Martin Kopáček zkušenosti

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jonas1983 6. 6. 2019 09:52

Zdravím na fóru,

delší dobu sleduji opčního tradera Martina Kopáčka a jeho prezentované výsledky se mi zdají podezřele růžové. Jeho FB profil je až podezřele vychloubačný a nikde nemůžu najít ani důkazy, že je to 100% pravda, ale ani žádnou "špínu"... Má s ním vůbec někdo zkušenosti? Není to jen takový ten "trader", který vydělává jen prodeji školení?

Finakademie - https://finakademie.cz/author/martinkopacek/
Facebook "Martin Kopáček Opce" - https://www.facebook.com/martin.kopacek.opce

Díky na názor,
Jonáš
Jonas1983
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kvinto 6. 6. 2019 10:23

Ahoj,

neabsolvoval jsem kurz, tak nemohu úplně posoudit. Prý maže negativní zprávy. Zkus si najít hvězdy burzy nebo forex radilci na facebooku, tam je něco k němu.

Kvinto
Kvinto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Monostatos 7. 6. 2019 20:37

Jasny hochstapler
Monostatos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 7. 6. 2019 21:26

Rozhodne nedoporucuji, velmi spatna zkusenost.
chnapka_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod unihoxis 8. 6. 2019 10:35

Jeho sdílené výsledky nemůžu posoudit, jako asi nikdo, nevidíme do jeho účtu.
Můžu jen posoudit nabízené kurzy. Jakožto absolvent skoro všech jeho kurzů můžu říct, že je to super základ pro vstup na burzu s vlastním kapitálem.
Neřekne vám sice svatej grál, ale ani vám ho neslibuje. V lekcích naučí a vysvětlí základy, abyste věděli co děláte a měli nějakej základní rozhled. Osobně jsem začal komoditama pana Pecha, přes komoditní spready pana Horkého, akcie Waltera (ty mi osobně přijdou jako nejslabší) a teď dělám opce od Kopáčka.
Jasně, marketing z pláže je dost na hraně, ale nikde vám neslibuje miliony za první měsíc, jako v zahraničí. Jen nabízí základy k nějaké vaší budoucí cestě
unihoxis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod termistor 8. 6. 2019 10:52

rozhodně nedoporučuju
termistor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pan.Stepan 8. 6. 2019 11:50

unihoxis píše:Můžu jen posoudit nabízené kurzy. Jakožto absolvent skoro všech jeho kurzů můžu říct, že je to super základ pro vstup na burzu s vlastním kapitálem. Neřekne vám sice svatej grál, ale ani vám ho neslibuje. V lekcích naučí a vysvětlí základy, abyste věděli co děláte a měli nějakej základní rozhled.

Pod tohle se můžu podepsat. Pokud chcete získat základní přehled (opce, komodity,spready), tak je možný zkouknout ty kurzy zdarma a uděláte si obrázek... pro někoho, kdo má problémy s angličtinou, to může být cesta načerpání základních znalostí. Samozřejmě je to marketing, aby se pár duší chytlo na placenou variantu kurzu.

Do těch placených kurzů bych nešel, protože mám pocit, že pánové spíše prodávají kurzy, než aby bylo jejich hlavním byznysem vydělávání na burze. Stačí si položit otázku, jestli úspěšný trader/obchodník bude trávit čas nějakým kurzem? Ne, že by se nechtěl podělit o znalosti - tady bych i věřil tomu, že v tak velkém objemu to není konkurenční byznys - ale spíše o to, že když budu vydělávat peníze na burze, budu si vážit svého času a nebudu mít potřebu dělat nějaký kurzy, který mě stojí čas (to raději budu jezdit na motorce nebo se válet u moře). Samozřejmě, pokud "dělání kurzů" není můj hlavní zdroj obživy :D
Pan.Stepan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 8. 6. 2019 14:36

Kdo umí - umí, kdo neumí - ten učí.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 8. 6. 2019 15:51

A nejspis tim vydela vic, nez ten co umi, protoze na hlupacich se vydelava nejvic. To je jak banky, take vedi, ze se vydela vic na investorech nez na investicich.
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 8. 6. 2019 19:50

A co vlastně očekáváš za odpověd?
Jaké máš investiční zkušenosti a trading?
Kolik už jsi koupil a přečetl knížek o investování či obchodování?

V kursu dostaneš kvalitní info a praktické zkušenosti náhled pod ruce obchodníků. Můžu doporučit. Kurs je v češtině a cena je podle mě ok. Dají se pořídit podstatně dražší s méně info. Zvýšíš své skills a příležitost přeje připraveným.
Ale je to jako např. v kursu angličtiny, je dost na tobě jak rychle a co se naučíš a jak to nakonec použiješ. Pokud očekáváš, jak pečená holoubátka sama padají do otevřené pusy, tak to asi budeš na špatné adrese (stejně jako všude).
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakaJePravda 29. 6. 2019 19:54

Ahoj kluci, nedalo mi to a trošku jsem se podíval na obchody MK. On nemá potřebu ani obchodovat. Jeho pěkně zpracované marketingové kurzy jsou výborné. V podstatě ta samá omáčka dokola a pokud za to máte pěkný balík, tak ok. WHY NOT?

Btw: Sleduji toho lucifera již pěkně dlouho a jednou přijde doufám moment, kdy se mi to podaří všechno dále sepsat a zviditelnit. Ten marketing je super že jo? Milinové prázdniny, milionový důchod, milion za rok ani nemrkneš, milion na smrt..k popukání :D :D

Omáčka tu dokážu pochopit, tu prodává kde kdo, ale tvl.. nepotkal jsem nikoho kdo by jeho systém obchodoval v zisku a to se pohybuji v hodně úzkém prostředí traderů a opčních obchodníku! Jeho obchody jsou nakreslené ve Photoshopu a neobjevují se ani na v trhu o čemž vypovídá celá moje stránka.. důkazů, že jsou to fake obchody je tam opravdu dost.

Mrkněte na stránku, kdo je schopný si dokáže obchody sám vyhledat a pochopit. Jsou tam i další recenze.. jo a kontakt na mě tam taky máte, pro ty línější :D jakajepravda@email.cz

https://finakademie-martin-kopacek-recenze.webnode.cz/

JakáJePravda :))
JakaJePravda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MildaX 1. 7. 2019 21:56

No pokud se jedná o fake obchody, které si musí školitel vymyslet, aby svůj kurz vůbec prodal, pak je to nejen podvod, ale hlavně to vypovídá o jeho traderských schopnostech a dovednostech. Vypovídá to, že není dobrý trader a někomu takovému chcete platit za kurz? To dokonce devalvuje hodnotu těch obecných zdarma kurzů. :-)
Podobných "odborníků" je internet plný. Slibují jak tě naučí vydělávat peníze, protože mají svůj vydřený geniální systém, ale v lepším případě jen prodají kurz, v horším případě tě oberou o peníze víc.
Pamatuje si někdo Borise Gordona Vostrého, nebo WSM robot Jiřího Kubíčka? To byli podvodníci.
Martin Kopáček ale vypadá jen jako další z dlouhé řady infopodnikatelů, který sice neprodává úžasné "emoční rovnice", nebo návod na štěstí, neobjeví ve vás vaše pravé mužství, ale prodává návod jak zbohadnout tradingem. :-(
MildaX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xxiro 3. 7. 2019 07:10

Mě by zajímalo, jestli je tady v českém rybníčku nějaký seriozní trader, který má výsledky, a dělá kurzy? Sám za sebe kdybych byl úspěšným traderem na plný úvazek, tak bych se nechtěl zabývat děláním nějakých kurzů a mít s tím jen starosti, kdy by mě ostatní otravovali s tím že se jim nedaří odchody nebo potřebují nějaký typ atd. Radši bych se věnoval svému řemeslu.

Tihle obchodníci neobchodují na burze, ale prodávají kurzy, takže jim stačí jednou za pár měsíců udělat školení, na který se přihlásí dost lidí, shrábnout prachy, odjet na dovolenou k moři, udělat si tam pár selfíček a udělat si tak reklamu na vlastní úspěch, i když mi tu dovolenou nezaplatilo vlastní obchodování. Jeden čas mi YouTube neustále vyskakovala reklama na nějakého Kovaříka, bylo to strašně otravné, řekl bych, že to bude podobný případ.
xxiro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vejnis 7. 7. 2019 16:45

Zkus Jakub Kovařík (ne Dominik) - opcezive.cz
Jsem členem jeho skupiny pár let. Musím uznat, že dělá vše transparentně - analýzi ziskových i ztrátových obchodů, real výpisy brokera, atd. Snaží se i o online pomoc (chat, skype), párkrát jsem s ním něco diskutoval, ze začátku dobrý, teď nevím. Otázka jak to při takovém počtu studentů dává. Komentuje aktuální tržní nastavení, občas napíše i alert (nebo minimálně zahlásí vstup s odstupem několika hodin).
Dle mého to je akutálně jedno z nějpších co tu aktuálně je ;)
vejnis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxiro 8. 7. 2019 20:16

9990 za "mentoring". To je skoro zadarmo. No, myslím, že tuhle možnost na pohádkovou budoucnost tentokrát nechám projít okolo. Nejsem dost bohatý na to, abych si kupoval "levné" věci.
xxiro
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků