All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod guinness1759 29. 1. 2010 10:35

Prostě záhady se množí :-) ... ale třeba to ví Catacolp?
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 29. 1. 2010 11:06

Mírně (opravdu jen mírně!) mimo téma, ale zasmál jsem se a chtěl bych se podělit:
Z diskuze Edbussy
LIKVIDACE EDBUSY 13.11.2009 00:26
Je potřeba zažalovat stát, jsou to sráči kteří nás odrbali o peníze. Já do žaloby půjdu až od nového roku.
Najde se někdo kdo půjde se mnou do žaloby!!!!ja musím platit půjčku proto že jsem věřil edbusy a niv jsem nedostal a ani nedostanu.Tak chci dát žalobu na stat nebo na ed.chci své slíbené peníze a né naké jen keci.Chci vse!!!!už je dost keců je čas na činy at už nás nemuže nikdo oblbovat bez tresně.Sráčové ja mam jen problémy kvůli neviným.tat at to zaplatí stát né!!!***** už toho je dost!!!Samé keci keci.Doufám že se někdo připojí.


Podíváte-li se na diskuze k Edbussy do doby před přistáním, najdete celou řadu "Catacolpů", zanícených rváčů za čisté investice. Obsah pořád stejný, jen se mění názvy mecenášů (Tourex,Lyoness, Edbussy, APL.....) ... a pak chtějí nebozí ostřílení investoři žalovat třeba i stát, že neochránil investice. To fakt nemá chybu:-)

A co předcházelo?
jsem spokojený klient a člen EDBUSY a.s. a nejen proto bych některé vaše komentáře chtěla uvést na správnou míru.Jen mne zaráží, jak snadno se nechá český národ ovlivnit a DĚSÍ mně jakou STRASNOU moc mají Media. Pan Martin Žouželka založil svou firmu v nejlepší viře pomoci tem ,kteří to opravdu potřebují.....
Já jsem taky nedostal peníze, ale protože je protiprávně zadržuje policie a ty jako klientka bys to měla vědět!.....
U společnosti EDBUSY a.s. je Vám nabízené jisté řešení a zhodnocování peněz a není žádný blábol,lidi co tomu trošku rozumí a vědí jak se obchoduje,tak mi jistě dají za pravdu. Ty bláboly co tady ostatní nevzdělanci píší,by se měli zamyslet a něco s tím dělat,ale ne tak že budou pošpiňovat dobrý projekt,ale vzdělají se v oboru financí...........
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 29. 1. 2010 11:46

orve: muzes hodit screenshot?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orve 29. 1. 2010 13:07

čeho
orve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 29. 1. 2010 13:12

Te platby prece.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orve 29. 1. 2010 14:52

Raději ne to je už moc osobní
orve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mir.Repak 29. 1. 2010 17:21

guinness1759 píše: ... jsem se snažil popsat spíš serivátové obchody ... ale ani tam nejde o prodělek v případě zajišťovatele,ten také jen zaplatí za přenos rizika.


To se nedá ... Měl bych zájem o ty SERIvátové obchody, můžeš mi sdělit víc ? :-D
Mir.Repak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mir.Repak 29. 1. 2010 17:24

mikicz píše:
guinness1759 píše:tedy aby jěden vydělal, musí druhý prodělat

to není úplně pravda. Nemusí prodělat, musí to zaplatit. Uvedu příklad. Koupil jsem akcie NWR za 70kč/ks. Po roce jsmeje prodal za 160Kč/ks. Vydělal jsem tedy 90kč na akcii. Ted kdo je koupil ode mě za 160/ks je teď prodal za 195kč/ks. On tedy vydělal 35kč na akcii. Nikdo neprodělal, jenom moje zisky zaplatil on a jeho zisk další kupující. A jestli ten prodělá, nebo ne momentálně nikdo neví.

No pro mě ten první prodělal 90 Kč na akcii tím, že je nepodržel. Ty jsi stejným způsobem prodělal 35,- .Jiná otázka je, že jste to v dané chvíli potřebovali udělat nebo neměli dost pevné nervy dál čekat.
Je to sice selská úvaha, ale řekl bych, že ne úplně blbá.
Mir.Repak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mir.Repak 29. 1. 2010 17:36

Takové jako cataclop pyramidové hry přesně potřebují a v APL správně odhadli komu poslat. Teď se za ně bude bít do posledního dechu - teda € . Jinak když v případě 20 tis. € mluví o tom, že "se nejedná o celý jeho majetek", tak zatím tak moc nevydělal. Podobný byl u EDBUSSY jistý Zoro alias Spark. Jel ještě v Tourexu a asi i APL. Lákal mě na "švýcary", sám neměl potřebných 50 k US$ kdz6 byl dolar za asi 16,- Kč.
Mir.Repak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 29. 1. 2010 19:18

Mir.Repak: je úplně blbá, protože prodělal= ztráta. a nikdo v řetězci nic neztratil. Dostal vždy více, než za kolik nakoupil a není relevantní řešit, proč ten první neměl akcie o rok déle...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 1. 2010 20:23

Mir.Repak píše:No pro mě ten první prodělal 90 Kč na akcii tím, že je nepodržel. Ty jsi stejným způsobem prodělal 35,- .Jiná otázka je, že jste to v dané chvíli potřebovali udělat nebo neměli dost pevné nervy dál čekat.
Je to sice selská úvaha, ale řekl bych, že ne úplně blbá.


Mít takovéto ztráty v akciích, to bych si pískal.
Ještě k tomu můžeš připočíst "ztrátu" všech příležitostí v akciích. Denně se vždycky najde nějaká super akcie, která zhodnotí o desítky procent. A ztráty narůstají. Já sám vlastně denně prodělávám miliony 8-D ...to by se dalo odečíst z daní ne? :D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cataclop 29. 1. 2010 23:07

guinness1759 píše:Prostě záhady se množí :-) ... ale třeba to ví Catacolp?


Ja som tiež podľa aviza z mojej banky zisťoval odkiaľ mi prišli peniaze, normálne z UAB Dubaj kde má APL účet....vadí to niekomu ?
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orve 30. 1. 2010 11:32

cataclop-to nikomu nevadí,ale je tu stále ta otázka ale.Jak je možné že jsem čekal na love 7 týdnů když už právě dnešní den byl poslední když to měli posílat do 18.1. jak je možné že pomé urgenci mi zaslali vše a bylo to jeden den.Vysvětli mi to
orve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2010 15:04

cataclop: no jsem zvedav, kdyz tomu tak veris, kolik penez zase posles zpatky.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cataclop 30. 1. 2010 23:03

S474N píše:cataclop: no jsem zvedav, kdyz tomu tak veris, kolik penez zase posles zpatky.



Minule si mi písal že chceš dať peniaze na investovanie ak ti podpíšem zmenku ale potom si sa akosi rýchlo umlčal keď som ti dal ja moju ponuku. Tak čo sa bojíš že nebudeš mať žiadny výnos ? Však ty si presvedčený že APl je letalo ktoré čoskoro skončí tak čoho sa bojíš ? Ja tam nemusím znovu posielať peniaze pretože tam mám stále investovanú slušnú sumu.
cataclop
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků