All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cataclop 30. 1. 2010 23:13

orve píše:cataclop-to nikomu nevadí,ale je tu stále ta otázka ale.Jak je možné že jsem čekal na love 7 týdnů když už právě dnešní den byl poslední když to měli posílat do 18.1. jak je možné že pomé urgenci mi zaslali vše a bylo to jeden den.Vysvětli mi to

To ti môže byť už jedno ..hlavné že ti prišieli peniaze nie?

Písali 8.1.2010 že v priebehu nasledujúcich 10 dní budú posielať peniaze na účty klientom lebo urgovali v UAB aby urýchlila prevody..nakoľko údajne vyše 9000 investujúcich v APL poslalo v Decembri žiadosť o vyplatenie výnosov alebo vkladov a to je poriadný počet ľudí..keďže podľa info mailu ktorý som dostal ke´dže som ima tam tiež písal urgenciu viem že menšie sumy posielali až úplne nakoniec t.j. cca 19-20.1.2010 tak to akurát tak vychádza že tebe tvoja čiastka prišla na tvoj účet práve vtedy keď si tam deň predtým posielal mail. Nie je to nič záhadné.
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2010 10:21

cataclop: tak to nechapu, APL ti poslalo vynos a ty misto toho, abys ten vynos jeste vic vytezil, tak si ty penize nechas na ucte. Zajimave...
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod orve 31. 1. 2010 14:58

cataclop píše:
orve píše:cataclop-to nikomu nevadí,ale je tu stále ta otázka ale.Jak je možné že jsem čekal na love 7 týdnů když už právě dnešní den byl poslední když to měli posílat do 18.1. jak je možné že pomé urgenci mi zaslali vše a bylo to jeden den.Vysvětli mi to

Písali 8.1.2010 že v priebehu nasledujúcich 10 dní budú posielať peniaze na účty klientom lebo urgovali v UAB aby urýchlila prevody..nakoľko údajne vyše 9000 investujúcich v APL poslalo v Decembri žiadosť o vyplatenie výnosov alebo vkladov a to je poriadný počet ľudí..keďže podľa info mailu ktorý som dostal ke´dže som ima tam tiež písal urgenciu viem že menšie sumy posielali až úplne nakoniec t.j. cca 19-20.1.2010 tak to akurát tak vychádza že tebe tvoja čiastka prišla na tvoj účet práve vtedy keď si tam deň predtým posielal mail. Nie je to nič záhadné.

Jak úplně na konec k...a jasně bylo dáno do 18.1 bude vše odesláno převod trvá do 5 pracovních dnů takže bych je nedostal ani do 10 dnů proč protože mi to prostě neposlali až po mé urgenci zničeho nic to poslali za 1 den tudiž je to umě podvod jako prase
orve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luis1111 31. 1. 2010 16:04

Ahojte prispievatelia.
Je to divne ako sa na jednej strane pan. H chvali ze vo firme maju dost penazi na okamzite vyplatenie kazdeho okamzite (povedane na seminari asi pred 2 rokmi) a teraz sa caka na spetne preposlanie investicie aj dva mesiace osobne som posielal ziadost o prevod zaciatkom decembra a stale nic.(inač uz ani nedufam ze to pride aj tak som v pluse)
Je to pyramida to je viac nez iste. A myslim ze sa blíži konečna stanica (ale je tu este madarsko tam to rozbehli nedavno tak by to asi este nejaky ten cas asi mohlo vydrzať)
Ani termin noveho seminara neje stanovený (ak ano tak pardon) či ešte bude neverim.
Madoff sluboval 1 percento mesacne a to bol pri zrode NASDAQ a ako to dopadlo.
pan H. 36 percent zarucene rocne v skutocnosti viac nez 100 precent (podla reinvestovania)
tak si na to kazdy urobi svoj nazor.
App. uvedomil si niekto aka pravna vymozitelnost tam je keby uz zajtra nic nefungovalo iba pripisovanie ziskov na stranke. Na koho sa da obratit - na nikoho
Asi sa to bude koncit typom peniaze su zmrazene na učtoch v banke (dovod sa vymysli) :oboze :oboze :oboze :oboze :oboze :oboze :oboze investori
Luis1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2010 20:42

Luis1111: budu se na tomto foru po nekolikate opakovat:

S474N píše:Ja bych tady dotycnym doporucoval, aby si vubec zjistili, co je to pyramida a jaky je pripadne rozdil mezi pyramidou, MLM, pyramidovou hrou, letadlem apod.

Pyramida je naprosto bezne schema, ktere lze videt vsude - od ruznych MLM, az po zamestnani, skolu, policii, vojsko, proste uplne vsude. Naproti tomu pyramidova hra je financni hra vyuzivajici pyramidove schema.

Z toho jasne vyplyva, ze pyramida je pouze schema, nikoliv oznaceni podvodu (to je spravne bud pyramidova hra, letadlo nebo ponziho schema).

Byl bych opravdu rad, kdybychom zvlaste tady na pomerne odbornejsim foru, pouzivali spravne oznaceni.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod cataclop 1. 2. 2010 02:00

S474N píše:cataclop: tak to nechapu, APL ti poslalo vynos a ty misto toho, abys ten vynos jeste vic vytezil, tak si ty penize nechas na ucte. Zajimave...

Ja neviem ..ty si pako alebo nerozumieš tomu keď ti niečo napíšem? Mám investované peniaze v APl t.j.základný vklad ktorý tam je aj naďalej a dávam si vyplatiť len výnosy..A prečo sa vyhýbaš odpovedi na to čo som sa ťa pýtal, však sa nemáš čoho obávať keď si presvedčený že APl čoskoro skončí?
Naposledy upravil cataclop dne 1. 2. 2010 02:09, celkově upraveno 2
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cataclop 1. 2. 2010 02:04

Orve...ja neviem načo si vlastne investoval do APL ..aby si sa tu na nich sťažoval za to že ti poslali viac peňazí ako si tam poslal ? Sociálna alebo zdravotná posiťovňa ti vyplatí všetko hňeď a na čas? A to sú viacmenej štátne zákonné organizácie. Myslím si že ti mali zrušiť účet už oveľa skorej ..ani sa nečudujem že to urobili ...aspoň sa to teraz dobre vyčistí od takýchto typov investorov ako si ty.
Naposledy upravil cataclop dne 1. 2. 2010 02:14, celkově upraveno 1
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cataclop 1. 2. 2010 02:11

Luis1111 ..neviem čo to tu vymýšlaš ..však termíny smeinárov bývajú vypísané tak maximálne mesiac pred termínom.
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 1. 2. 2010 07:57

cataclop: ale vsak me o nejake APL vubec nejde a s mou investici to nema nic spolecneho. Ja psal o pujcce tobe, kde chci predem stanovit zhodnoceni 40%. Respektive, ze castka na smence bude X+40% za urceny horizont. Co s tema penezi udelas ty je uz tvuj boj.

Nechapu, jak nekdo muze byt tak tupej, ze porad v souvislosti s APL hovori o "investovani".

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod guinness1759 1. 2. 2010 09:13

Mir.Repak píše:
To se nedá ... Měl bych zájem o ty SERIvátové obchody, můžeš mi sdělit víc ? :-D

CYRANO - při poslání Tě bodnu ... no jo no, bacha na ty překrepy se záměnou písmenek :tleskani
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 1. 2. 2010 09:25

[quote="cataclop"]

UF ---- tak už začínám chápat, že to stále ještě může fungovat, stačí pár takových "investorů".
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orve 1. 2. 2010 12:35

cataclop píše:Orve...ja neviem načo si vlastne investoval do APL ..aby si sa tu na nich sťažoval za to že ti poslali viac peňazí ako si tam poslal ? Sociálna alebo zdravotná posiťovňa ti vyplatí všetko hňeď a na čas? A to sú viacmenej štátne zákonné organizácie. Myslím si že ti mali zrušiť účet už oveľa skorej ..ani sa nečudujem že to urobili ...aspoň sa to teraz dobre vyčistí od takýchto typov investorov ako si ty.

Ty jsi opravdu nemocný člověk jak to tady čtu od jiných.Já si nestěžuji na to že mi poslali víc peněz než jsem tam dal.Když mi to zlaté APL vydělalo investováním.Když ti někdo napíše mail a slíbí něco a potom to nedodrží a ještě si dovolí zablokovat účet za to že jim napíšeš slušně že peníze nedorazily že to zaplatíš jak dorazí je vše v pořádku.Už se k tobě nebudu vyjadřovad :-!
orve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 2. 2010 15:35

jenom pro zajímavost, jestlipak jste příjmy z APL uvedli do daňového přiznání do kolonky kapitálové příjmy a zdanili?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod guinness1759 1. 2. 2010 15:48

Někteří už tu psali, že samozřejmně zdaní, jiní psali, že přece Dubai je daňový ráj :lol:
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 1. 2. 2010 16:14

mikicz píše:jenom pro zajímavost, jestlipak jste příjmy z APL uvedli do daňového přiznání do kolonky kapitálové příjmy a zdanili?

a jak se to daní ? .... jako dar CH.H./APL, nebo daň z naivní blbosti podvedených ?
guinness1759
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka