Trading212 UK - zadarmo 1 akcii, jejíž hodnota činí max.100€

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod piotreq86 11. 2. 2020 23:30

Trading 212 je londýnská společnost z oboru finančních technologií, která nabízela jako první ve Velké Británii a zbylé části Evropy službu dovolující obchodovat s akciemi s nulovou provizí, což poskytlo milionům lidí snadný přístup na burzu.

Mobilní aplikace Trading 212 si uživatelé stáhli už více než 14 milionkrát, což ji činí jednou z nejpopulárnějších obchodních aplikací na světě.

V rámci akce na start dostáváme po registraci z doporučujícího odkazu zcela zadarmo 1 akcii, jejíž hodnota činí maximálně 100 €. Obdrženou akcii můžeme prodat po 3 dnech, kdežto hodnotu z jejího prodeje si budeme moci bez potíží vyplatit po 30 dnech od data obdržení bonusu a můžeme účet na portálu uzavřít, nebo můžeme investovat dále. Můžeme zvát známé a získat díky tomu maximálně 20 dalších akcií.

První bezplatnou akcii můžete získat, když využijete mou pozvánku. Při registraci otevíráme konto CFD a Invest.

Doporučující odkaz níže:

http://www.trading212.com/invite/FMADgrwI

Otevíráme-li výše uvedený odkaz na chytrém telefonu, tak se dostaneme do obchodu Google Play nebo AppStore, abychom si nainstalovali aplikaci, tak instalaci provádíme rovnou z toho odkazu. Neinstalujeme aplikaci na čisto, že teprve pak přijdeme z odkazu, protože pak by se neuplatnilo to doporučení.
Až se zaregistrujeme, tak je třeba provést ověření totožnosti (průkaz totožnosti + potvrzení o pobytu) a následně převést min. 1 € na účet Invest.
Bezplatnou akcii obdržíme během 1 pracovního dne po ověření a dobití konta minimální částkou.

Já jsem dostal 1 akcii AMD v hodnotě přes 43 €.

Obrázek

Níže potvrzení o první výplatě:

Obrázek

(mBank, polské měny, jsem z Polska)

Podrobné podmínky akce:
https://www.trading212.com/en/Invite-a-Friend-Terms

Využijte toho!
piotreq86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom brava 11. 2. 2020 23:58

niedozwolone na terenie Czech pane Piotrze!
1. Qualifying Requirements
To qualify for this Promotion all of the following conditions must be met:

You and Your Referral have to be residents of one of the following countries:
The United Kingdom, France, Germany, The Netherlands or Poland.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod piotreq86 12. 2. 2020 01:22

Promiňte. Nevšiml jsem si.
Můžete odstranit.
piotreq86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 18. 7. 2020 13:46

Asi nechci zakládat nové téma na tohoto obchodníka, když zde existuje toto vlákno. Líbí se mi možnost, že si lze otevřít zadarmo investiční účet bez poplatků

https://www.trading212.com/en/Free-Stock-Trading

https://www.trading212.com/en/Trading-Conditions

ale zdá se mi to až moc podezřelé. Nikde jsem nenašel poplatek a pořádný ceník. Dále nemám nastudováno, jak je to s držením vlastnictví v případě Invest účtu (reálné akcie/ETF). Zda jsou psané na brokera, nebo přímo na klienta.

Nemáte zkušenost s tímto brokerem?

Vypadá to, že primárně se zajímá o CFD, ale mě přijde zajímavý spíš ten účet bez CFD. Předpokládám, že kdyby tam nebyl háček, tak krom Lynx, Degira se tu doporučují i jiní brokeři.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 20. 7. 2020 17:59

Super, takže další použitelný evropský bezpoplatkový broker, v únoru ještě nepodporovali české rezidenty, teď už jo tímpádem moc uživatelů/zkušeností z Ceska asi ještě nebude. U T212 je transparentně odděleno na samostatných účtech držení akcií na INVEST a CFD (ne jako u eToro, kde je to mix na multiúčtu). K ideálu chybí multiměna, aby člověka nepožraly converzní fees (akt. prý jsou 0,015% dle info na komunitním foru, na ofiko webu taky k tomu nemůžu nic najít) prý mají do konce roku multiměnu zavést, ted nutno při zakládání obch. účtu zvolit jednu měnu USD/EUR/CZK a tu už nelze později změnit. Pohodové nabíjení/vybíjení účtu kartou bez poplatku (tady poráží eToro, které má za výběr 5USD) + 8WBEN (snížený tax na US tituly) evidentně podporujou - když jsem si simuloval zřízení účtu a vyskočilo odsouhlasení 8WBEN v posledním kroku (nevím jistě, ale eToro asi 8WBEN nepodporuje).

Uvidím, kolika mým akcií se reálně dotkne změna zdanění vybr. US akcií/ADR u Degiro z 15 na 30% a kdyžtak ke konci roku přejdu se všemi dotčenými na Trading212. Jen tak dál a houšT
tom brava
Diskutér