Coinbase Earn - získejte $62

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tmx643 26. 2. 2021 15:03

Hned ráno jsem to udělal, mám splněno, ale žádné NMR se mi do Wallet nepřipsaly. Je to jen můj problém, nebo má stejný problém i někdo další?
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod dave_no 26. 2. 2021 19:03

tmx643 píše:Co koukám, tak XLM, COMP a MKR jsou teď aktuální. Já byl na waitlistu asi 10 dní, pak to trvalo kratší dobu, teď asi zas delší. Každopádně ale nemělo by to znamenat, že je něco špatně. Prostě musíš počkat. Potom ty nově přidaný už jsou asi bez waitlistu.

Tak čekám další 2,5 měsíce a nic. Něco špatně asi bude. Můžeš mě navést, na co kde kliknout? Když kliknu na odkaz, tak mě to přidá na waiting list, ale dál nevím. Píše to "You’re on the waitlist. We’ll notify you if you’re eligible, and when it’s your turn to earn." Jak mi daj vědět?
dave_no
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Paragan17 2. 3. 2021 01:08

Zdravím, taky jsem prošel procesem registrace včetně dvojitého ověření totožnosti. Ale nyní při rozkliku lekce na mě vyběhne hláška že nejsem způsobilý "vydělávat" konkrétně (Unfortunately your account isn't eligible to earn crypto).

Nesetkal se s tím někdo? Díky

Účet mám už čtvrtý den.
Paragan17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ard3ne 2. 3. 2021 10:17

Stretol. Tiež mi to vypisovalo, aj som niekde hľadal a našiel som krajiny, ktoré sú eligible for earn, žiaľ, SVK tam nie je, ale CZ áno. Účet mám presne mesiac a včera mi všetko išlo (teda nie úplne, väčšina mincí je rozdaná, ale niečo (okolo 25 eur) som zarobil. A SVK stále nie je v zozname, že môžu zarobiť týmito kurzami. Takže je možné, že je len treba vyčkať viac ako 4 dni. Ale je pravda, že som klikal na odkazy na konkrétne mince z predošlých príspevkov a tvárilo sa to ako nejaká pozvánka, kde som musel prijať podmienky a išlo to. Tak neviem, ako to funguje
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod berta21 10. 4. 2021 06:18

Je to stále aktuální?
berta21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tmx643 10. 4. 2021 08:35

Ano, některé aktivní rozhodně jsou. Vždy záleží, kolik peněz je na to určeno, něco skončí za 3 dny, něco už je aktivní půl roku.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 10. 4. 2021 21:25

Mě to taky píše:

"Unfortunately your account isn't eligible to earn crypto."

Účet mám u nich už asi přes rok..

Nevím podle jakého klíče vybírají Ty, co si můžou vydělat a ty co ne...
Ověřený samozřejmě na coinbase jsem..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Gemar 21. 4. 2021 15:42

No míst, kde se dá vydělat krypto za pár kliků je více mrkněte sem https://www.bitsnoshit.com/500usd-v-bitcoinu-zdarma
Gemar
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků