Trading212 UK - zadarmo 1 akcii, jejíž hodnota činí max.100€

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Chaki 15. 1. 2021 10:46

Já mám CZK ale i tak je třeba poslat na účet v UK takže žádná Sepa platba nýbrž mastný Swift - min 100 kč v Airbank. Bádám nad tím jak to udělat levně... :(
Chaki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stileth 15. 1. 2021 11:28

Aktualne tam pro uzivatele z EU neni moznost jak tam dostat penize levne ci zdarma. UK klienti muzou vyuzit open banking a propojit se primo na jejich bankovni ucet.
Pro EU klienty pracuji na reseni tohoto problemu a meli by to predstavit v nejblizsich mesicich.
A pokud vim tak T212 nema CZK pouze USD/EUR/GBP?
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 1. 2021 15:16

Účet u T212 mám v EUR a prostředky lze zasílat obyčejnou SEPA platbou (i po 1. lednu 2012 - UK zůstalo nadále členem SEPA area, jediné co má právo banka odesílatele požadovat navíc vůči převodu do jiných zemí EHP, než doposud je BIC/SWIFT kód banky příjemce a adresu odesílatele: https://www.europeanpaymentscouncil.eu/ ... ion-period), žádný konkrétní účet či banku při zakládání uvádět, co si vzpomínám, nebylo třeba, platby odesílám z N26...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Stileth 15. 1. 2021 16:53

Njn, jenze ja mam USD ucet a @Chaki zda se v CZK, takze SEPA nam je naprd.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fyluta84 18. 1. 2021 15:31

Účet již podporuje CZK... a já tam hrnu peníze pres kartu, ale i u převodu vidím CZK...

tak nevím, kde máte problém, navíc sepa je zdarma ne ??

(po zadaní ERIK212 je jedna akcie zdarma)
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 19. 2. 2021 20:31

Poprvé si musím postěžovat na Bulhary (tedy pokud jim appky nedělají Indové):

Cca 14 ní zpět mi znefunkčnili rychlý náhled na historii obchodů u jednotlivé pozice (ze submenu pravým tl. myši-okno vyskočí prázdné). Po 2 týdnech čilé konverzace, kdy mě obvinovali ze neaktualizovaných W10, malwérů, keší a kůkíz z nich vylezlo, že v rámci přípravy na novou verzi desktopové apky jejich zásahem přestala ta historie fungovat u několika málo klientů - a já jsem jeden z nich :-(((( Ještě někdo z Česka má tento problém???

Dnešní návrh řešení podle Bulhara: Dopooručil mi přechod na novou app BETA https://live.trading212.com/beta. Tak jsem ji čeknul a zhrozil se: Nefunguje pořádně multi-search, historie tam sice je po více skrolování dostupná, ale v měně účtu, ne v měně trhu, takže pro rychlé nakouknutí vysloveně naprd, příznak šipka/kolečko u ceny titulu jako rozlišovací znak open/closed marketu funguje nespolehlivě/náladově....a podobné nedotaženosti. Ach joooo, fakt nejlepší je rozdrbat vychytanou appku a nemít odladěnou novou, super proklientský přístup.
tom brava
Nadšenec

Předchozí stránka