Trading212 UK - zadarmo 1 akcii, jejíž hodnota činí max.100€

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 2. 12. 2020 03:05

fc70 píše:Hackerské útoky je ještě horší než nespolehlivost – to nechali hackery proniknout až dovnitř do systému, který má ty stop loss na starosti?!


Tim je obvykle mysled DoS utok (neboli pretizeni sluzby).

Anebo to muze byt trik, kdyz obchodujes proti platforme? Nevim... Ale Xtb treba meli nejake souteze, kdo kolik za mesic nejvic tisic procent vydelal a tak, nez jsem si zjistil, ze to bylo na demo uctech a s realnymi penezi by jim to rychle zatrhli, takze to byl klasicky oblbovak na lidi typu: kouknee se, kolik se da vydelat. Pokud jsem to pochopil, tak ty CFD jsou vlastne proti brokerovi a ten nerad prodelava.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 2. 12. 2020 09:14

Jak mohli přetížit stop loss systém, to si hacker vytvořil účet, plně se identifikoval, a zadal moc obchodních příkazů? Nebo jim jede web a faktické napojení na burzu na jednom počítači?

Soutěže jsou vždycky nesmysl: Vyhraješ v nich tak, že koupíš nějakou out-of-the-money opci za téměř nulovou cenu, a doufáš, že se překlopí do zisku, aby byla co největší efektivní páka. Skoro všichni takto přijdou o peníze, takže reálně by to (snad) nedělali, ale když to vyjde, je z toho vysoký procentuální nárůst, výhra v soutěži o virtuální peníze a nevirtuální odměna z vyhrané soutěže.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod peliculiar 2. 12. 2020 11:32

Stileth píše:A to pises o CFD nebo Investing uctu? Ja jsem za nekolik mesicu nemel zadny problem (Investing ucet).

... a to se v jiném vláknu o XTB píše o údajných "pastech v podmínkách". V tuto chvíli to beru jako "jedna paní povídala", protože pokud to tvrzení někdo něčím nedoloží, tak tomu nevěřím.
TnT2 píše:T212 je introducing broker k Interactive Brokers, takže nabídka ETF by mohla být široká (IB jich má tisíce), ale po zprávách o pastech ve smluvních podmínkách o nich ani neuvažuji.

Že někomu blbne platforma, tomu věřit můžu. Občas se stává, že je v systému nějaký šotek a někomu něco nefunguje, spíš než aby to byl nějaký hromadný problém.

vpe píše:Pokud jsem to pochopil, tak ty CFD jsou vlastne proti brokerovi a ten nerad prodelava.

Já sice nevím co je to přesně CFD (nějaký derivát a tím to pro mě hasne), ale T212 na obchodování CFD vydělává a to jim umožňuje nabízet klientům investování do akcií a ETF zdarma. ;-)
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirage7 2. 12. 2020 14:20

Pouzival jsem Investicni ucet.

Na https://uk.trustpilot.com/review/trading212.com psali o nekolika DoS utocich. Nereagovala ani mobilni aplikace, ani pristup pres web - nejen me, ale i dalsim znamym. Casove se ty vypadky shoduji se recenzemi na trustpilot.
mirage7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomsln 12. 12. 2020 12:56

vpe píše: takze to byl klasicky oblbovak na lidi typu: kouknee se, kolik se da vydelat.


XTB občas zveřejňuje výsledky CZ a SK obchodníků a tam už jde samozřejmě o reálné peníze. Tady třeba čísla za minulý týden https://www.xtb.com/cz/trzni-analyzy/zp ... leho-tydne

Jinak k tématu. Trading 212 bylo ještě do nedávna vyjímečné právě tím bezpoplatkovým nákupem u akcií, nicméně před pár měsíci to dorovnali třeba eToro nebo XTB. Degiro má podobné podmínky už pár let.

Osobně bych k nim nešel. Zahraniční reference jsou nic moc, u CFD mají o dost vyšší spready než konkurence viz https://investplus.cz/recenze/trading-212/ , kvůli britskému regulátorovi mají navíc zakázáno nabízet kryptoměny a kdo ví, co dalšího budou muset klienti Trading212 skousnout po brexitu...
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 12. 12. 2020 17:59

Ukazovat nejvýdělečnější obchody na krátkém období a neukazovat rozptyl/průměr je taky „oblbovák na lidi“ úplně stejného typu.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Feodaron 21. 12. 2020 23:44

Potvrzuju, že affiliate kod z úvodního příspěvku nefunguje a když se kód zadá po registraci dodatečně, systém upozorní že "account is not eligible to particiate in the free share referrral programme", skutečně to tedy není určeno pro ČR. Bohužel.

Nicméně po vyzkoušení demo účtu a zejména mobilní aplikace rozhodně dám Trading212 šanci. Jejich AutoInvest (Pie) funcionalita, která umožňuje si naklikat libovolné porftolio složené z akcií a ETF, do kterého pak systém automaticky při dobytí investuje v určených intervalech, se mi zdá výborná. https://www.trading212.com/en/autoinvest

Umí to i jedním kliknutím porftolio rebalancovat, portfolíí můžete mít kolik chceme. V podstatě takové Portu bez poplatků. Jako účet pro manželku jako lepší alternativa podílového fondu to je za mě naprosto super.
Feodaron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stileth 24. 12. 2020 12:16

Trading212 zavadi od 4.1.2021 poplatek pri platbe kartou ve vysi 0,7% pro investicni ucet pokud vas celkovy vklad presahne 2000€.

That’s why, starting from 04.01.2021, we are introducing a lifetime limit on free deposits via all payment methods other than Bank Transfers.

Funding via Credit/Debit Cards, Google Pay, Apple Pay, Skrill, iDeal, DotPay GiroPay and Sofort, will remain fee-free until you have deposited €2,000 in total. A fee of 0.7% will apply thereafter. Please note we do not profit from this fee. Its purpose is to cover the costs levied by payment providers and card companies.

Bank transfers remain completely free (unless your bank charges you to make them) and we are working on expanding them further in 2021 with the following options:

- SEPA Direct Debit - enabling recurring and one-off bank transfers across the EU;
- We will extend the coverage of payments via Open banking throughout most European countries.

Depositing into CFD accounts remains fee-free without limits.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 2. 1. 2021 21:09

Dal by se / dá se broker Trading 212 využít k výhodné konverzi měn přes Forex? Pokud ano, má to nějaká úskalí?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stileth 2. 1. 2021 23:56

Z toho co vidim to tak nevypada. Pouze CFD obchody.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Chaki 10. 1. 2021 22:11

Stileth píše:Trading212 zavadi od 4.1.2021 poplatek pri platbe kartou ve vysi 0,7% pro investicni ucet pokud vas celkovy vklad presahne 2000€.

That’s why, starting from 04.01.2021, we are introducing a lifetime limit on free deposits via all payment methods other than Bank Transfers.

Funding via Credit/Debit Cards, Google Pay, Apple Pay, Skrill, iDeal, DotPay GiroPay and Sofort, will remain fee-free until you have deposited €2,000 in total. A fee of 0.7% will apply thereafter. Please note we do not profit from this fee. Its purpose is to cover the costs levied by payment providers and card companies.

Bank transfers remain completely free (unless your bank charges you to make them) and we are working on expanding them further in 2021 with the following options:

- SEPA Direct Debit - enabling recurring and one-off bank transfers across the EU;
- We will extend the coverage of payments via Open banking throughout most European countries.

Depositing into CFD accounts remains fee-free without limits.


pro ty co používají trading 212 - chápu že je nejvýhodnější posílat na účet převodem - jakou banku používáte? protože to není Eurozona tak ten převod může být taky docela drahý, zjišťovali jste někdo která banka umí posílat nejlevněji nebo to řešíte přes revolut?
Chaki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Timcat 13. 1. 2021 21:09

Snažil jsem se dohledat informaci o tom, jestli je při koupi cenného papíru jméno psáno na brokera a nebo na mě. Nikde jsem se té informace jasně nedohledal. :-l

Vlastním fyzicky daný instrument (akcie,...), při běžném invest účtu na Trading121? Nebo pouze otevírám pozici?
Pokud se jedná jen o otevřenou pozici, vyplatí se to pro dlouhodobého investora? Je to vůbec běžný postup investování? :hm
Timcat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stileth 14. 1. 2021 00:32

Na brokera, tak jako u vsech ostatnich nizkonakladovych jako T212 nebo eToro, kde to sedi na spolecnem Omnibus uctu cim redukuji naklady a muzou nabidnout treba zlomkove akcie a ETF.

Z mesicniho vypisu vidim, ze mam pouze otevrene pozice, ale opet tohle je v podstate standard u tohoto typu brokera a ano, z meho pohledu to zacina byt bezny postup investovani pro drobne investory, kteri chteji z kazde vyplatu neco zainvestovat.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vzdálený 14. 1. 2021 12:04

Pokud máte někdo založený účet u T212, v jaké měně? V případě EUR, jakou banku a v které zemi máte uvedenu pro zasílání prostředků na T212? Zajímá mě to kvůli tomu, jestli tam lze zasílat prostředky přes SEPA platby.
vzdálený
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Chaki 15. 1. 2021 10:46

Já mám CZK ale i tak je třeba poslat na účet v UK takže žádná Sepa platba nýbrž mastný Swift - min 100 kč v Airbank. Bádám nad tím jak to udělat levně... :(
Chaki
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků