou účast ve společnosti?
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 7. 10. 2016 13:48

Pokud má někdo něco fungujícího, tak než věnovat tolik úsilí shánění 200 tísíc, tak je snadnější si ty peníze tím byznysem vydělat. Kromě toho, že banky všude cpou peníze horem dolem, takže půjčit si pár set tisíc by byla otázka chvilky. Pokud to člověk nedělá, tak v tom musí být nějaký zádrhel.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 7. 10. 2016 15:00

Přesně, kdyby točil peníze téměř v jakékoliv bance, tak tam předschválenou nabídku na těch 200 tisíc má raz dva. A s úrokem klidně pod 10 % p.a. Bez nutnosti dokládat příjmy.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 10. 2016 15:53

Protoze kdyz si pujci, bude je muset vratit. Kdyz najde investora, v pripade neuspechu proste sorry nevyslo to a nazdar.
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 7. 10. 2016 16:05

V tomto vláknu výše psal, že by "mohl ručit směnkou". Tu směnku by taky "musel" zaplatit. Rozdíl mezi tím a nezajištěným úvěrem od banky nevidím.
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod bizs 7. 10. 2016 16:14

Mrusnok píše:Přesně, kdyby točil peníze téměř v jakékoliv bance, tak tam předschválenou nabídku na těch 200 tisíc má raz dva. A s úrokem klidně pod 10 % p.a. Bez nutnosti dokládat příjmy.

kéž by to tak bylo. Točil jsem už ve dvou bankách, ale na podnikatelských účtech. Jako podnikateli mi nedají nic. Můžu protočit kolik chci ale nabídku jsem od banky nedostal ani jednu.
Když jsem potřeboval auto, tak jsem u škofinu doložil výpis z účtu a schválený to bylo za 10min a odjížděl jsem s novým autem. Bohužel takhle banky nefungují. Banky i nebankovní chtějí vždy buď poplatek předem nebo zástavu nemovitostí.
bizs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mrusnok 7. 10. 2016 16:36

Tak jste to měl točit na běžným účtu. Já to takhle točil ještě jako studentík v mBance v době, kdy jsem neměl stálý příjem a přeposílal jsem peníze ze spořícího konta ING Banky na běžný účet v mBance tam a zpátky a získal jsem takto kreditku. A ještě jsem tam měl nabídku na spotřebák na těch cca 200 tisíc. :D
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 7. 10. 2016 17:20

Tihle duševně postižení lidé mě fascinují. Jakým způsobem a jak dlouho jsou schopni ten svůj nesmysl cpát ostatním.
Kriste pane, 1. příspěvek vlákna je z 28.8.16. To jsi nechytil ani jednoho hejla? :)) I když máš inzerci v médiích typu anonce? :)) Budeš muset své prosby začít směřovat jinam, respektive přeorientovat se na smysluplnější druh lidské činnosti.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 7. 10. 2016 18:14

Fakt bych zkusil Zonky. 200tis. tam máte do 24 hodin sehnané, dáte jim jen 20% p.a. a všichni budou spokojení. Jednoznačně win-win.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 8. 10. 2016 00:50

Jo, zkuste Zonky. Ono bude dost těch dohrobuspořílků, kteří budou potřebovat "umisťovat volné prostředky". :D
Mrusnok
Diskutér

Odeslat příspěvekod Greny 11. 10. 2016 14:31

Ale on do Zonky nepůjde, protože by to po něm pak vymáhali :-D tohle vlákno s velkým zaujetí pozoruji od začátku a upřímně doufám, že se žádný "makovec" nechytne, protože tohle není investice, ale sponzoring a v tom je podstatný rozdíl :-)
Greny
Návštěvník