All Property Ltd

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod guinness1759 2. 2. 2010 14:06

to S474N ... o úchvatnosti nepadlo ani slovo ... mě ten starý článek prostě jen asocioval řadu příspěvků tady, včetně reality, jak to funguje. Pokud Tebe článek nepobavil ... OK :-) ... nejsi já :-) ... that ´s all :-)
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 2. 2. 2010 14:14

guinness1759: no trosicku me pobavil, protoze ty obraty jsou u nekterych z letadel uplne presne jako pres kopirak. Nicmene nic svetoborneho, navic si autorka plete pojmy s dojmy a jeste sama priznava, ze sama byla hejlem.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod guinness1759 2. 2. 2010 14:18

Však ono, kdyby si tuhle skutečnost přiznalo pár lidí navíc, třeba i z těch zde .....
To nebyl obdiv k autorce :-)
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gotesák 2. 2. 2010 14:21

ZTrader píše:
V tomhle vlákně je spoustu rozumných příspěvků, ale 90% jsou fanatické bludy. A to na obou stranách (apl a anti-apl). APLáci, kteří do poslední chvíle budou ostatní přesvědčovat, že je to good bysnis.
Tak pište at se všichni zde mohou pobavit.

Milý hochu, svým příspěvkem jsi se zařadil k 90% většině. Gratuluji.

P.S.: Pravdou je, že podstatné o APL zde bylo mnohokrát řečeno. Vše nové je omílání a handrkování stále dokola.

Ale čím se máme v pracovní době bavit? :D
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 2. 2. 2010 14:26

[quote="gotesák"]
P.S.: Pravdou je, že podstatné o APL zde bylo mnohokrát řečeno. Vše nové je omílání a handrkování stále dokola.

... já bych pár věcí prostě rád věděl ... prostě jsem zvědavej :-) ... třeba jestli APLáky zajímá, proč přišly peníze pozdě, nebo jim stačí prohlášení že "...korepondenční banky se dohodly, že převedou"?....
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guinness1759 2. 2. 2010 14:28

[quote="gotesák"]
Milý hochu, svým příspěvkem jsi se zařadil k 90% většině. Gratuluji.

Nebuďte tak přísný ... však diskuze je o tom, že každý poví o diskutovaném jak on sám to vidí a cítí ne ? :-)
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 2. 2. 2010 14:29

guinness1759: alespon se nauc pouzivat ty citace, kdyz uz je tam cpes :oboze

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod guinness1759 2. 2. 2010 14:44

Ale pochopil si,že jde o citace? ...pokud ano,kde je problém? ...
OK, je-li to skutečně problém,jdu se učit používat citace a nebudu diskutovat, dokud se to nenaučím :-)
guinness1759
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cataclop 2. 2. 2010 18:56

S474N píše:cataclop: ale vsak me o nejake APL vubec nejde a s mou investici to nema nic spolecneho. Ja psal o pujcce tobe, kde chci predem stanovit zhodnoceni 40%. Respektive, ze castka na smence bude X+40% za urceny horizont. Co s tema penezi udelas ty je uz tvuj boj.

Nechapu, jak nekdo muze byt tak tupej, ze porad v souvislosti s APL hovori o "investovani".

Ako vieš že ja som tupej a ty nejsi ...
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cataclop 2. 2. 2010 18:59

orve píše:
cataclop píše:Orve...ja neviem načo si vlastne investoval do APL ..aby si sa tu na nich sťažoval za to že ti poslali viac peňazí ako si tam poslal ? Sociálna alebo zdravotná posiťovňa ti vyplatí všetko hňeď a na čas? A to sú viacmenej štátne zákonné organizácie. Myslím si že ti mali zrušiť účet už oveľa skorej ..ani sa nečudujem že to urobili ...aspoň sa to teraz dobre vyčistí od takýchto typov investorov ako si ty.

Ty jsi opravdu nemocný člověk jak to tady čtu od jiných.Já si nestěžuji na to že mi poslali víc peněz než jsem tam dal.Když mi to zlaté APL vydělalo investováním.Když ti někdo napíše mail a slíbí něco a potom to nedodrží a ještě si dovolí zablokovat účet za to že jim napíšeš slušně že peníze nedorazily že to zaplatíš jak dorazí je vše v pořádku.Už se k tobě nebudu vyjadřovad :-!

ani ja sa nbudem k tebe vyjadrovať ...nesplnil si dané pdmienky tak ti zablokovali účet to je normálne...a skús sa pozrieť sám na seba či ty nie si nemocný....načo si tam vôbec posielal peniaze ?
Naposledy upravil cataclop dne 2. 2. 2010 19:14, celkově upraveno 1
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cataclop 2. 2. 2010 19:00

mikicz píše:jenom pro zajímavost, jestlipak jste příjmy z APL uvedli do daňového přiznání do kolonky kapitálové příjmy a zdanili?

Tak toto teba vôbec nemusí trápiť ..nie je to tvoja starosť..
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cataclop 2. 2. 2010 19:12

guinness1759, S474N a podobní ....priznajte sa že ste platení od štátnej banky či štátnej tajnej služby za diskreditáciu APl :-) alebo ste niekde v zametnaní od ktorého ste závislí a keďže sa tam nudíte tak tu vypisujete samé pi...... iny :idea: o APl.
Naposledy upravil cataclop dne 2. 2. 2010 22:19, celkově upraveno 1
cataclop
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ZTrader 2. 2. 2010 20:32

Začíná být zase sranda!
Guinnes
- Máš pravdu, poker asi nebyl úplně dobré přirovnaní.. i když.. i tam se blafuje.
- Letadlo přece letí, dokud se doplňuje palivo, když vyschne zdroj, těm co to dojde včas, před pádem vyskočí..s tučným balíkem. Burza mi přijde podobná, stačí si představit up trend (který samozřejmě čas od času skončí..) a ty, kteří nakupují jako poslední a drží pozice jak vzteklí (tedy dav). A kdo jim rádí aby přikupovali, že je to výhodné?? A jestli se ti nezdá mé použití pojmů... to je mi fuk.
- Dej makléřům prachy, at se ti o ně starají a uvidíš, bude to v pohodě, když mají ty licence..
(schizofrenie je měkké)

Gotesák - ano, po poledni se doma nudím, než otevřou bondy.. tak jsem se také zapojil do diskuze.. a díky že jsi mě zaškatulkoval do těch 90%, hluboce si toho vážím
ZTrader
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 2. 2. 2010 22:17

cataclop: no jasne, tady guinness1759 je od vojenskych kontrasu a ja jsem primo nasazenej agent od Jyrky :oboze

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod cataclop 2. 2. 2010 22:20

S474N píše:cataclop: no jasne, tady guinness1759 je od vojenskych kontrasu a ja jsem primo nasazenej agent od Jyrky :oboze

však to som si mohol myslieť ..ináč by si tu nevypisoval stále to isté :D
cataclop
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka