Fio e-Broker

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Aldapo 6. 10. 2020 17:24

Netuším, ale nešla cena té akcie třebas nahoru a tím pádem o tu nabídku neměl nikdo zájem a proto se neprovedla?
Jinak o tom píšou tady v bodě 5 - ale to píšeš že by problém být neměl.
https://www.fio.cz/o-nas/faq/bankovni-s ... tebni-styk
Aldapo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 6. 10. 2020 20:25

Kdys to zadával?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rad68 7. 10. 2020 06:50

Zadáno 5. večer (cca v půl 9), platnost pokynu měla být několik týdnů, takže by to mělo počkat na provedení až se ceny potkají.
Rad68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fantucci 7. 10. 2020 10:48

Nějaké to povinné množství bylo splněno?
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 7. 10. 2020 12:14

A co to bylo za akcie?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rad68 7. 10. 2020 15:29

Philipp Morris. Bral jsem jen jednu na zkoušku (teprve s akciema začínám), takže jestli je nějaké minimální množství, tak to bude ono - měl jsem za to, že minimální množství 5 je jen pro Easy-click v RMS a že tady nic takového není (tak jsem to aspoň pochopil ze 4. odrážky pod Některé zásady: https://www.fio.cz/akcie-investice/obch ... zska-burza).
Rad68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 7. 10. 2020 15:53

No poplatek by byl asitak 60 Kč. Takže jestli jsi tam měl dost peněz i na poplatek, mělo by to teoreticky projít. Nedal jsi omylem prodej místo nákup?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ferin 7. 10. 2020 16:29

Pokud by pokyn nesplňoval takové základní podmínky, tak by vůbec nešel zadat (min. množství apod.).
Ferin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 7. 10. 2020 16:58

A šel by zadat pokyn na prodej akcie, kterou člověk nemá? Asi jo.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rad68 8. 10. 2020 07:52

Byl to nákup. Poslal jsem jim dotaz, pak dám vědět co odepíšou.
Rad68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 8. 10. 2020 11:50

Nezadávals tam počáteční datum shodné s aktuálním? V pět večer už je uzavřeno a možná to vyhučelo zrovna na tom.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rad68 8. 10. 2020 15:34

Tak už mi z Fia napsali a chyba byla v tom, že tam visel ještě jeden větší nerealizovanej pokyn z dřívějška, o kterým jsem si myslel, že už vypršel, protože mi zmizel z přehledu všech pokynů (předtím se mi všechny pokyny uspokojily, takže jsem myslel, že když ho nevidím, tak tam není). Jenomže on prý vypršel až další den, takže na oba pokyny mi tam už peníze těsně nevyšly. Akorát teda nechápu, proč ten starej pokyn zmizel už den před tím, než přestal platit. Každopádně díky všem za pomoc a příště si budu muset někde poznačit, kdy mi kterej pokyn končí.
Rad68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 8. 10. 2020 17:22

“ Jenomže on prý vypršel až další den, takže na oba pokyny mi tam už peníze těsně nevyšly.”

Jakože v době zadání nového pokynu už ten starý pokyn nebyl vidět, i když ještě nebyl propadlý a současně ten nový byl hned zamítnut, aniž sis toho hned všiml?
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Rad68 9. 10. 2020 13:28

Jo. Akorát tím že ten novej měl nastavenou platnost až další den, tak to nenapsali hned že odmítnuto, ale bylo tam jen “nový” nebo co se ukazuje u pokynu s budoucí platností. Další den se to pak má změnit na “validován” a tehdy se to odmítlo.
Rad68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 9. 10. 2020 13:48

obchodovat na FIO platformě zahraniční tituly ani v nejhorším snu, jen CZ a to ještě z donucení kvůli divi taxu.
tom brava
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka