Komerční Banka Societe Generale

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod gotesák 18. 11. 2020 11:43

Prodána polovina pozice za 581,-. Myslím , že čekat , jestli milostivě pustí dividendu s výnosem 21% po odečtení poplatků opravdu nemusím.
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Diskutér

Odeslat příspěvekod aaischa 18. 11. 2020 12:03

Uvidime po Vánocích, třeba to zas teoretická 3.vlna sundá dolu a zas dobře nakoupíš :)
aaischa
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 18. 11. 2020 19:17

gotesák píše:Prodána polovina pozice za 581,-. Myslím , že čekat , jestli milostivě pustí dividendu s výnosem 21% po odečtení poplatků opravdu nemusím.

To ses ukvapil, dneska to vylezlo ještě o 6 Kč. Ale souhlasím, byl by hřích to neotočit s takovým ziskem.

Copak naše legenda s nakoupeným tabákem, pořád čeká na další rok a mrzkou dividendu?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 18. 11. 2020 20:11

Já si radši počkám na divi a další růst, stejně není moc kam peníze cpát.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod fffff 18. 11. 2020 21:39

Přesně, když prodat, tak až po třech letech bez daně.
fffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fantucci 18. 11. 2020 23:49

Mam tam taky slusny zisk, ale prodej zvazim az pri cene nad 700, - . Pokud to zase spadne, prikoupim.
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 19. 11. 2020 13:41

Do te doby se to jeste nekolikrat otoci. Ceny kolisaji, ze se da udelat v prubehu dne i dvakrat otocka po 1,5%.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod jednadva 19. 11. 2020 13:47

Jojo, v absolutní hodnotě. :)
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 20. 11. 2020 09:28

octaviampi píše:Do te doby se to jeste nekolikrat otoci. Ceny kolisaji, ze se da udelat v prubehu dne i dvakrat otocka po 1,5%.

Tak tyhle hry nehraji. Jinak kde se da koupit ta kristalova koule? :)
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 21. 11. 2020 17:06

Ted uz nikde, rodinne dedictvi :-) V principu je na kristalovou kouli oboje - vira v dosazeni hranice 700Kc i rozkolisanost ceny. V posledni dobe mne prijde, ze na Degiru ty akcie snad ani nejsou. Za posledni tri tydny jsem chytl nekolikrat dno i vrchol. Pri mych "lotech" mne prijde, ze nekomu slouzim jako vhodny nastroj pro manipulaci s cenou.
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránka