All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod veckoo 1. 2. 2010 17:34

Základní pravidlo uvědomělého stradače/vkladače/investora -
Sypu jen tam, kde jim můžu osobně rozbít hubu, prohodit cihlu výlohou nebo čelním sklem auta ^^
veckoo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod koňák 1. 2. 2010 19:00

Dostal jsem 10 tis. Eur jako vždy. Čtvrtletně si je posílám. No, místo týdne jako před třemi lety je za 3 týdny. Nevadí. I tak je APL velmi dobrá při tomto počtu výběrů držet krok, jiný ústav by to možná dostal do potíží. Možná k radosti kamila rejse a podobných. Upřímně, takový blbeček jako je rejs a ten jeho bobek, co tím chceš nám říci ? Machruješ s penězi a tím, že kupuješ obden auta ?? Duševní chudáku, bobkovi byh peníze být Hartmannem utnul, já bych mu dal do ruky vidle a šel by ke mě do konírny vše vykydat.
koňák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janstihomam 2. 2. 2010 07:52

...aspoň ty koně ti zůstanou.
janstihomam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 2. 2. 2010 08:02

koňák: ano, je to fakt super, ze jedina APL je tak seriozni. Tak tam zase posli zpatky vsechny penize, at nahodou neprijdes o moznost zajimaveho zhodnoceni.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil rejs 2. 2. 2010 08:29

re to koňák:

tak takhle duchaplnej příspěvek jsem již dlouho nečetl. Pán se řadí mezi urychlovače nebo množiče? Pána strašně něco pálí? Je plný hněvu a bezdůvodně uráží a nadává. Možná při množení zrovna poslal všechny své peníze na 14 týdnů a někdo z jeho známých mu řekl, mě nic nepřichází. Snad si zapnul i internet a začal prohledávat něco k jeho chlebodárci. A světe div se, přečetl si o množičích, urychlovačích a lidech co mají rádi peníze. No a poznal, že naletěl! Co udělá duchaplný přispěvatel s touto informací? No pokusí se vše zachránit. Nejprve všem oznámí, že mu přece to funguje a vše mu chodí. Aby na něho taky něco zbylo. On však pouze množil a teď musí čekat 14 týdnů, než bude moci dát žádost. A on je tu nějaký Bobek, který si za jeho vykydané peníze kupuje nová a nová auta. No toho by nejraději připíchnul vidlemi. Mimochodem Bobek koupil za tvé vykydané peníze káru i stíhačce na nákupy. No samozřejmě bys chtěl Bobkovi peníze utnout, ono jsou to i tvé peníze! Jenomže Bobek patří do skupiny lidí co mají rádi peníze a již si je loni stáhnul. Dočkal bych času a tvé přání se Ti splní, ale tvé osobě, ty budeš utnutý od peněz!To, že jsi naletěl neznamená, že budeš lidi kolem sebe urážet. Ty jsi podepsal, co jsi podepsal, tak si nes následky sám. To, že investují v tomto projektu podobní lidé zcela jasně hovoří o cílové skupině investorů. A neser Bobka, nebo tě koupí i s konírnou. Možná tě pak zaměstná jako kydače!
kamil rejs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guinness1759 2. 2. 2010 08:47

[quote="koňák"]...jiný ústav by to možná dostal do potíží.

Ústav ... to je to slovo :-)

"Koňáku", jaký je prosím Tvůj vztah k APL? Považuješ se za "investora", nebo jako onen Tebou haněný "Bobek" víš oč jde a "jen" využíváš naivity ostatních?

Proč pořád za důkaz funkčnosti systému považujete fakt, že Vám chodí a opět (byť pozdě) přišli peníze? Mockrát tu už přece padlo: Ano, TAKHLE to funguje! (Mr.Ponzi to v oněch dřevních dobách po něm pojmenovaných systémů dokázal tuším 12let)

Z jakého důvodu došlo ke zdržení výplat Vašich zisků? Mě by prohlášení že "korespondenční banky schválily, že pošlou peníze ... " nijak moc neuklidnilo? Znáte ten důvod ?

Dík ...
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 2. 2. 2010 09:14

guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ZTrader 2. 2. 2010 12:45

Fakt se dobře bavím při čtení příspěvků... děkuji vám za to.
APL - v době, kdy jsem se začal zajímat o investice, jsem tam také vložil několik tisís eur. Nicméně brzo mi došlo, že takhle bysnis nefunguje (každodenní připisování zisků, podivně napsaná dohoda, stokrát omílaná amatérská prezentace v PP, odpuzující web, který za hodinu vytvoříkaždý student informatiky atd.). Prachy jsem tam nechal s tím, že letadlo snad ještě poletí. Peníze jsem za rok a něco zdvojnásobil, vybral a investoval do burzovního vzdělání a založení účtu v americe (nyní obchoduju futures..).
V tomhle vlákně je spoustu rozumných příspěvků, ale 90% jsou fanatické bludy. A to na obou stranách (apl a anti-apl). APLáci, kteří do poslední chvíle budou ostatní přesvědčovat, že je to good bysnis. Jestli tomu věří nebo ne a mají tam prachy je jejich věc. Znám lidi co maj 10 takových firem, diverzifikují kapitál a vydělávají. Proč ne, dle mě je to investování jako cokoli jiného. Když někdo chce lepší zhodnocení a je ochoten podstoupit vyšší riziko ztráty, at tam peníze dá. Protože cpát prachy na spořící účet (což mi přijde jako nejčastější rada a postup místních "investorů" zde na foru) je taky o ničem.
Co se morálnosti těhle firem týče, že někdo vydělá a většina prodělá?? A v jakém bysnise ne. Jak se liší apl třeba od pokeru?? Nebo od burzy, kde drtivá většina lidí přijde o prachy? Burza je naprosto stejně fungující letadlo. Banda "brokeru-prodavačů" registrovaných u zkorumpované ČNB cpe lidem akcie a komodity do nekonečna a pak jednou za čas krach, spadne to dolů a většina přijde o prachy a ti co tyhle bubliny a pády řídí mají vyděláno. Navíc je to všechno legální.. Bysnis je bysnis. Kdo se bojí rizika, at to dupne na spořící účet nebo si koupí pojištění se státní almužnou-příspěvkem.
Tak pište at se všichni zde mohou pobavit.
ZTrader
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 2. 2. 2010 12:49


No pani autorka to podala zajimave, ale plete si zakladni pojmy (predevsim rozdil mezi pyramidou a letadlem), nicmene to, ze ji takovy system napalil je evidentni a proto nedovede resit problem s "poodstoupenim".

ZTrader: system APL se lisi predevsim tim, ze vetsina mnozicu/urychlovacu prave nevi, ze se jedna o letadlo a tim padem se nedokazou realne rozhodnout prave o tom vysokem riziku. Naopak je jim dokolecka rikano, jak je vse zajisteno apod. A v tom je prave ta sprostota.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZTrader 2. 2. 2010 13:14

S474N - Ve světě peněz (bohužel) nemá slovo "morálka" místo.
Ano, ze strany společnosti jsou kecy o zajištění a jistoty jasnou lží a je to špatné. Pouze poukazaji na skutečnost, že to samé se děje na "regulovaném" trhu pod taktovkou národních bank. Mám na mysli mákléře-ukecávače, kteří obdobných způsobem tě tlačí do "jistých a ziskových" nákupů akcií.. Dle mě, je to postavené na stejném principu.. nevědomost a důvěřivost lidí.
ZTrader
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZTrader 2. 2. 2010 13:26

...a samozřejmě chamtivost...
ZTrader
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 2. 2. 2010 13:28

ZTrader: vsak prave proto existuje napriklad tohle forum, kde si clovek podle nazvu spolecnosti muze dohledat o co v realu jde.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guinness1759 2. 2. 2010 13:45

[quote="S474N"]
No pani autorka to podala zajimave, ale plete si zakladni pojmy (predevsim rozdil mezi pyramidou a letadlem).....

.... pokud se nemýlím, tak připouští, že MLM může být poctivý (byť věc názoru, zda je to systém, který funguje) a zpravidla je na pyramidě postaven ... , ale to není tolik podstatné, mě to spíš "pobavilo" s ohledem na semináře pro "investory" a i s ohledem, na některé příspěvky zde ... tam způsob "masírky", která na těchto seminářích probíhá odpovídá hodnotě příspěvků. :-)
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 2. 2. 2010 13:49

guinness1759: tak ona masirka je naprosto obecna a funguje i u firem neprodavajicich formou MLM, takze me to zas tak uchvatne neprijde.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guinness1759 2. 2. 2010 14:01

[quote="ZTrader"]. Prachy jsem tam nechal s tím, že letadlo snad ještě poletí. Peníze jsem za rok a něco zdvojnásobil, vybral a investoval do burzovního vzdělání a založení účtu v americe (nyní obchoduju futures..).
.......Co se morálnosti těhle firem týče, že někdo vydělá a většina prodělá?? A v jakém bysnise ne. Jak se liší apl třeba od pokeru?? Nebo od burzy, kde drtivá většina lidí přijde o prachy? Burza je naprosto stejně fungující letadlo. Banda "brokeru-prodavačů" registrovaných u zkorumpované ČNB ........

Tak tohle mě zajímá ... realizoval jste profit na podvodu a investoval do vzdělání ... druhá půlka je bezpochyby na pochvalu:-) Jak se APL liší od pokeru ? ... do pokeru jdu za jasných pravidel hry, do APL, buď s tím, že jsem si vědom podvodu a mohu z toho profitovat (no fuj), nebo jsem kafka, která profity druhých zaplatí (moje blbost, ale mění něco moje blbost na tom, že ten kdo z ní profituje mě okradl?... už to tu padlo, ... nezamknu si kolo za 50K, nechám ho před domem, někdo ho ukradne, ... bezpochyby jsem debil,. ... mění to něco na tom, že ten kdo ho ukradl je zloděj???))... jak se APL liší od tradingu na burze ???? (obávám se, že do toho vzdělávání jste investoval málo:-) )... trading s sebou bezpochyby nese riziko kap.ztráty ... ale z toho usuzovat, že burza je letadlo??? ... to se nám ty pojmy pletou :-) .. poslední věta ... banda brokerů-prodavačů registrovaných u ČNB ... to už zavání trochu schyzofrenií hodnou Catacolpa a spol . ...
guinness1759
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků