Bitcoin - vyplatí se do něj investovat?

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alouard 28. 10. 2019 21:28

OK, díky za info. Počkám, až opadne nadšení a zkusím něco nakoupit :-)
alouard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 28. 10. 2019 22:56

Pristi rok bude dno 2500, 3000 USD :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsln 31. 10. 2019 17:47

vpe píše:Pristi rok bude dno 2500, 3000 USD :-)

To snad ne :D

Btw. co teprve takovej Bitcoin PRO ! Má to být jakási platforma na vydělávání peněz prostřednictvím kryptoměn, do které údajně investoval i Petr Kellner a jejíž existenci "propálil" v rozhovoru pro ČT24 - https://investplus.cz/investice/bitcoin ... r-kellner/ Už jsem málem rozbil prasátko s úsporama :D
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 4. 11. 2019 10:28

vpe píše:Pristi rok bude dno 2500, 3000 USD :-)

Pristi rok bude dno 25000, 30000 USD :-)
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav 1. 18. 11. 2019 12:21

Onecoin = podvod Ponziho schéma = Ruja Ignatova s tim okradla lidi o 4 miliardy dolaru :)
V Oxfordu vysoce studovaná Bulharka Ruja Ignatova (39 let) si zalozila v Londýne svou vlastní kryptomenu Onecoin.
Milion hlupáku z celého sveta vrazil online do toho hnoje :) 4 miliardy dolaru.
Ale Ruja Ignatova zmizela se 4 miliardami dolaru a od ríjna 2017 ji hledá FBI.
Její bratr Konstantin Ignatov byl zatcen kvuli cetným podvodum v New Yorku a hrozí mu mnoho let vezení.

A dnes zas zakládají 3 chlapci v Hamburgu svoji novou kryptomenu Tixl, aby taky zbohatli na hlupácích.
Přílohy
Ruja-Ignatova.jpg
Ruja Ignatova
Ruja-Ignatova.jpg (7.22 ) Zobrazeno 11811 krát
Ladislav 1.
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ulmra 19. 11. 2019 20:11

A proč to píšete do vlákna o Bitcoinu? :-D
Daně jsou výpalné, které platíme za to, že se nám nepodařilo vytvořit civilizovanou společnost.
Ulmra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rufss 19. 11. 2019 20:13

Coin jako coin.
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sirius1983 20. 11. 2019 15:58

No to teda rozhodne :)
sirius1983
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsln 21. 11. 2019 18:22

Někdo ukradne 4 miliardy doláčů a nechytnou ho, a tady borec se nechá zavřít na 9 let za ušmudlanejch 20 mio Kč, který ukradl v Bitcoinech drogovým kartelům a podobné "havěti" - https://www.idnes.cz/brno/zpravy/soud-p ... pravy_krut .
Jó, svět je nespravedlivej :)
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 22. 11. 2019 18:41

Kazdy den vznike X shitcoinu a Y shitcoinu zanikne. Proc tu resime nejaky Onecoin?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ulmra 22. 11. 2019 20:28

Protože to plebs nerozlišuje. Všechno, co končí na -coin je pro ně jako znamení ďábla. :-D
Daně jsou výpalné, které platíme za to, že se nám nepodařilo vytvořit civilizovanou společnost.
Ulmra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 28. 11. 2019 00:54

tomsln píše:
vpe píše:Pristi rok bude dno 2500, 3000 USD :-)

To snad ne :D

Btw. co teprve takovej Bitcoin PRO ! Má to být jakási platforma na vydělávání peněz prostřednictvím kryptoměn, do které údajně investoval i Petr Kellner a jejíž existenci "propálil" v rozhovoru pro ČT24 - https://investplus.cz/investice/bitcoin ... r-kellner/ Už jsem málem rozbil prasátko s úsporama :D


Ale ano, uvidis :-)

-- 28. 11. 2019 01:04 --

tomsln píše:Někdo ukradne 4 miliardy doláčů a nechytnou ho, a tady borec se nechá zavřít na 9 let za ušmudlanejch 20 mio Kč, který ukradl v Bitcoinech drogovým kartelům a podobné "havěti" - https://www.idnes.cz/brno/zpravy/soud-p ... pravy_krut .
Jó, svět je nespravedlivej :)


Naivka, evidentne neumel prat.

Jan Daněk: Po asi tři čtvrtě roce jsme u něj udělali domovní prohlídku - zabavili jsme telefony a počítače. V té době ten člověk, kterému je necelých 30 let, pohádkově zbohatl. Koupil si nový dům, auta, luxusní vybavení a také velmi drahé počítače. Po nějaké době jsme došli k tomu, že to je skutečně on. Letos v dubnu jsme u něj udělali další kolo prohlídek a zajistili majetek v hodnotě zhruba 20 milionů korun. K němu se dostal tak, že přes účty v zahraničí propíral bitcoiny na reálné peníze.
Zdroj: https://www.idnes.cz/brno/zpravy/bitcoi ... pravy_krut
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajman71 24. 1. 2020 01:46

Dalsi pomerne zajimava moznost na vyzkouseni kryptomen s bonusem 30 euro pri zalozeni je nemecke Bitwala.

Ziskate zaroven zdarma ucet se DE IBANem u SolarisBank (normalne clen pojisteni vkladu) a muzete si take zdarma pozadat o platebni kartu, ktera umoznuje platby rovnez z krypto penezenky.

Jinak funguje podobne jako vetsina kryptopenezenek, jen zatim obchoduje a umoznuje platby v BTC a ETH (jen mobilni app).

Cely proces je tak nejak nemecky dukladny a overeni pres videohovor je pomerne zdlouhave a v anglictine nebo nemcite (doporucuji resit od 22 do 24 hodiny).

Postup pro ziskani 30 eur bonusu (plati do 13. unora) je nasledujici:

1) Registrace na Bitwala. Pri registraci pres muj odkaz: https://app.bitwala.com/r/wenQol5E nabizim polovinu odmeny za doporuceni. Po pripsani me kontaktuje soukromou zpravou.
2) Dokonceni registrace videohovorem. Doporucuji delat na telefonu nebo tabletu s ohledem na kvalitu kamery.
3) Zalozeni kryptopenezenky (BTC nebo ETH). Po zalozeni se objevi zprava o naroku na bonus.
4) Do 15-ti dnu bude na Bitwala bankovni ucet pripsan bonus ktery je mozne vybrat pripadne prevodem.
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 1. 2020 21:40

Kajman: po jake dobe zareagoval operator v te overovaci appce?
Zkousel jsem to nekolikrat, tak 10min cekat a nic. Pak jsem to vcera nechal cekat a pracoval na svych vecech. Po cca hodine se ozval operator (malem jsem si ho nevsiml, uz jsem necekal ze to nekdo prijme). Nicmene ceskou obcanku mi neuznal (prestoze pisou ze staci ID) a pas jsem pri se nemel. No jestli jsou takhle vytizeni porad tak dalsi hodinu uz se mi cekat nechce. Jo bylo to po 22h.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajman71 31. 1. 2020 00:45

@taylor729: to cekani je asi nejvetsi opruz toho vseho. Poprve jsem mel docela kliku protoze jsem volal cca 23.40 (ale to jsem jeste nevedel o tech casech) a operator to zvednul ihned...overoval jsem normalne ceskou obcankou, takze nechapu kde maji problem...chteli ruzne pohybovat dokladem aby byl videt hologram apod. (proste nemecka dukladnost) a ze jako vsechno ok a pak mi druhy den prijde, ze ucet zablokovan protoze neprosel 2nd level kontrolou kvuli tomu hologramu
Tak jsem volal znovu. Pres den to asi nema smysl, ikdyz tu hodinu jsem ani nevydrzel. Po 22. uz to bylo lepsi...cekani cca 15 minut. Cim bliz pulnoci, tak to asi bude jednodussi...Na podruhe to uz proslo...opet s obcankou.
Par znamych se rovnez registrovalo a nejlepsi kolem 23. hodiny. Chce to mit trochu strpeni nebo kliku.

Po kompletni registraci je treba jeste zalozit kryptopenezenku. Pri prihlasovani vzdy chodi sms kod.

Pripsani 30 euro je rychlejsi nez tech 15 dni...stihnou to i za tyden.

Karta, ktera je nabizena na vyzadani, nevypada uplne spatne (tedy pokud jsou zdroje v EUR). Kurz EUR/cizi mena by mel byt ciste Mastercard. Ale jeste jsem to podrobneji nezkoumal ani nezadal.
kajman71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků