All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 17. 6. 2008 10:30

Bylo by opravdu vesele, kdyby se nekdo (napriklad v ramci sve dovolene) sjel do hotelu podivat a udelal dve tri fotky.

Nicmene v kazdem pripade po sireni techto informaci nastane velmi brzo pad - nejak to citim v kostech :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod sac11 17. 6. 2008 13:43

tak pozor na to ! agent 007 Hartman si ťa nájde
sac11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 17. 6. 2008 13:48

sac11: jo to muze a at si rovnou vezme neprustrelnou vestu :mrgreen:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod sac11 17. 6. 2008 14:01

No neviem neviem, keď vyšle zo svojho P.O.Boxu komando tak to bude mela.
sac11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TomasJadrny 17. 6. 2008 15:31

S474N píše:Jak jsem tak googloval, tak jsem zjistil, ze vono "kancelar" (spise asi pokoj) s cislem 712 uziva vic firem :mrgreen:

:arrow: http://www.prosperity-uae.com/contact/default.asp
:arrow: http://clcemirates.com/contact_us.htm
:arrow: http://www.dubaipremier.net/html/la_riveria_tower.htm

Jenom se to lisi cislem POBOXu, opravdu zajimave.

BTW: pan OTTO urcite blbej neni, jenom to bohuzel u ostatnich predpoklada, ze budou hlupaci :mrgreen:

Ano, je to vpravdě geniální odhalení, jsem rád, že jste konečně dokázali jak podvodný je tento obchod, původně jsem se nechtěl vměšovat do debaty,ale teď již musím:
A vám nepřišlo divné, že na stejné adrese sídlí 4 firmy-ono jich je ve skutečnosti ještě více,-jó vlastně ty jste odhalili taky, totiž ty defibrilátory jsou také Ponziho systém, to totiž dva nefakčenci dají dva defibrilátory a pak najdou volavky, které jim ty defibrilátory namnoží, no a pak se již obchoduje s virtuálními defibrilátory a jen ti co přišli brzo mají nárok prožít opravdový infarkt, neboť pro ně ještě defibrilátory budou a zbytek umře a mezi nimi i pilot, takže letadlo spadne :-) ;-)
Horší je to třeba s tou firmou uprostřed http://clcemirates.com/contact_us.htm - ta poskytuje právní poradenství (pro ty co neumí anglicky), tu mi rozluštit dalo zabrat,ale pak jsem na to také geniálně přišel, ta firma totiž ala Ponzi virtuálně množí zákoníky a díky tomu se zhroutí jednoho dne soudnictví...

No, takže mimochodem funguje to tak, že kanceláře jsou tzv. "virtuální"- kdo ví, co znamená tento pojem, nemusí psát, ti , co to neví by mě mohli obvinit z idiocie a říct, že mám z APL vymytý mozek, proto doporučuji zavolat si na mezinárodní firmu s defibrilátory, ať vám vysvětlí jak to, že má společnou kancelář s firmou na právní poradenství, protože jste nečekali , že oni ač celosvětová firma (stačí se podívat na seznam jejich poboček) se perou o počítač s nějakými právníky a pak se tam vtírá ještě nějaký Hartmann, a další firmy..a, že to si teda od nich defibrilátor nekoupíte, neb jsou to jasně žebráci, co se snaží okrást chudé a poctivé spořádané lidičky - no a když tedy budete trpěliví, ti jazykově znalí, dozvíte se jako odměnu vysvětlení pojmu virtuální kancelář a rozluštíte záhadu se stejnou adresou.
TomasJadrny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 17. 6. 2008 19:56

TomasJadrny: tak a ted by mozna stalo za to vysvetlit, proc si APL plati virtualni kancelar?

A nakonec, kdeze to tedy byl pan OTTO osobne?

A co na to Jan Tleaskac? :mrgreen:

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod 4honza 17. 6. 2008 20:17

APL si plati virtualni kancelar, protoze je registrovana v Dubaji a tudiz tam musi mit adresu a telefon. Jedna se o klasicke sidlo off-shore firmy, kde nikdo nesedi a nikdo nesidli, adresa se pronajima, telefony presmerovavaji a posta preposila. A v Dubaji sidli, protoze tam nemusi platit zadne dane ze zisku.

Mimochodem ucetnictvi musi byt auditovane, tak proc ho APL nezverejni na svych strankach, neni jednodussi zpusob jak vyvratit pochybnosti rejpalu.

A take zakladni jmeni off-shore spolecnosti v Dubaji muze byt 100$. Uz nekdo zjistil, kolik je zakladni jmeni APL?
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Slávek 17. 6. 2008 20:35

Já si tipnu - 1000 doláčů?
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 6. 2008 22:30

TomasJadrny: a kázat nám tu přišel další mulťák s jedním jediným příspěvkem a zrovna tady a tímhle, že?

Která investiční firma si zapíše sídlo do hotelového pokoje 712, navíc sdíleného s dalšími firmami? a ta švýcarská banka sídlí přesně kde? v pokoji 714 téhož hotelu, nebo opravdu ve švýcarsku?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod sac11 18. 6. 2008 07:38

Už to vidím , ako keď sa niektorí klienti budú pýtať na to sídlo , ako im vedenie dá krásne vysvetlenie a ako títo klienti im to zhltnú aj s navijákom a budú ďalej spokojní a kľudní a to predsa ide.
sac11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bonogh 18. 6. 2008 08:37

Tohle napsal pan Otto ...Oni maji velkou spolecnost i velkou kancelar. Vsak uvidite sam.Nenapsal jsem schvalne kolik kancelari na tom patre je.....A ted nekdo pise ze tam nemaji zadnou kancelar...Tak tohle fakt nechapu...Ta firma disponuje s miliony a nikdo ani nevi kde sidli? A nechcete snad napsat ze nepotrebuji kancelar...
bonogh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sac11 18. 6. 2008 08:50

Otto je proste jednička
sac11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 18. 6. 2008 08:55

Ono zajimave je predevsim to, ze vsichni kdo haji APL maji zajimave profily - obvykle malo prispevku a navic situovanych pouze tady. To je ale nahoda, ze :mrgreen:

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod sinjakupre 18. 6. 2008 13:00

Základním poznávacím faktorem rejpalů je mnoho příspěvků v profilech a s převelikou trpělivostí tento počet navyšovat :-D
sinjakupre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bonogh 18. 6. 2008 14:58

to je sice pravda, ale zajima me, co na tyhle fakta odpovi nekdo kdo vi o co jde...Ja sam jsem v APL , ale tohle me moc neuklidnuje...Nejdrive nekdo reken ze maji velke kancelare, a ted z toho vyleze, ze tam zadnou nemaji...Tak kde sidli? A kde pracuji s nasimi investicemi?
bonogh
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka