All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cataclop 2. 12. 2008 21:42

S474N píše:cataclop: ctu si to asi po desate, ale nikde tam nevidim ani slovo "investice". Ze by prani bylo otcem myslenky?

Pre mńa za mňa si môžeš svoje peniaze dávať aj do punčochy ..ak nechceš investovať ale stačí ti mať peniaze niekde uložené :-)) Druhykrát som ti písal že ak NEPOVAŽUJEŠ ZA INVESTÍCIU uloženie svojích peňazí v banke ...atď.
cataclop
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 2. 12. 2008 22:08

cataclop píše:Toje stále tá istá pesnička. Ak je to pre viacerých tu na tomto fóre rizikové alebo nemáte na to tak na čo tu o tom stále dookola píšete ?

To je pořád ta stará písnička. Proč tu o tom jak je to super pořád dokola píšete?

Aha vlastně to chápu - samozřejmě čím více oveček, tím větší pravděpodobnost realizace zisku z téhle "investice".
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod líšňák 3. 12. 2008 00:46

pánové, a nebude lepší když se o tom jestli APL jsou investice, hazard,rulate, letadlo nebo nějaké další označení jak jsem výše četl rozhodne každý za sebe? Abych pravdu řekl, na posledním meetingu v Brně jsem nebyl, ale kolega který tam byl říkal, že do budoucna se chystá nákup levných nemovistostí v US a v tuto chvíli se nakupují levné diamanty tak proč to nezkusit. znovu opakuji, za sebe jsem tam nasypal nemalou sumu a momentálně můžu být spokojenější než když jsem před nedávnem i když podotýkám již v hlubokém propadu nakoupil akci a přesto v tuto chvíli necítím, že bych nějak zbohatl, ba naopak když porovnám co jsme investoval, o co se mi akcie opět propadly a co mám teď tak jsem dost čísel v mínusu. Je jasné, že na akcie to chce tvrdé nervy a hlavně čas.... Pokud někdo máte dostatek finací a nebojíte se trochu zariskovat tak určitě APL je dobrou volbou kam vložit peníze a vydělat. Zaručený zisk není nikde, ale činy jsou činy a kecy jsou bohužel jen kecy a ty peníze nevydělají. tak trochu porozmýšlejme...
líšňák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 3. 12. 2008 08:49

Ano, ať si rozhodne každý sám za sebe, ale ne pouze na základě "spokojených" výkřiků dosavadních "investorů" - u těch je totiž logické, že budou chválit - pouze přísun dalších peněz jim umožní realizovat "zisky".
Chápu podráždění v této době, pokud by "investoři" začali masověji požadovat peníze (prostě proto, že je potřebují) a nebyl přísun dalších - dojde ke zhroucení.
Možná by se měl potencionální investor, před investicí zamyslet:
- proč mu banky nutí půjčku za 10-20%, když by mohli peníze garantovaně uložit v APL na 36%?
- co se stane s jeho penězi po smrti?
- k čemu jsou garance, které v případě nepříznivého vývoje neplatí?
- proč se ta "čistá společnost" tak brání i jen minimálnímu zájmu SEC, že raději odmítne americké klienty?
Tady je bohužel vidět, že kecy jsou bohužel jen kecy, ale DOKÁŽOU peníze vydělat.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 3. 12. 2008 09:30

libol: pekne receno, zvlast ta posledni veta :tleskani
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod cataclop 8. 12. 2008 12:35

A takí zas čo su pos.....ní a nemajú peniaze by nikdy do ničoho neinvestovali a preto budú na všetky seriozne investičné príležitosti iba kidať a všetko zatracovať ;-)
cataclop
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 8. 12. 2008 12:44

cataclop: APL je seriozni investicni prilezitost? Zajimave, ze tu nikdo nepredlozil ony seriozne dukazy.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Viktorius 8. 12. 2008 19:42

To je zase diskuze...
Samozřejmě, jisté nejasnosti a abych tak řekl "varovné signály" u APL jsou, jako u každé rizikovější investice. Proto tam taky nedám celý kapitál, který mám, ne? Moje kamarádka tam má zainvestováno a už si vybrala i zisk, takže je na nule a teď tam bude točit už jen ten zisk. A to radím i ostatním, a tak to udělám i já. Když to bude Ponzi systém, který zkrachuje zrovna ve chvíli, kdy tam dám prachy, přijdu o malou část kapitálu. Pokud to krachne v době, kdy už jsem "na svých", tak pohoda, ne? Takže no problem. Je to podobné jako na burze. Ztrátové obchody budou, ale nepoloží mně.
Všechny námitky a připomínky pro i proti byly řečeny. Rozhodnout se musí každý sám. Takže nevidím důvod v diskuzi o APL pokkračovat.
Viktorius
Diskutér

Odeslat příspěvekod cataclop 9. 12. 2008 18:50

S474N píše:cataclop: APL je seriozni investicni prilezitost? Zajimave, ze tu nikdo nepredlozil ony seriozne dukazy.

A načo by tu mal niekto predkladať nejaké dvôkazy o APL? Ak sa chce niekto o tom naozaj presvdčiť s tým že by mal záujem investovať do APl , má možnosť sa zaregistrovať a ísť na najbližší seminár kde sa môže porozprávať s viacerími investormi. O tom som už písal.
Čo ty si nejaký vyšetrovateľ so štátnym oprávnením aby ti tu niekto predkladal nejaké dvôkazy? :kuk:
cataclop
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 12. 2008 19:17

cataclop: no ty tu neco tvrdis, tak to zaroven i dokaz.

Nicmene ja chapu, ono blbe se dokazuje neco, co neni, ze? :mrgreen: :mrgreen:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod cataclop 10. 12. 2008 23:46

Ja ti tu stále niečo píšem o tvojej požiadavke v dokazovaní a ty stále píšeš akokeby si nerozumel tomu čo som napísal. :D Choď na seminár ak chceš niečo dokazovať...
cataclop
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 11. 12. 2008 00:12

cataclop: ma smysl reagovat? Ja si myslim, ze si ctenari udelaji usudek vlastni :wink:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod sinjakupre 11. 12. 2008 10:29

Victorius: varovné signály přicházejí z Ameriky a začínají se projevovat tady, ale rozhodně ne z apl :-D
sinjakupre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sac11 11. 12. 2008 11:14

Viktorius píše:To je zase diskuze...
Samozřejmě, jisté nejasnosti a abych tak řekl "varovné signály" u APL jsou, jako u každé rizikovější investice. Proto tam taky nedám celý kapitál, který mám, ne? Moje kamarádka tam má zainvestováno a už si vybrala i zisk, takže je na nule a teď tam bude točit už jen ten zisk. A to radím i ostatním, a tak to udělám i já. Když to bude Ponzi systém, který zkrachuje zrovna ve chvíli, kdy tam dám prachy, přijdu o malou část kapitálu. Pokud to krachne v době, kdy už jsem "na svých", tak pohoda, ne? Takže no problem. Je to podobné jako na burze. Ztrátové obchody budou, ale nepoloží mně.
Všechny námitky a připomínky pro i proti byly řečeny. Rozhodnout se musí každý sám. Takže nevidím důvod v diskuzi o APL pokkračovat.

Áno súhlas , takto sa dá zarobiť na ponziho systémoch. Lenže takých čo to tak urobia naozaj je malé % a o tom tieto systémy sú. Každý takýto "investor" vidí ako to super funguje, % rastú , všetko je super a preto tam dá aj čo zarobil a veľakrát vloží ešte viac a potom v deň D to dopadne nejak takto : http://tourex-trx.webgarden.cz/diskuze
Na Tourexu jsem:
Totálně prodělal, nedostal ani korunu (59)
Prodělal, ale něco jsem dostal zpět (24)
Vydělal (24)

A tí čo tam akože vydělali sú väčšinou reprezentanti, ktorí mali provízie za každého nového klienta.
sac11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sinjakupre 11. 12. 2008 15:38

Tourex skončil, protože to převzal do rukou Čech :-D. Mnoho let to vydělávalo a fungovalo, ale převzal to do svých rukou Čech a šlo to do sraček. Pak tady ty "rady" opravdu mluví za vše :-D
sinjakupre
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka