Xapo - 10$ za zdarma

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod piotreq86 16. 2. 2020 21:16

Xapo je pohodlná mobilní peněženka na bitcoiny dovolující zasílat peníze jiným uživatelům. V aplikaci Xapo lze spravovat svůj bitcoinový účet, sledovat kursy a další statistiky v reálném čase, nebo přímo kupovat Bitcoiny.

Peněženka má svou mobilní aplikaci a v rámci programu doporučuje zadarmo na start 10 $ v Bitcoinech, které lze hned prodat a vyplatit.

Čistý odkaz:
https://www.xapo.com/en/

Jak získat zdarma 10 $?

1. Registrujeme se z doporučujícího odkazu.

Otevíráme-li výše uvedený odkaz na chytrém telefonu, tak se dostaneme do obchodu Google Play nebo AppStore, abychom si nainstalovali aplikaci, tak instalaci provádíme rovnou z toho odkazu. Neinstalujeme aplikaci na čisto, že teprve pak přijdeme z odkazu, protože pak by se neuplatnilo to doporučení.

2. Až se aplikace nainstaluje, tak vytváříme a verifikujeme svůj profil. Verifikace je schvalována velmi rychle.
3. Provádíme vklad ve výši 100 $. Za vklady kartou se připočítává provize 2/4 %. Vklad lze provést také standardním převodem. Pak není žádná provize. Protože u mně na kontu byla jako měna při převodu €, převedl jsem 100 €.

A to bylo vše. Nic víc nemusíme dělat. Až se náš vklad zaúčtuje na Xapo účtu, tak se během několika desítek hodin na konto automaticky připíše bonus. 10 $ v BTC. Bonus si můžeme hned převést na €/Kč a vyplatit.

Níže je potvrzení o obdržení bonusu, potvrzení o výplatě a potvrzení o obdržení převodu na konto N26:

Obrázek

Obrázek

Xapo je společnost, která ve své době realizovala transfer v Bitcoinech ve výši 1,3 miliard dolarů!
https://cryptoslate.com/massive-bitcoin ... th-of-btc/
A zde je článek v češtině a další masivní, tzv. velrybí pohyb (2 transfery ve výši téměř 70 mil. $):
https://www.kurzy.cz/zpravy/514161-dals ... se-chysta/

To je osvědčená firma, která na trhu působí už 6 let.

Vyzkoušejte to.
piotreq86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wilkinsonmarley 21. 2. 2020 10:32

je to stejné s brabusem. obchodovat s mincemi prostřednictvím vzorců. Chci také hrát, ale obávám se ztráty peněz
wilkinsonmarley
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavlicekAZ 21. 2. 2020 15:00

pro získání 10$ se musí udělat deposit 100$?
PavlicekAZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod piotreq86 22. 2. 2020 20:37

Ano.
Prémii 10$ dostávají obě strany – jak osoba, která zve, tak i osoba, která se registruje.
A jen tak pro pořádek níže je potvrzení obdržení bonusu za doporučení a výplata na účet:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

(Alior Bank, polské měny, jsem z Polska)

Všechno proběhlo hladce, rychle (výplaty přicházejí téhož dne) a v naprostém pořádku.
Pokud ještě někdo uvažuje o registraci, tak to stojí za to využít.
piotreq86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavlicekAZ 25. 2. 2020 12:33

mám problém s depositem,
včera jsem se asi 10x pokušel vložit 100€ třemi kreditkami, a nikdy mi peníze nebyli strženy a po cca 20- 30 minutách mi od xapo přišlo že mám problém u mé banky a žádost o vklad byla zrušená

ještě chci zkusit vklad pomocí debitní karty jak mi přijdou peníze na bú

nevíte v čem je problém?

ps: registroval jsem se přes odkaz uživatele: piotreq86

ale přes chat se mi ozval z nabídkou 10$ bonusu
někdo jiný komunikující anglicky
PavlicekAZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caramba007 25. 2. 2020 12:53

Není lepší si založit Bitwalu? Funguje dobře a bonus za založení ( přes doporucující link) je teď 15€
Caramba007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavlicekAZ 25. 2. 2020 14:03

mám dojem, že tam je ověřování přes video chat v angličtině a co sem četl je to dost do podrobna a trvá to několik minut, to bych nedal
PavlicekAZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 1. 3. 2020 12:00

A jak to overuji, naber dna a zmeri pindíka?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod PavlicekAZ 7. 3. 2020 21:30

mimochodem ten 10$ bonus za vklad platí i když vložím pomocí BTC? ekvivalent 100$, nebo 100€?
PavlicekAZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 3. 2020 16:34

vpe píše:A jak to overuji, naber dna a zmeri pindíka?

Ano, měření probíhalo.
Lafayette16
Diskutér