WCA international

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 11. 6. 2020 14:55

Hele, mužů ti vyjít vstříc. Byl jsem osloven (asi naposled takové perly a já nechci)
Je to super projekt, kde pán protože má dobré srdce (sponzoruje nějakou děckou neziskovku) dává možnost lidem vydělat si na jeho zkušenosti s obchody na burze a forexu. Je to fakticky bezrizikové, on je fakt zkušený, klidně ti ukážou perfektní webové rozhraní, kde můžeš sledovat jak to roste. Rostlo i při všeobecném poklesu - on se vyzná, má na to svoje postupy. Jo a kromě toho má taky třeba ve Švýcarsku firmu na luxusní postele pro šejky - žádná holá řiť, ale zkušený businessman. Všichni v okolí už to mají a vydělávají (=dívají se jak jim to roste).
P.S. kdyby tě zajímalo něco podrobněji, tak on jsou prostě lidští a maji své strategie, které fungují a super webové rozhraní, kde můžeš sledovat jak to roste ....
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ninaa 11. 6. 2020 16:08

Bezriziková výdělečná investice, která stále roste, v kombinaci s postelemi pro šejky a dobročinným spolkem, to nemá chybu.
Tiše slzím a hluboce lidsky se dojímám.
Já to věděla, hlavním záměrem je, abych se já měla o hodně líp, stačí své úspory svěřit do tohoto či podobného altruistického projektu. Amen.
Ninaa
Diskutér

Odeslat příspěvekod zajímá mě to 16. 6. 2020 12:18

Dobrý den, děkuji za vaše odpovědi na moji otázku.
zajímá mě to
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jeena 18. 6. 2020 05:16

WCA neni podvod. Ani International, ani Holding. Obe dve maji licence u CNB a jsou platne. Zjistujte si informace prosim presne a nesirte hlouposti a vase domenky.
Jeena
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 18. 6. 2020 10:52

Výborně, tak nám dej informace o tom, jak je to s nabízeným veřejnosti bez povolení a kde se vzal základní kapitál.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod pepe_111 21. 6. 2020 16:08

Nemyslím, že by prezentování investic u WCA bylo podáváno jako bezrizikové a že by nabízeli zhodnocení 40%. Potom to vrhá špatné světlo na investici a na firmu. Cílí na zhodnocení 12 - 20% max. Je to poměrně dynamická investice, která nese rizika a je na každém, zda je ochoten jít do rizika. Klienti jsou zatím se zhodnocením spokojeni, i s vyplácením peněz, firma má licence zpět, ano dostali pokutu, ale nejmenší možnou. Na stranu druhou ohledně důvěryhodnosti, mají smlouvu s ČEZem na odběr elektřiny na x let dopředu a se státem na odběr ústenek. Tak to nebude tak hrozné s důvěryhodností. WCA international se momentálně převádí pod Holding, takže brzy bude vše v rámci ČR. Nejsou jediní, kdo nabízí zhodnocení 20% a kdo obchoduje pod $15, je na každém, zda se rozhodne do nich investovat nebo ne. Ale špinit je nebo Matouše Poláka, pokud s nimi nemáte osobní zkušenost mi nepřijde fér.
pepe_111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gotesák 21. 6. 2020 17:53

Všechno důležité již bylo na tomto vláknu napsáno, varování zaznělo, takže je zbytečné v tom pokračovat. Napíšeme sem znova za rok nebo dva, až letadlo spadne. Zatím letí. 8-)
Ano, lítá i víc věcí, možná to není letadlo, jak sem mnozí píší, možná je to vzducholoď nebo kormorán. Tak počkáme rok, dva, jestli spadne vzducholoď nebo kormorán. :mrgreen:
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků