Imperial Finance.

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomsln 1. 3. 2021 13:49

gotesák píše:Proto lidé čtěte, vše tady již bylo v podobných kabátech, je až udivující, jak se scénáře podobají.


Já mám pořád před očima Kubíčka. 5 let dokázal díky armádě internetových trolů držet WSM při životě a od investorů vybrat přes 2 miliardy. Stačilo lidem namluvit, že má super výdělečné roboty (AOS). A "důkazů", že mu to fakt funguje, měl taky spoustu... https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/soud- ... il/1953386
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zacinajici_investor 30. 4. 2021 21:46

Dobrý den,
mám podobný dotaz, dostala se ke mně nabídka, kde slibují zhodnocení 0,9-2,4 % měsíčně v závislosti na vložené částce (konkrétně mi slibovali při vkladu nad 1mil 1,5% pm.) Peníze plánují vložit do Forex tradingu.Na netu se mi o nich nepodařilo moc najít, jenom že byli založení v roce 2019 a mají základní kapitál 10mil Kč.
Podle předchozích vesměs negativních komentářů by bylo radno se jim vyhnout. Má někdo jiný názor/reálnou zkušenost? :?:
zacinajici_investor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod octaviampi 30. 4. 2021 22:05

Rychle pryc od toho
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod xxiro 11. 5. 2021 08:44

zacinajici_investor píše:Dobrý den,
mám podobný dotaz, dostala se ke mně nabídka, kde slibují zhodnocení 0,9-2,4 % měsíčně v závislosti na vložené částce (konkrétně mi slibovali při vkladu nad 1mil 1,5% pm.)


Na 99,99% se z Vás někdo snaží vylákat peníze, které už nikdy nemusíte nedostat zpět nebo přinejmenším značnou jejich část. Kdyby to bylo tak jednoduché, tak by v tomto finanční perpetum mobile s ročním úrokem v intervalu 11 - 33% měli zainvestováni všichni, kteří mají aspoň trochu peněz. Zkuste si položit otázku, proč osoba, které tento zlatý grál ze světa financí nabízí právě Vám. Proč tam sama nedá své veškteré fin úspory, nezastaví bance svůj majetek a neinvestuje třeba i na páku, když slibuje takové zhodnocení. Vemte si, že z každého zainvestovaného milionu Vám slibují 9-24 tisíc měsíčně. Stačí stačí prodat nebo zastavit bance vlastní dům či byt a máte do konce života vystaráno.

Nabízí Vám to tato osoba proto, že Vám chce nabídnout vstupenku do světa vyvolených a otevřít Vám cestu k nezměrnému bohatství nebo to nabízí proto, že má za to slíbenou velmi pěknou provizi a co bude dál s vašima penězi, je jí více méně jedno?
xxiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ninaa 11. 5. 2021 14:35

zacinajici_investor píše:Dobrý den,
....konkrétně mi slibovali při vkladu nad 1mil 1,5% pm ...

To je lákavé, co? Dejte nám své úspory a my z vás uděláme rentiéra, komu by se to nelíbilo? Pobírat měsíčně takovou rentu vedle příjmu ze zaměstnání nebo podnikání?
Zkušenosti nemám a zdaleka se podobným zkušenostem vyhýbám, připomíná mi to sňatkové podvodníky - v současnosti ve formě amerických námořníků a důstojníků, posílajících zprávy českým ženám na FB, zamilují se do nich a nutně se s nimi potřebují oženit. Ale předtím jim ženy musí poslat hodně peněz :-)
Ninaa
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků