Bitcoin - vyplatí se do něj investovat?

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 11. 1. 2021 19:23

Koukam zacinaj se ruzne napric internem ukazovat lidi s prispevkama XRP, kdyz jsem ho kupoval nekdy 2 - 3 roky zpet netusil bych ze ziska postupne takovou popularitu :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod termistor 2. 2. 2021 22:28

Poraďte mi prosím - uvažuji trochu zkusit kryptoměny. Z recenzí se mi líbila burza Binance. Tam nejlevněji pošlu peníze přes SEPA platbu. Jak ji co nejlevněji udělat ? Projít si kurzy bank (mám více účtů). Nebo nějaký ten Revolut a podobné ? co doporučíte ?
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ddaveid 3. 2. 2021 11:00

SEPA platby z Revolutu do Coinbase chodí bez problémů.
ddaveid
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 3. 2. 2021 11:03

pokud jde o částku do limitu 25 tisíc měsíčně (aby směna na revolutu byla i v bezplatném tarifu zdarma), tak klidně pošli z revolutu ... přesun směrem z revolutu na binance je v podstatě ihned, naopak potom výběr z binance na revolut je také velmi rychlý, ale o víkendu nefunguje
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod termistor 3. 2. 2021 12:15

A kde je nejvyhodnejsi kurz? Revolut nebo neco jineho?
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 3. 2. 2021 12:16

termistor píše:Poraďte mi prosím - uvažuji trochu zkusit kryptoměny. Z recenzí se mi líbila burza Binance. Tam nejlevněji pošlu peníze přes SEPA platbu. Jak ji co nejlevněji udělat ? Projít si kurzy bank (mám více účtů). Nebo nějaký ten Revolut a podobné ? co doporučíte ?


Jaky objem transakce uvazujes?
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod termistor 3. 2. 2021 13:36

Zatím tak 30-50 tisic kč behem 1-3 měsíců
termistor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlsal 3. 2. 2021 13:36

Kolik bitcoinu přidat do portfolia ?

Podle článku je ideální přidat k tradičnímu portfoliu 60/40 1% až 2,5% bitcoinu. Při stejné volatilitě se výnos portfolia mírně zvýší. Tj. na každý milion portfolia složeného z akcií a dluhopisu dát 10 až 25 tis. Kč do bitcoinu. :-)
mlsal
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 3. 2. 2021 21:42

Zalezi, jak odvazny si. Jsou ale lepsi altcoiny pro spekulaci.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirecBA 3. 2. 2021 21:58

len treba chytit ten spravny , osobne chytim vacsinou ten nespravny, co v lepsom pripade len stagnuje :) , pripadne vyleti hned potom, ako sa presuniem na nieco ine
MirecBA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mimonik 3. 2. 2021 22:13

Tak ono to neni o tom nahodne vybrat nejaky coin, musi to davat smysl i tecnhologicky, aby se to chytlo a lidi to chteli kupovat.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirecBA 4. 2. 2021 10:52

dla toho ako to na coinbase skace tak mam pocit, ze ide len o loteriu ci sa trafis do toho, kde prave niekto narve xxx milionov a ono to na chvilu vyleti, aktualne UMA +130% behom dna a to este nieje nic extra, take ZRX v lete tiez spravilo za opar dni snad 300% na chvilu a zase padlo. To su proste spekulacie a jry bohatsich niekam naliat, pockat a potom vyliat , aspon tatko to zatial vypada . ETH a BTC ide trochu inak
MirecBA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tmx643 8. 2. 2021 14:48

Tak odhaleno, ten, kdo táhl Bitcoin nahoru, byla Tesla. Ale tedy růst ceny v reakci na to byl nižší, než když si Elon dal do statusu #bitcoin. :D
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 8. 2. 2021 15:08

On se ten jeho status dost přeceňuje.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 2. 2021 17:25

ono nabalovanie funguje len ked nieco rastie a pada, idealny pad je aspon o 40%
v podstate cista manipulacia, niekde tie natlacene bankovky natlacit treba
MirecBA
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků